Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:Önemli ! Slota sos atılması .

onurtopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    onurtopcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    72

Standart Önemli ! Slota sos atılması .

Mağdur : sagokey115

HeiHachii isimli arkadaş slotuna benim çarlarımın sos attığını iddia edip slot dolu iken ks amaçlı böyle birşey yapacağımı düşünerek yargısız infaz yapmış ve bu durum beni hakikaten üzmüştür kendisine galezi olan farklı bir party çarının onun çarlarına sos attığını görüyorsunuz ss lerde mevcut ancak oda benim yaptıgımı sanıp benım çarlarımı sağolsun sosla doldurdu aynı şöyle aşçı bahçıvanı bahçıvan aşçıyı sonra bekçi hepsini derler ... o hesap

Adalet Isterim - Hızlı Resim

http://i.hizliresim.com/8Q9mMk.jpg

Adalet Isterim2 - Hızlı Resim

http://i.hizliresim.com/gy4jqQ.jpg

derbonko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    derbonko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    4

aynı arkadaş bizim slotta da aynı fiili yapmaktadır.
    +1
    Gold.
    Gold. Beyond Measure Beyond Sorrow, and Grief.
    Behold; the mighty Treasure Hoard of THROR.
    Welcome, my Sister' Son to the Kingdom of EREBOR.

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    416

Adamın slotuna sen gitmişsin galiba fotodan anladığım kadarıyla ayrıca ceza verileceğini düşünmüyorum kural dışı bişey yok
    Lawyer Of Future

derbonko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    derbonko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    4

Arkadaşlar
    Beni bilen bilir Realimty'den Thorin__ veya slotta gördüğünüz Oropher veya guildim olan The_Erebor'dan herhangi bir char. Oyuna pek fazla bakmam. Bu oyunu geçen ocak ayından beri oynuyorum. İlla fotoğraf paylaşmak gerektiğini de düşünmüyorum yukarda resmi atan kişi neyin ne olduğunu çok güzel kurgulamış. Akşam eve geldiğimde bile chara bakamayan adamım. Lakin haksızlığa gelememe gibi lanet bir huyum var. Ocak ayından beri o gördüğünüz slottayız. HeiHachii, sagokey115 veya onur veya aygün (sagokey115'in dediklerine itafen) tanımam etmem. 1X1Y (Muhammed Keskin)' e de sorabilirsiniz oyuna bakış açımı. Oyuna işimden dolayı fazla zaman da ayırmam böyle APTAL SAPTAL ( sosları toplatıp da slota atmak) hareketler için zamanım olmadığımı cümlealem bilir ki FmY__'nin (kendisini tanımam) de dediği gibi kimin slotuna kimin gittiği zaten biliniyor . O yüzden fazla uzatmadan gerçek neyse kendiniz yüzleşin HeiHachii veya sagokey115 veya aygün veya onur her kimseniz beni ve başkalarını kendi kumpaslarınıza karıştırmayın. İlla fotoğraf atmak gerekicekse bizde atmasını biliriz.
    Gold.
    Gold. Beyond Measure Beyond Sorrow, and Grief.
    Behold; the mighty Treasure Hoard of THROR.
    Welcome, my Sister' Son to the Kingdom of EREBOR.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2464
    Beğenilme 
    3044

Hayırdır beyler varsa sıkıntınız Pm= 1X1Y . Adamın slotuna çökme sos atma vs. gibi bunları yapan arkadaşlarla da konuşalım sıkıntınızı giderelim.
    ReaLaMity
    1X1Y

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2464
    Beğenilme 
    3044

Şuan aldığım bilgiye göre konuyu açan arkadaşla tanışıyoruz. Çirkinliğe gerek yok oyundan konuşalım halledelim konuyu da kapattır hacı.
    ReaLaMity
    1X1Y

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    118
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Slotta yaklaşık 4-5 aydır ben varım , fakat bu sun ve sosu atan arkadaş ne konuyu açan kişi nede benim. Tamamen oyunun huzurunu bozmaya çalışan bi karşıt player. Yönetimin bu konuda üzerinde durması lazım. @Odin @Asgard

Durum 
    Konular 
    63
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    72

dallama arkadaşlarım çar bana aittir slotta ks atmanın kural dışı bir yönü yok bu bir rekabettir ben kimsenin slotuna sos atmadığım gibi o an orda bulunan çarımla o arkadaşın ks attığım slota sos atması sıkıntılı durum neyseki artık sıkıntı kalmadı SLOTLAR HERKESİN BABASININ MALI DEĞİLDİR GÜÇLÜ OLAN KAZANIR GÜÇSÜZ OLAN DEFOLUP GİDER BU KADAR BASİTTİR !!!

Durum 
    Konular 
    63
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    72

Konu kapatılabilir saygılar bunun ceza verilecek bir yanıda yoktur maksat muhabbet Herkesin slotu tapulu sanki Rekabet şarttır oyunun tadı tuzu olmadı bi kaç gün aksiyon yaşamış olduk

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    118
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Alıntı derbonko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar
    Beni bilen bilir Realimty'den Thorin__ veya slotta gördüğünüz Oropher veya guildim olan The_Erebor'dan herhangi bir char. Oyuna pek fazla bakmam. Bu oyunu geçen ocak ayından beri oynuyorum. İlla fotoğraf paylaşmak gerektiğini de düşünmüyorum yukarda resmi atan kişi neyin ne olduğunu çok güzel kurgulamış. Akşam eve geldiğimde bile chara bakamayan adamım. Lakin haksızlığa gelememe gibi lanet bir huyum var. Ocak ayından beri o gördüğünüz slottayız. HeiHachii, sagokey115 veya onur veya aygün (sagokey115'in dediklerine itafen) tanımam etmem. 1X1Y (Muhammed Keskin)' e de sorabilirsiniz oyuna bakış açımı. Oyuna işimden dolayı fazla zaman da ayırmam böyle APTAL SAPTAL ( sosları toplatıp da slota atmak) hareketler için zamanım olmadığımı cümlealem bilir ki FmY__'nin (kendisini tanımam) de dediği gibi kimin slotuna kimin gittiği zaten biliniyor . O yüzden fazla uzatmadan gerçek neyse kendiniz yüzleşin HeiHachii veya sagokey115 veya aygün veya onur her kimseniz beni ve başkalarını kendi kumpaslarınıza karıştırmayın. İlla fotoğraf atmak gerekicekse bizde atmasını biliriz.
    Ocak ayından beri 107 Aknish Titan slotunda sizi bir kere bile görmedim ? Yaptığınız sadece oyunun huzurunu bozmak ve bu tutumdan dolayı yöneticiler illaki sizi cezalandıracaktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş