leogs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    leogs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    8
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    3

Exclamation DaNCeR soyulmuştur...

çarlarım soyulmuştur 2 çarımın id.leri benzer, şifreleri ise aynıydı.. 80 capa hazırlranırken çarımı almak isteyen Sn00py_ tarafından soyulmuştur.. tamam kimseye güvenmeyelim ama hem oruç karıştırdılar.. ne Allah ı işin içne soktular.. ''bundan sonra itemler soyan kişi belliyse alınacak'' demiştiniz.. benim tek istedğim GM bey geçenki olayında META arkaşdaşımıza gösterdiğiniz hassasiyet...

ID: leogs >> DaNCeR
    ID: leogs38 >> _DaNCeR

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Konular 
    8
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    3

GM bey hala bana mesj yazıyo bak nasıl soydm diyee Allah rızası içinn.......

akirgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    akirgon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    6
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    0

Kardeşim suç sende ki sen vermişşin ıd pw ni resmi aracılar var onlarla yapsaydın keşke satışı geçmiş olsun .s

Durum 
    Konular 
    8
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    3

Alıntı akirgon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim suç sende ki sen vermişşin ıd pw ni resmi aracılar var onlarla yapsaydın keşke satışı geçmiş olsun .s
    kardeşim suç bende veya değil burada soyulan arkadaşlarımızn hepsi kendi veriyor şifreleri ve sonra ben vermedim diyor.. ben saklamıyorum bi şekilde verdik hata yaptık.. geçen GM ODIN bey bundan sonra soyan kişi banlanacak soyulanın geri itemleri verilecek demişti. onu bekliyorum.. soyan belli...

akirgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    akirgon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    6
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    0

Kardeşim ben karısmam ama yani yazık etmişsin vermeseydin keşke resmıa racılarda vardı onlarla yapsaydın keşle .s

unhappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    unhappy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    2
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

kardeşim sende haftada 1000 silk çeksen GM senın çarınıda kurtarırdı.ByMetaformoz olayının aydınlatılmasını istiyoruz bnde açrım çalındı.fakat tık yok sadece bir şey yapamıyoruz dendi ama başkalrına öyle değil.Eşit hak istiyoruz sesinizi çıkartın bu konuda.SU ana kadar yapılan en büyük hatadır Metaformoz olayı bence ya da bizim bilmediğimiz bir durum varsaaydınlatın bizi....

Durum 
    Konular 
    8
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    3

Alıntı unhappy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim sende haftada 1000 silk çeksen GM senın çarınıda kurtarırdı.ByMetaformoz olayının aydınlatılmasını istiyoruz bnde açrım çalındı.fakat tık yok sadece bir şey yapamıyoruz dendi ama başkalrına öyle değil.Eşit hak istiyoruz sesinizi çıkartın bu konuda.SU ana kadar yapılan en büyük hatadır Metaformoz olayı bence ya da bizim bilmediğimiz bir durum varsaaydınlatın bizi....
    Ben GM nin bu konularla ilgili en son söylediği şeyleri referans aldım kardeşim.. en son GM bey, Bundan sonra hırsız hırsızlığı ile mağdur mağdurluğu ile kalmayacak gibisinden bişeyler demişti.. ben bu sözlere güveniyorum.. itmlerimi istyorum..

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    580
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5426

Kendi rızanız ile şifre ve kullanıcı adınızı vermişsiniz. Buna biz ne yapabiliriz? Çalınma durumu söz konusu değil. Kendi hatanız sebebi ile bu durumdasınız.

Alıntı unhappy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süresiz yasaklandınız. İlk cümlenizi bir iftira olarak değerlendiriyorum.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş