Beğeni Ağacı9Beğeniler
 • 4 Post By Herooooo
 • 2 Post By Aspirin
 • 1 Post By Buqix
 • 2 Post By Odin

Konu:Nerde bu adalet ?

 1. #1
  Herooooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Herooooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  29 Ekim 2012
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  71
  Mesajlar 
  339
  Beğenme 
  201
  Beğenilme 
  251
  Konum
   

  Standart Nerde bu adalet ?

  Birçok charakter çalınmaları oldu bizler de şahit olduk. Çalınan itemlerin geri iadelerini de gördük. Lâkin Aspirine_ arkadaşımıza neden böyle bi uygulama uyguladığınızı merak ediyoruz doğrusu ? Doğru düzgün bir açıklama bekliyoruz. Neden ? Server'ın eski günlerini getirin gözünüze o zamanlar itemleri bulup iade ediyordunuz. Bu adam bu server açıldığından beri burda nerdeyse bu kadar emek uğraş var işin ucunda yazıktır. Bu arkadaş bugüne kadar hiçbir kötü olayda görünmemiş aksine aracılık bile üstlenmiştir hakkıyla da yapmıştır. Yaptığınız şey sadece bizleri susturmak oluyor neden ? Biz hakkımızı arıyoruz onu da engelliyorsunuz. Haksız olduğumuz bi taraf görünmüyor. Madem ki itemler verilmiyor herkese aynı yaptırım uygulanmalı. Dün itemleri iade etmişsiniz bugün etmiyorsanız bu nedir ? Üstelik itemleri iade ettiğiniz adamlardan kendim şahit olduğum olaylar var hataları kendilerine ait itemi vermiş şifreyi vermiş vs. siz bu hatalara rağmen itemleri geri iade ettiniz. Birde şimdiki olaya bakın bu adamın yaptığı nedir de bu itemler iade edilmiyor ? Emeğe saygı duyulmasını istiyoruz. Adalet yerini bulsun.
  BeykoZ1908, Buqix, Cuba_Libre ve 1 kişi bunu beğendi.
  ComradeS


 2. #2
  Free94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Free94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  22 Haziran 2013
  Favori Oyun  
  bSilkroad
  Konular 
  40
  Mesajlar 
  121
  Beğenme 
  27
  Beğenilme 
  13
  Konum
   

  Standart

  Tamamen haklısınız bence.
  ~ FreeAkanzy ~

 3. #3
  Aspirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Aspirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  10 Şubat 2013
  Konular 
  14
  Mesajlar 
  107
  Beğenme 
  26
  Beğenilme 
  38
  Konum
   

  Standart

  Zamanında item iadelerini cok gördük biz burada. Kanıtsa kanıt. Ama bize gelince yok nedense. Bu adam kayırmadan başka birşey değildir.
  Cuba_Libre ve Ballyci bunu beğendi.
  RedAngel
  bSro Resmi Aracı

 4. #4
  Buqix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Buqix isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  11 Eylül 2012
  Favori Oyun  
  Silkroad Online
  Konular 
  270
  Mesajlar 
  2,788
  Beğenme 
  856
  Beğenilme 
  713
  Konum
  Ankara  

  Standart

  Nerde bu adalet? Örnekleri çok ama neden bize gelince böyle oluyor. Biz gördük, itemi kendi eli ile veren adamın itemlerinin nasıl iade edildiğini. Arkadaşın charı soyuluyor item verme yok ortada bişi yok. 1 gecede adamın 1 yıllık emeği gidiyor ve sizin kılınız kıpırdamıyor.
  Cuba_Libre bunu beğendi.
  ComradeS
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

 5. #5
  supporter07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  supporter07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  18 Haziran 2013
  Konular 
  4
  Mesajlar 
  10
  Beğenme 
  0
  Beğenilme 
  0
  Konum
   

  Standart

  bende katılıyorum arkadaşlara ve destek veriyorum amacınız nedir söyleyin bizde bilelim ve buna göre hareket edelim?

 6. #6
  Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Durum 
  Odin isimli Üye şuanda online konumundadır
  Üyelik Tarihi 
  16 Aralık 2011
  Konular 
  581
  Mesajlar 
  8,949
  Beğenme 
  10
  Beğenilme 
  5428
  Konum
  JollyGame  

  Standart

  Kimseye item iadesi yapmadık. Aylar önce yeni bir kural getirildi. Neden geldiği konusunda çok açıklama yaptık. Araştırma yaparak bulabilirsiniz.

  Bize kural geldikden sonra 1 tane item iadesi yaptığımıza dair kanıt sunun o zaman yönetim olarak herkesden özür dileyelim. Tabi bulamayacaksınız. Çünkü kurallarımız katı bir şekilde uygulanır. Buna herkes şahit. Zamanında organize olup servera zarar vermeye çalışan guildleri toplu olarak banladık. Yine aynı şeyi yapmakdan çekinmeyiz. Değil 1 guild, 10 guild bir araya gelse bizim üzerimizde baskı kurmasına izin vermeyiz. 100 kişi gider, 101 kişi gelir. Eğer tekrar tekrar konu açarak yada alexandria şehrine BOT karakterlerinizi yığarak kararımızı değiştireceğimizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bunlar tam tersi etki yaratıyor. Aklınızda olsun. Bunu kesinlikle unutmayın. Bizimle mücadele ederek. Yönetime savaş açarak hiçbirşey elde edemezsiniz. Tabi genç arkadaşların kanı kaynıyor. Baş kaldırı ve isyankarlık onların geçiriyor olduğu biyolojik bir dönemin sonucudur. Bunu anlıyor ve sağduyulu davranmaya çalışıyoruz. Bize edilen küfürlere dahi göz yumuyoruz. Lütfen herkes aklını başına alsın. Bu kural herkese aynı işler. Server en güçsüz oyuncusunada, en güçlüsünede.

  Her zaman söylediğimiz gibi 1000 ortalama aldığımızda ayda soyulan karakter sayısı 10'u geçmiyor. Peki neden diğer 990 soyulmuyor. Çünkü onlar şifrelerini paylaşmayan. Karakter satmaya çalışmayan ve illegal program kullanmayan kişiler. Yani bizi dinleyenler ve karakterlerine önem verenler. Tıpkı bu ayaklanmada ve guildde yer alan eski ve bugüne kadar hiç soyulmayan kişiler gibi. Lütfen sizde bu galeyana kapılıp geçmişinizi kirletmeyin. Bu sözlerimi üzerine alması gerekenler alacaktır. Onlar kendilerinin kim olduğunu çok iyi biliyor.

  Daha fazla vaktinizi boşa harcamayın lütfen. Eğer her baskıya boyun eğecek olursak bu server yürümez arkadaşlar. Zamanında aldığımız kararların bir çoğunda baskı ve yoğun eleştiriye maruz kaldık. Bazen 1-2 guild oyunu bırakmakla bizi tehdit etti veya bıraktı. Değişen birşey olmadı. Emin olun bir çoğu geriye döndü. Çünkü diğer birçok server bizler gibi dik duramaz, maddi sebepler ve oyuncu kaygısı sebebiyle bu tip durumlara boyun eğer. Sonuç? Alınan yanlış kararlar ve serverın devamlılığını sağlayamama.

  bSilkroad'ın yönetimi bu şekildedir. Amacımız stabil bir server sağlamak. Bunu yapmak içinde maddi ve manevi elimizden geleni yapıyoruz. Vergi veren nadir serverlardan biriyiz. İşimizi her zaman sağlama alma çabasındayız. Bizim bu kadar çabamıza karşılık bir zahmet sizlerde kendi karakterinizin güvenliğini sağlayın. Çok zor birşey istemiyoruz. Şifrenizi paylaşmayın! Bu kadar basit.

  Düzenleme: Bu saat itibari ile global yada genelde densizlik yapanlar oyundan uzaklaştırılacaktır. Kendini zeki sanan ve bize laf sokma çabasında olan tüm arkadaşlar aklını başına alsın. Banlarım, 3 gün sonra gelip bana yalvarırsınız. Lütfen kendinizi o acınası duruma düşürmeyin. Ben ne diyorum? u kendinize sorun. Konu ne? Neyi savunuyorum? bunları düşünün. Ağzınızdan laf çıkmadan önce 2 kere düşünün.

  Son ve tek açıklamadır. Yenisi yapılmayacak ve açılan konular silinecek.
  Tork ve TnT_FaTHeR bunu beğendi.
  Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
  - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş