By_Reis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    By_Reis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    16
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart Hırsızlık

Bu kadar kolay kestirip atmayın sonuçta dünyanın emeğini verdik karakterinin bilgilerini biz başkasına verdik evet ama kendi arkadaşımız sanıpta verdik bunuda gözardı etmeyin.sonuçta kanıtları var yabancı serverde oynamıyoruz herkes TÜRK burada.. Burada birtakım şeyleri yapmanız lazım oyun yöneticisi olarak.. Harcanan paranın önemi yok ama emek çok aylardır çara item dizmekle uğraşıyoruz para verdik emek harcadık. Kendi arkadaşımız sanıpta başkasına ıd pw verdik diye hepsi boşunamı gidicek ?. ALLAH aşkına biraz elinizi vicdanınıza koyun bu kadar basit olmamalı.. Aynı durum sizin başınıza gelseydi birazda kendinizi playerlerin yerine koyupta bakın olaylara.. Exchnge yoluyla verilmedi itemler verilseydi şayet hiç uğraşmazdım ama ıd pw yi kendi arkadşmz sanıp yanlışlıkla başkasına verdik.. Ben oyundan tanıdığım arkadaşım için elimden geleni yapıyorum biraz da siz destek çıkın

Eski JollyGame Yöneticisi
    Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Assassin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    839

Oyun kuralları açık ve net. Biz oyuncularımıza diyoruz HESAP BİLGİLERİNİ kimseye vermeyin. Hata sizde hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş