3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Standart çar satan arkadaşlar..

car satan arkadaslar dikkatli olsun oçocugunun bri pardon cocugun bri sizi arayarak carınıza talip oluyor sözde hemen anlasıp parayı yatırmaya gittigini söylüyor we size yatırdım diyor halbuki para filan yatırdıgı yok sizden ıd pw yi istiyor bicok arkadasım böyle basit biseyi yemez ama yiyenlerde cıktı lütfen dikkatli olun eger bunu yapan biri cıktıysa lütfen sizle iletisime gectigi numarayı konunun altına yazın bizlerde o arkadasa bi kac numara yapalım

AnlatıyorumAmaAnlamıyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AnlatıyorumAmaAnlamıyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    9

Bide şu +12 fight bowlu charı almayın artık forumu takip edin swnin yarısnı 200 tl diye almajk için para yatrmış yarısnı dolandırdı swnin ********. millet onlar yüzündn bizm charlarada güvenemiyor.

Lyssa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Lyssa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Onu yapan genc olayın farkında degil anlaşılan 300 500 tl ye çar alım satımı oluyo bu şekilde çar satan birisine oyun yaparda çarı alırsa o tel no dan adresi falan bulur o gencinde beynini s.ker ki sanmıyorum aklı basında bir adamın yapacagı iş degil bu.

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı Lyssa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu yapan genc olayın farkında degil anlaşılan 300 500 tl ye çar alım satımı oluyo bu şekilde çar satan birisine oyun yaparda çarı alırsa o tel no dan adresi falan bulur o gencinde beynini s.ker ki sanmıyorum aklı basında bir adamın yapacagı iş degil bu.
    yok be kardesim bende yasadım böyle bi soyulma olayını o yüzden biliyorum nerde ne yapacagımı ama kimse böyle konularda bilgi sahibi degil o arkadasları aydınlatmak lazım sanaldaki hırsızlıgı suc olarak görmüyor kimse nereye sikayet edeceklerini bile bilmiyorlar diyecegim oyun yönetimi böyle konular icin playerleri aydınlatıcı bi konu acsa sabitlese nereye baswurmaları gerektigini neler yapması gerektigini söylese ama sanırsam bu olay onlarında isine gelmez herkes sunu bilsinki bu tarz kahpece oyunlarla milleti kandıranlar hep aynı kisiler 3-4 kisilik bi grup tahminimce

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş