bedo3547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bedo3547 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    33
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    252

Standart öneri. Guıld War Guıld Savaşı

Sayın gm pwp ewentı nın yanına Guıld war Guild Savaşı gibi Bi ewent de yapılabilir. Bence Daha eglencelı olur. çoğu arkadaşım bana katılacaktır bu konuda.

Tabiki Bot charı olmadan yapılması kanaatindeyim. Ki çoğu Guıld Buffer charlarını Guıldıne almıyor sıkıntı olcanı zannetmem.

kazanan Guılde de Güzel bi ödül Verilirse Bu ewent çok zevkli olur kanaatindeyim.

Teşekürler.
    ';...;' _Roxie_ ';...;'

ßu Gece Düşlerim __DeHSeT__ Li Güzel

Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cengo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    240
    Beğenme 
    4640
    Beğenilme 
    3131

Dediğin pek mantıklı değil. Çünkü eventlerin ne zaman yapılacağı belli olmuyor. Böyle bir event yapılmış olsa bile her guild hazır bulunamayabilir. Bunun en güzel zamanı kale savaşları. Saati belli, yeri belli ki bot çarları dahil. Yerine göre en iyi guildlerde bile gün içerisinde 10 tane online bulunan adam olmuyor ki 20 tane resmi aracının lazım olduğunda bulunmaması gibi genelde AFK herkes. Anca cave saatlerinde vs. online olunuyor. Yeri ve zamanı düzenli olarak yapılmadıktan sonra buna benzer bir eventin yapılması çok da güzel olmaz diye düşünüyorum.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

bedo3547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bedo3547 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    33
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    252

Alıntı Cengo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğin pek mantıklı değil. Çünkü eventlerin ne zaman yapılacağı belli olmuyor. Böyle bir event yapılmış olsa bile her guild hazır bulunamayabilir. Bunun en güzel zamanı kale savaşları. Saati belli, yeri belli ki bot çarları dahil. Yerine göre en iyi guildlerde bile gün içerisinde 10 tane online bulunan adam olmuyor ki 20 tane resmi aracının lazım olduğunda bulunmaması gibi genelde AFK herkes. Anca cave saatlerinde vs. online olunuyor. Yeri ve zamanı düzenli olarak yapılmadıktan sonra buna benzer bir eventin yapılması çok da güzel olmaz diye düşünüyorum.
    Bende Gm tak oyuna Girsin bu ewentı yapsın demiyorum. Pwp eventı gıbı Kayıt günü Ve ne zaman yapılcagının Zamanı yazılır Ve yapılır.
    ';...;' _Roxie_ ';...;'

ßu Gece Düşlerim __DeHSeT__ Li Güzel

€ngin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    €ngin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    85

2 istekli guild kendi aralarında GW her zaman yapılabilir. Fakat sonucunda guild üyeleri sağlam kişiler değilse sorunlar çıkabilmekte. (Küfür) bu nedenle yapıldığını daha görmedim ama bir etkinlik olarak ayrıca yapılmasına gerek yok.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş