Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Casus GM Uygulamanız?

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Standart Casus GM Uygulamanız?

iyi günler neredeyse 1 yıl önce böyle bi uygulamadan bahsetmistiniz acaba hala aktif hale getirmek icin neyi bekliyorsunuz bazıları sizden cok kazanmasada sizin kadar kazanıyor az bi wakit ayırıp pazar bölümünü incelerseniz durumun ne kadar wahim oldugunu anlarsınız bi an önce uygulamayı baslatmanız dilegiyle..

bongover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bongover isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    87
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    64

Bu konunun onune bencede hemen gecilmesi gerekir. Boyle olucaksa bende elimde olan herseyi parcaliyarak satiyim herkes satsin , belli basli bazi kisiler 3 gunde 1 baska bir tane chari yine ayni tur setlerle minimum 400-500 TL ye satiyorlar. Cok ciddi bir durum bu takdir sizin

Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cengo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    240
    Beğenme 
    4634
    Beğenilme 
    3129

Piyasa düşükken böyle durumlar göz önüne gelmiyordu.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı Cengo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasa düşükken böyle durumlar göz önüne gelmiyordu.
    car alcamda piyasayı düsürmeye calısıyorum kardes bu arada satlık fight silah arıyorum war mıdır sağda solda?

Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cengo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    240
    Beğenme 
    4634
    Beğenilme 
    3129

Alıntı 3x3LanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    car alcamda piyasayı düsürmeye calısıyorum kardes bu arada satlık fight silah arıyorum war mıdır sağda solda?
    Deme öyle banlanırız.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

bykrgzzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bykrgzzzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    76
    Beğenme 
    247
    Beğenilme 
    161

Böyle parça satışlar genelde guild içindeki arkadaşlarla gerçekleşiyor.Misal ben TL ile item alacam yarkına diyorum stafı satarmısın hayır item satışı yasak diyor,diğer yandan guildindeki arkadaşına TL ile o itemi satıyor.Yani sefanında dediği gibi GM silk satıp para kazanacam diye 3000 kişinin ağız kokusunu çekip helaliyle parasini kazanırken GM Bu işe çözüm bulmuyor veya zaten SS koyduklarında banlıyoruz diyerek est geçiyor.Ama burada GM ninde büyük zararı olduğunu unutmayalım.Lafı uzatmıyım bunun tek çaresi char satışlarında GM veya mgnin takip etmesi gerekiyor bir nevi kendi haklarınıda koruyacaklardır.Saygılar

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    76
    Beğenme 
    247
    Beğenilme 
    161

Nasılki bu oyunda 300 TL ye +10 ACC satıyolar ,nasılki 100 TL ye 1 T satıyolar.nasılki 100 TL ye power staf satıyorlar bunların hepsi guild içlerinde gerçekleşiyor olay budur.

firari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    firari isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    44
    Beğenilme 
    55

adamlar anonim şirket kurmuş item satma konusunda. gecen kulak misafiri oldum all dan konuşuyorlardı birisi 800 tl çar alıyor. fight staf hoppaladan LA set misakasha dan acc ler de kimbilir hangi ortaktan tedarik edildiyse ortaya immo setli fight staflı legend acc li karakter oluşturularak ticaret amaçlı satılmıştır diye düşünüyorum. ilginc olanda bu ortaklıgın hissedarları birkaç hafta evvel birbirlerine demediklerini bırakmamıştı. şuan ki ortaklık tamamen duygusal görünüyor )))

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Alıntı bykrgzzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle parça satışlar genelde guild içindeki arkadaşlarla gerçekleşiyor.Misal ben TL ile item alacam yarkına diyorum stafı satarmısın hayır item satışı yasak diyor,diğer yandan guildindeki arkadaşına TL ile o itemi satıyor.Yani sefanında dediği gibi GM silk satıp para kazanacam diye 3000 kişinin ağız kokusunu çekip helaliyle parasini kazanırken GM Bu işe çözüm bulmuyor veya zaten SS koyduklarında banlıyoruz diyerek est geçiyor.Ama burada GM ninde büyük zararı olduğunu unutmayalım.Lafı uzatmıyım bunun tek çaresi char satışlarında GM veya mgnin takip etmesi gerekiyor bir nevi kendi haklarınıda koruyacaklardır.Saygılar
    cok güzel acıklamıssın ahmet 2 yıldır bu swdeyim bu cümleyi 1 yıl öncede kullanmısımdır smdide diyorum swdeki immo-power-fight-legend itemlerin % 60-70 i belki fazlası tl ile el degistirdi bu konu sadece gm nin sikayet edin banlayalım demesiyle olacak is degil 2 yıldır bu forumdayın daha bi sikayet konusu acmamısımdır üstelik bu isi en yakınımdakiler bile yapıyor-dur erkegin o....u isini lafla yapar hesabı kimse kimseyi gambazlamak zorunda degil bizzat gm yada mod bu konularla ilgilenmeli ism wermiyorum sadece foruma girip bakmalarını istiyorum bazıları neredeyse her ay bi car satıyor gözüm kimsenin emeginde parasında degil az cok nasıl biri oldugum bilinir bazıları bu oyunu eglenmek-sohbet icin degilde ticari kazanc icin oynuyorki bi cogunun meskenide cawe bu oyun kurallarına göre oynanmalı amacı dısına cıkılmamalı yapacak olsam bu isi en iyi ben yapardım seri bi sekilde gold kasabiliyorum oyundaki cewrem genis we bu swde 1 t yi 100 liraya alanlar satanlar war..
    AmyPond bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    76
    Beğenme 
    247
    Beğenilme 
    161

Firari haklısın valla hoppala stafı satar mishakka da ACC satma konusunda prof.
    Konu bykrgzzzz tarafından (07.Mart.2014 Saat 02:10 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş