AYT_TEAM_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AYT_TEAM_TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    60
    Beğenilme 
    31

Arrow İftira ve Adımı kötüye kullanmasından -__-

Şikayet eden: _TRKHACK_TR
    Şikayet edilen: Heromen_46
    Saat: 10:35 - 11:30 arası gibi sanırım.
    Konu: Heromen_46 nickli şahsın (%30 - %20 -%40) yüzdeli Magic Stone' ları satması ve insanların alması için 300- 400 -500 m lik stoneları "150 m den satıyorum yetişen alır " demesi ve benim de kurbanı olduğum. Fakat iteme basmadan fark etmem üzerine Milleti de uyardım.

Aklınca da şantaj yapıyor. Diyor ki ; Ss aldım banned ban yicen Ben buna gülerim deyyuz milleti kazıklayan sensin bir de bana Şerefsiz diyor belli

Resim 2 de de diyor ki " Bütün stoneları çekip İftira atıyor" kendisini neye dayanarak savunuyor İftira kelimesinin anlamını bilmediğini farz ederek Cahilliğine veriyorum.

Resim 3 te Şerefsiz diyor. Kimin Şeref yoksunu olduğu belli sen Yüzdeli itemi koy millete ucuz de yetişen alır de sat. Sonra millet itemine basarken yazık olsun.Ayrıca İsmimi Kötüye çıkardığı için Ayriyetten şikayetçiyim. Neyse Konu yu Yetkililere bırakıyorum. Konu ile ilgili gereğinin yapılması arz ederim.

Edindiğim bilgilere göre %yüzdeli itemler suç kapsamına girmiyormuş. Peki o zaman Hakkımda yapılan Resim 3 teki Karalamadan şikayetçiyim. Şantaj yapmasından Şikayetçiyim.

1-)

2-)

3-)

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1103
    Beğenme 
    543
    Beğenilme 
    10247

Müdahale gerekmiyor .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş