GraNaTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GraNaTe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    17
    Beğenme 
    37
    Beğenilme 
    51

Standart Aracılık Esnasında Fırsattan İstifa Edip Adam Dolandırma

Şikayet Edilen: iMonarch_
    Şikayet Eden: GraNaTe
    Şikayet Sebebi: Takas Esnasında Aracının Alması Gereken Gold u Alıp Kafasına Göre İş Çevirmesi Üstüne Globalden Karakterimi Kötülemesi Hoş Değil Gereğinin Yapılmasını Rica Ediyorum.
    Silahı Guild Arkadaşım JoeFazz a Satacağını Söyleyip beni Hotan Stableye Çağırdı Ve Bu Zaman İçerisinde Başkasıyla da Anlaşma Yapıp herkezi aynı anda ayarlayıp bana goldu veren diğer arkadaşa goldunu temin ettik tek sorun bunun adımı lekemeye çalışmasıdır.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    ComradeS

iGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    iGhost isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Dolandırma filan yok resmi aracı

RESMİ ARACI ARKADASIMIN İTEMİNİ BASKASINA SATMISTIR İLK BAS ANLASAMADI İLK ADAMLA ARACI GELDİ BASKA BİRİYLE ANLASTI ARACIYA PM ATMISTIR SATACAGI KİSİNİN NİCKİNİ ARACI İTEMİ ALIP ARACI İLK ADAMA DÜŞÜK FİYATTAN SATMISTIR 600 YERİNE 550 VERMİŞTİR BU KONU ÜZERİNDE DURMAMISTIR İMonarch_ oyunda konuyu kapatmıstır fromda şikayette bulunmamıstır resmi aracı ban yiyece korksuyla şikayet etmiştir bu konu kapanmıstır burada uzatmanın anlamı yok aracı SUNUDA DİYİM İTEMİ KENDİ GUİLDİNDEKİ ADAMA UYGUN FİYATA VERMİŞTİR BUDA BİLİNSİN .

Durum 
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Bu arada

Aldıgı ssler eski yazılmıs ssler aracı geldigi zaman vazgeçtini söylemiştir baska adama satacagıda söylemiştir aracı bide üstüne para istemiştir fazladan 50b 100 b kakaladı yani kolay gelsin utanlan aracı adam tutupda ss atmadı şikayette bulunmadı yaptıgın ayıplan adamın suratına söyleseneydi şikayetci oldum diye arkadan konusursunuz zaten hep bide aracı hakkında cok şikayet vardır bizzat bana pm atıp söyleyenler ve arkadas çevremde söylemiştir aracı hırsızdır diye duyduklarım bunlar

MATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    44
    Beğenilme 
    25

Yüzsüz bide gelmiş yazmış buraya nasıl bi yüz var bunlarda arkadaş.

Durum 
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı GraNaTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikayet Edilen: iMonarch_
    Şikayet Eden: GraNaTe
    Şikayet Sebebi: Takas Esnasında Aracının Alması Gereken Gold u Alıp Kafasına Göre İş Çevirmesi Üstüne Globalden Karakterimi Kötülemesi Hoş Değil Gereğinin Yapılmasını Rica Ediyorum.
    Silahı Guild Arkadaşım JoeFazz a Satacağını Söyleyip beni Hotan Stableye Çağırdı Ve Bu Zaman İçerisinde Başkasıyla da Anlaşma Yapıp herkezi aynı anda ayarlayıp bana goldu veren diğer arkadaşa goldunu temin ettik tek sorun bunun adımı lekemeye çalışmasıdır.
    AHLAKSIZ HERİF SENİ UTANMAZ YÜZSÜZ İNSAN SENİ

GraNaTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GraNaTe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    17
    Beğenme 
    37
    Beğenilme 
    51

Arkadaşı yazıyor gibi göstermesi yok mu bide adamı öldürür bunlar adam gibi oyun oynayacaksın kardeşim beni aracılık için cağırdın guildimde ki JoeFazz ile anlaştığını söyledin geldim o arada Jelapeno arkadaşlada anlaşmışsın ve onuda geçtim aracı geldi deyip stal açıp adama bu arkadaşım deyip goldu alıp bu daha çok veriyordu buna sattım deyip beni ortada mağdur bıraktın onlarıda geçtim konuyu kapattım diyorsun o zaman neden GraNaTe banlansın Diye Global Atıyorsun Kardeşim Sen Global atarsın bizde konu açarız gerçek acığa çıkar + Aracılar istediği kişiden %5 komisyon alma hakkına sahip bunuda o beyinsiz kafana sok
    ComradeS

MATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MATA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    44
    Beğenilme 
    25

iGhost yüzsüzlük olarak senden bahsediyorum arkadaşım senin herhangi bir rahatsızlığın mı var

Durum 
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı MATA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iGhost yüzsüzlük olarak senden bahsediyorum arkadaşım senin herhangi bir rahatsızlığın mı var
    URBAN GraNeTe den herkes şikayetci kardesim bana gelen pmlerde öyle gözüküyor bide arkadasımın itemi satmaktan vazgectigi yazıyı ss olarak almamıs utanmaz adam yüzsüz granete para isteyince itemi satmaktan vazgeçmiştir iMonarch_ Granete itemi arkadasıma vermemiştir dogrumu granete bunada yalan de hadi ? kendi guildindeki adamdı dimi geri alabilirdin ?

Durum 
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı granate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşı yazıyor gibi göstermesi yok mu bide adamı öldürür bunlar adam gibi oyun oynayacaksın kardeşim beni aracılık için cağırdın guildimde ki joefazz ile anlaştığını söyledin geldim o arada jelapeno arkadaşlada anlaşmışsın ve onuda geçtim aracı geldi deyip stal açıp adama bu arkadaşım deyip goldu alıp bu daha çok veriyordu buna sattım deyip beni ortada mağdur bıraktın onlarıda geçtim konuyu kapattım diyorsun o zaman neden granate banlansın diye global atıyorsun kardeşim sen global atarsın bizde konu açarız gerçek acığa çıkar + aracılar istediği kişiden %5 komisyon alma hakkına sahip bunuda o beyinsiz kafana sok
    lan adamın şikayet ettiginden haberi yok ben gördüm oğlanı yanıma çagırdım bos bos konusma dün globalde kapattı konuyu utanmaz herif şikayet niye ediyorsun aranızda halletiniz madem adam paranın pesinde degil yedigi küfüre sinir olmustur

Durum 
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı GraNaTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşı yazıyor gibi göstermesi yok mu bide adamı öldürür bunlar adam gibi oyun oynayacaksın kardeşim beni aracılık için cağırdın guildimde ki JoeFazz ile anlaştığını söyledin geldim o arada Jelapeno arkadaşlada anlaşmışsın ve onuda geçtim aracı geldi deyip stal açıp adama bu arkadaşım deyip goldu alıp bu daha çok veriyordu buna sattım deyip beni ortada mağdur bıraktın onlarıda geçtim konuyu kapattım diyorsun o zaman neden GraNaTe banlansın Diye Global Atıyorsun Kardeşim Sen Global atarsın bizde konu açarız gerçek acığa çıkar + Aracılar istediği kişiden %5 komisyon alma hakkına sahip bunuda o beyinsiz kafana sok
    buda ss tamam ?
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş