scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    scream isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Post Beyler Benı Dınleyın Ben Anqel

Item Iadesının Yapılmayacagını Kendım Bılıyorum Bu yuzden Kımse Bana Tel nuamrası bırakmasın zaten actıgım Konuyu Dırek Engellıor Veya Kapatıor benıde Forumdan Banladı Onlara Tesekkur ettıgım ıcın herhalde Hadi Bol sanslar Suyu Cıkdı artık bu Konunun Iadesı Varsa da Eger Bız Her Seyımızı Kaybetmısız bu saatten sonra guıldı toplaMAK COk zor olacak ama aksam Oyunda Olacagım Olacak Olan Olur Herkese selamlar..

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    581
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5428

Item iadesi yapmıyoruz. Kişi size itemleri iade etmek için ikna olmuştu. İkna eden kişide benzer durum yaşayan bir oyuncuydu. Ha siz iade istemiyorsanız o ayrı konu. Sizinde belirttiğiniz gibi bu konunun tadı kaçtı. Sizi bir önce ki sebep olan serverı kötülemek, oyuncuları oyundan soğutmaya çalışmakdan dolayı yasaklıyorum. Herhangi bir şekilde size yardımcı olunmayacak. Ne ben nede Manager Assassin tarafından.

Bu konu burada kapanmıştır. Diğer arkadaşlara tavsiyem bu arkadaşlar gibi şifrenizi kimse ile paylaşmayın. Illegal programlar kullanarak hesabınızıda tehlikeye atmayın. Sonucunu görüyorsunuz.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş