Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:KÜFÜR !

yavuz29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yavuz29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    31
    Beğenilme 
    20

Standart KÜFÜR !

şikayet edilen : IIDisAsteRII
    ekran görüntusu:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    anan elimde diye bir küfür etti GM. asıl çarı olan Le_Cola_ ya ıp taraması yapılarak bann verılmesını ıstıyorum.Dha önce bana yapılanın aynısını bu şahsa da bil mukabele uygulanmasını istiyorum.
    Konu yavuz29 tarafından (11.Temmuz.2015 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.

_Vectra_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Vectra_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    71
    Beğenme 
    106
    Beğenilme 
    169

Benim seni şikayet ettiğim ekran görüntüsü kullanarak bana ceza aldıramassın

İftira atma benim Le_Cola_ ile hiç bir alakam yoktur gereken ıp taraması yapılabilir ama hiç bir alakam olmadığı çıkarsa şayet iftiracılık ve yönetimi kandırmaya yönelik ban yemeyi hak ediyorsun gereken Gm ler tarafından gerekenin yapılmasını rica ediyorum .

NukeRoJuliet Bu karakter senin o kadar sövdün ben sövmedim sövsem kötü söverdim Sen hak ediyorsun ( her hangi bir küfür içermiyor (senin ettikerinden sonra) )

Bu NukeRoJuliet şahısın yönetimi kandırma ve bana iftiradan dolayı ceza almasını istiyorum.

+bu mesaj 2 gün önce ben seni şikayet etmiştim sen Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu tarih de şikayetde bulunuyorsun pes yani yönetimi asla ve asla kandıramassın

gereken ss ler açık ve nettir
    Konu _Vectra_ tarafından (12.Temmuz.2015 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.
    IIDisAsteRII

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    417

İftira atmak da bir suçtur her önüne gelene şu şunun yan karakterıdır diyemezsin şikayette bulunuyosan belli bi ciddiyete sahip olman gerekli le colayı nerden çıkardın pes doğrusu

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    31
    Beğenilme 
    20

iftira atmıyorum benı sıkayet etmıs kufur ettıgı ıcın benı gaza getirip kufur ettırıyor kendıde anneme kufur edıyor nasıl gormuyorsun fmy az delıkanlı ol be hersey ortada eger kufurse onun dettıgı de kufur cezalandırılmasını ıstıyorum kımse kısmden ustun degıldır gm karar verecek ınsallah bu salak tanıyorum ıkı çardan da bana nasıl da chat bann aldın dıye daga gecıyor sustunmu falan dıyor anladın mı fmy ? ? ??

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    71
    Beğenme 
    106
    Beğenilme 
    169

Alıntı yavuz29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iftira atmıyorum benı sıkayet etmıs kufur ettıgı ıcın benı gaza getirip kufur ettırıyor kendıde anneme kufur edıyor nasıl gormuyorsun fmy az delıkanlı ol be hersey ortada eger kufurse onun dettıgı de kufur cezalandırılmasını ıstıyorum kımse kısmden ustun degıldır gm karar verecek ınsallah bu salak tanıyorum ıkı çardan da bana nasıl da chat bann aldın dıye daga gecıyor sustunmu falan dıyor anladın mı fmy ? ? ??
    Ulan sen anne sevgisi almış olsaydın ss de mevcut söven sensin suçlu olan yine sen ve yine haklı olmaya çalışan yine sensin ağır ol Ağır kayaya çarptın söyleyim

Allah kuru iftiradan saklasın IP TARAMASı yapılsın şayet benim hiç bir alakam çıkmassa
    geçmişe dönük her türlü mesaj v.s tarama yapılsın ben sana chat bandan sonra bir pm bile atmadım eğer attığımı kanıtla Bsro yu bırakır giderim el insaf ya yalancılıkla bu kadar olmaz

Yönetim eğer seni haksız bulursa yönetimi ve bana iftiradan dolayı Chat ban yemeni taleb ediyorum Çok yalancısın Çok İnşallah bu dünyada görüşemek öbür dünyada İftiradan dolayı huzuru mahşerde görüşürüz

Madde 7. Oyun yönetiminin ve oyuncuların gerçekleştirmediği bir eylem için suçlamak veya oyuncuları yanıltmak bir suçtur.
    Konu _Vectra_ tarafından (12.Temmuz.2015 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.
    IIDisAsteRII

AmyPond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AmyPond isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    70
    Beğenme 
    763
    Beğenilme 
    276

Boş boş konuşup da milletin zamanını çalma olmayan kafanla yaptığın çıkarımları da kendine sakla. Anlaşılan bir şeyleri çekememiş iftiraya yönelmişsin karşındakini kışkırtmaya çalışmışsın ZAMAN HIRSIZI.
    1X1Y ve _Vectra_ bunu beğendi.
    AmyPond
    _Jax
    Revenants

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    31
    Beğenilme 
    20

biz ettıgımız kufurun arkasındayız .KUFRE DE karışıyız bır anlık galehyana geldık kışkırtmalara geldım.AMA BEN CEZAMI ALDIM VE BU DISASTER DENEN AŞŞAGILIK DA ALACAK HERKES HAKKETIGINI ALACAK.ANA BACI ISE O DA YAPTI FOTODA GORULUYOR.KENDIALDIGIFOTO HATTA KENDI KUFRU DE VAR . LTFEN GM GEREGINI NTAPILMASINI TALEP EDIYORUM.BEN BU FOTODAN DOLAYI CEZAMI ALDIM O DA ALSIN.AYRICA JAX MISIN NESIN BRO BI SUS ALLAUSEN SENI KAALE ALAN DA YOK ZATEN HADE CNM GM KARARINI VERECEKTIR IVEDILIKLE

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    31
    Beğenilme 
    20

SENI ALLAHA HAVALE EDIYORUM.KIŞKIRTIP KUFREDIYORSUN LE COLA ÇARIYLA.NOLDU YEDIN MI BANI SANA BAN YEDIRECEGIMI SOYLEMISDIM DEMEDIN MI ? TIEFKEN SIKAYTET ETTIN HATTA.SONRA GELIP BOLE SUSTURULAR DIE BANA MAVAL OKUMADIN MI ALLAH YALANCININ BELASINI VERSIN BASKA BISI DEMIYORUM .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    71
    Beğenme 
    106
    Beğenilme 
    169

Alıntı yavuz29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz ettıgımız kufurun arkasındayız .KUFRE DE karışıyız bır anlık galehyana geldık kışkırtmalara geldım.AMA BEN CEZAMI ALDIM VE BU DISASTER DENEN AŞŞAGILIK DA ALACAK HERKES HAKKETIGINI ALACAK.ANA BACI ISE O DA YAPTI FOTODA GORULUYOR.KENDIALDIGIFOTO HATTA KENDI KUFRU DE VAR . LTFEN GM GEREGINI NTAPILMASINI TALEP EDIYORUM.BEN BU FOTODAN DOLAYI CEZAMI ALDIM O DA ALSIN.AYRICA JAX MISIN NESIN BRO BI SUS ALLAUSEN SENI KAALE ALAN DA YOK ZATEN HADE CNM GM KARARINI VERECEKTIR IVEDILIKLE
    asıl sen beni galyana getirdin utanmaz aldanmaz sıkılmaz

anan elim de demişim senin gibi sövmemişim açık ortada salak herif

anan elim de derken argo kelime yok manaya bakarsan geri zekalı git türkçe öğren
    IIDisAsteRII

AmyPond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AmyPond isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    70
    Beğenme 
    763
    Beğenilme 
    276

Alıntı _Vectra_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    asıl sen beni galyana getirdin utanmaz aldanmaz sıkılmaz

anan elim de demişim senin gibi sövmemişim açık ortada salak herif

anan elim de derken argo kelime yok manaya bakarsan geri zekalı git türkçe öğren
    Furkan kimin kışkırtmaya çalıştığı zaten belli fotoğraflarda bakıldığı zaman. Sen le colasın diyerek diretmesine sinirlendiğin açıkça belli ^^ ama yine kendine iyi mukayyet olmuşsun Bırak konuşur konuşur susar böyle ÇEKEMEYENLER
    _Vectra_ bunu beğendi.
    AmyPond
    _Jax
    Revenants

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş