Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Fesuni

Konu:7D sun

Fesuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fesuni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    215
    Beğenilme 
    162

Standart 7D sun

dün hotanda bir oyuncuda 7d sun glavie ve sun bow gördüm. 3. ve 25. denemde magic pop ile çıkardını söledi. server de 7d sos bile yokken , item drop rate bu kadar düşükken magic pop ile bu kadar kolay sun elde edilmesi can sıkıcı bi durum. şuan playerler oyunda lv 56 ve lv 60 silah bulamazken bu arkadaş lv 52 sun silahla kasıyor.
    benim fikrim magic popunda ilk baştaki trade ratelerinde oldugu gibi sorun çıkartıcagı yönüde . adam iki charını bota koymuş sun glavie ve sun bow
    inşallah 8D silahlarda da böle olmaz.
    Konu Fesuni tarafından (10.Ağustos.2012 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.
    Pasali bunu beğendi.

_Risus_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Risus_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    44
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    74

8 dg böyle olursa oyun yalan olur. Ama zannetmiyorum böyle olacağını...
    Okeanos

2012 Bsro

Pasali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Pasali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    15
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    32

Gm arkadaslar bir cok kişi magic pop taki sun itemlerden sikayetci..Bir cok arkadasta yanlış anlamayın ama zorla kasıyor nedeni olarakta dedikleri ; kasıcaz 80 olucaz emek vericez set yapıcaz magic poptan adam sunları dizicek kral olucak.Bizde verdiğimiz emekle kalıcaz şeklinde oldu..Sizinde dediğiniz gibi kimsenin elinde sihirli küre yok fakat görünen köyde klavuz istemez..7d sunlar ortalarda dolaşıyorsa yakında 8d sunlarda olucak böyle olunca oyunda parası olan kral olmayan ezik kalıcak..Her oyunda kralada ihityac vardır.Ezik charlarada birbirini dengelemesi için bu nedenle oyunu paraya cevirmeminizi rica ederim.Bende silk ceken bir oyuncuyum fakat oyunun daha güzel daha uzun süreli olması adına magic poptaki 8d sunların kaldırılması veya başka alternatifler getirilmesi olucaktır..Teşekkürler.

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    580
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5428

Bu konuda defalarca açıklama yaptık. Bu son olacak ve bir daha magic pop ile ilgili konu açıldığında konu sorgusuz sualsiz silinecek ve konuyu açan kişi forumdan uzaklaştırılacak.

7D itemler ile 8D itemlerin rateleri arasında çok büyük bir fark var. Bizde sizin kadar herkesin elinde sun olmaması için uğraşıyoruz. Emin olun server bizim ve biz bu serverı sizden çok düşünüyoruz. Uzun ömürlü olması içinde elimizden geleni yapıyoruz. Hemen hemen hepiniz bSilkroad'da oynadınız ve hala bizim 2. serverımızda oynamaktasınız. Bize bu kadar güvenmiyorsanız lütfen oyunu bırakın.

Taktir edilesi 2 yorumu başka bir başlıkdan buraya alıntı yaptım. Konu yine magic pop'du.

Alıntı Plasma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlışın var burda emek veren kazancak. magic poptan kolay mı düşüyor sun sanıyorsun betasında 3000 silke düşmedi. oyuna okadar para harcayan varsada alsın ama ben sanmıyorum 15-20 kişinin bu kadar silki magic popa oynayacağını. max 4-5 oyuncu oda belki. oyuncular sunu yerden canavardan düşürecekler.
    ve

Alıntı Plasma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim senin gırtlağına basmıyorlar değil mi silk alcaksın diye oyundanda kovmuyolar alma. Senin amacın farklı burda. Bişeylerin peşindesin ya oyunu karalamaya çalışıyosun yada var bişey.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş