Maho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maho isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    109
    Beğenme 
    50
    Beğenilme 
    96

Thumbs down GM Sahte Rank Kasma var gibi düşünüyorum

Bizim arkadaşlardan biri normal kıyafetiyle Cerberus beklerken *TRDR ADLI adamı gördü tek başına birde sanırım oradaki mallarda 4* adam ezik olmasına rağmen kimse korumayıp 4* kervan alıp yola cıkmış beklerken DUR adlı thief geldi.HEMEN pm attı yardım edelim adamın mallarını çalıyorlar diye bizde StrongTURK olarak hemen yardımına yetiştik ve kestik adamı bekledim bekledim bekledim adam gelmiyor DUR geliyor hep, KERVANCI gelmiyor yani hiçte adama vurmamış direk kesmiş malları almış işte sonra öyle böyle derken Sahur oldu bizde uğraşmadık ondan sonra alıp gitti.Bu arada DUR Adlı kullanıcıyla hiç bir sıkıntım bulunmamıştır fakat bu gerekçeler göz önüne alırsa fake rank yapmaya çalıştığı belli etti bana göre birde [birde kendi yorumum var bu benim yorumum belki adamlar için mantıklı gelip sizin için gelmeyebilir TRDR nin olan adına bir bakış atarsam ben TR=Trader DR=DUR = TRADERDUR ] RESİMDE BURADA MALLARIDA BAKINIZ

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    581
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5428

Kayıtlar incelendikden sonra TRDR ile DUR'un aynı kişi olduğu saptanmıştır. Her iki karakterde sahte job rankdan dolayı oyundan uzaklaştırılmıştır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş