Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 1 Post By Prince
  • 3 Post By Xerious

Konu:OnlyFighteR Hırsızı!!!

JinKazama_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JinKazama_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    24
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    25

Standart OnlyFighteR Hırsızı!!!

Evet arkadaşlar bugün itibariyle guild üyemden gelen bi hırsızlık olayını buraya taşıdım.Yaklaşık 5 gün önce guildime aldığım,Guild üyelerimden OnlyFighteR denen ş....siz Guild üyelerimden olan __BigWarLorD arkadaşımızdan pvp alanında power+7 glaviesini istiyor.__BigWarLorD arkadaşımızda OnlyFighteR denen İb.. Kılıklıya güvenip silahını veriyor pvp de daha fazla damage sağlaması için... Malesefki bizim milletimizde böyle insanlar var hala oyun bile olsa işte... Glavieyi alıyor ve geri vermiyor... Bunun üzerine __BigWarLorD arkadaşımız oyundan çıkıyor sinirlenip ve oyunu bırakma kararı alıyor. Fakat oyundan ve reelden arkadaşı olan musa kardeşimiz oyuna geri çağırıyor , bunun üzerine __BigWarLorD kardeşimiz oyuna geri dönüyor. Ve bugünde bana Ekran ScreenShotlarını atma fırsatı buldu ve bende inceledim. Olay gayet açık,Ben ilk başta fake nickden almış olabilirler diye tahmin ettim fakat Exchangede gayet üzerindeki dres çok açık gözüküyor. Tek sorun şurda arkadaşımız glavie verirken SS almamış sanırım unutmuş vs. Fakat İnventorysinde glaviesi gözüküyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali buda. İllaki verilmiş glavie, ve geri gelmemiş.. Ve ben bu olayları bilmeden önce OnlyFighteR denen adı Serkan... Karaktersiz insan diyeyim artık benden guild banka yetkisi istemişti. Neden diye sordum ya charımı satıyorum mahelleden bir arkadaşıma o yüzden devili bankadan ona geçireceğim dedi. Bende banka yetkisini verdim. Devili aldım tamam saol dedi yetkisini geri aldım. Fakat bugün bu SS leri gördükten sonra 2 charınıda guildden attım. Diğer carın adı CeoVaLenTins sanırım yeni açmış bu charı guilde girdiğinde 106 lvldi yanlış hatırlamıyorsam cünkü guild banka için girmişti. Bende kalsın sorun yok demiştim. Fakat bugün bu olayları öğrendikten sonra __BigWarLorD arkadaşıma guild masteri olarak bi özrümü borç bilirim. Bundan sonrası için temkinli olmasınıda temenni ederim. Şimdi soracaksınız neden o değilde sen yazdın bu topici. Arkadaşlar forum kullanmayı fazla bilmiyorlar benden rica ettiler bende bu topici actım. Ekran SS'leri ise şöyle.... Yeni açtığı carada olayı örendikten sonra zarf attım.DipNot:Kavun değilki koklayarak alasın.Karpuz değilki vurarak seçesin... İnsan bu kimse kimsenin içini bilmiyor.Önemli olan açığa almak.İyi Oyunlar.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Love Protectors <3
    Master JinPachi_
    bSilkroad RESMi_ARACI

Prince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Prince isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    139
    Beğenme 
    555
    Beğenilme 
    303

Aynı olay benim arkadaşımında başına geldi. onunda ne tesadüf power +7 glaviesi aynı şekilde gitti. şuan ITIR adlı kişide ama maalesef bir sonuç alamadık bununla da ilgileneceklerini sanmıyorum. Geçmiş olsun
    AmyPond bunu beğendi.
    JeanTi
    WildClaws
    Tiuss

JinKazama_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JinKazama_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    24
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    25

Zaten çalınan glaviede ITIR adlı kişiyle takas edilmiş nova +14 le
    Love Protectors <3
    Master JinPachi_
    bSilkroad RESMi_ARACI

Xerious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Xerious isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    70
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    40

ya bakın bu ıd den benı tanırlar bılal ben sw nın cok eskılerındenım hatta + 18 bastıgımda gm bıle tebrık etmıstı kafa mevzusu yapıp artık ıtemlerıme artı basmanın vaktı geldı dıye yazı yazmıstı.. velhasım kelam sadete gelelım bole serefsızler yuzunden oyunun kalıtesı dusuyo mıllet oyundan soguyo hıc kardeşlık ortamıyok herkez menfaatıne dusmus bu devırde bız ınsanlık yapıp yardımcı olalım dıyoz ama ayıptır solemesı gotumuze gıren kazıkla oturuyoz turk turke neler yapıyo ben buna sasıyorum.. konuyu actıgın ıcın saolasın baskan hakkını helal et

gm gozunu sevem bole durumlarda yardımcı olun haksız kazacların onune gecın bız o kadar emek harcıyoz ve bu emek bır anda gıdıyo arastırıp bole olayları cozelım lutfen...
    saygılar ve selamlarr
    Prince, Daisuke and DoctorWhoo like this.

Zeus___RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Zeus___RA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    259
    Beğenme 
    2972
    Beğenilme 
    1420

Kendisi hırsızdır bencede. Zaten bu 2. oluyor

MrGozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MrGozel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    202
    Beğenilme 
    269

O kadar hırsızlık olayı var ve herkes bunu dillendirirken böyle bi hata neden yapılır? Biraz daha temkinli olman dileğiyle. Geçmiş olsun.
    */ Fiat Justitia Pereat Mundus \*

DoctorWhoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DoctorWhoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    43
    Beğenme 
    106
    Beğenilme 
    66

Valla Xerious sonuna kdr hak verıyorum Gm ıns bunların onune gecersın

Tigress - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tigress isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    231
    Beğenilme 
    272

Ah be abicim vermeyin böylelerine itemleri vermeyin vermeyin. Reel'de görmüyorsunuz ki adamı ne senin memleketinde oturuyor, ne yan apartman komşun yapmayın. Geçmiş olsun

bykrgzzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bykrgzzzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    76
    Beğenme 
    247
    Beğenilme 
    161

Ah be Dünya bana hırsız diyodu bu only midir ne poktur.Tek tek çıkıyo her şey

_oLumBuNeLan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _oLumBuNeLan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    11
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    9

Burdan bi sonuç çıkmaz ,öyle veya böyle kendi elinle vermişsin. Geçmiş olsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş