Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Asgard

Konu:Dolandırıcılık Girişimi Acil İlgilenirmisiniz

haylazben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    haylazben isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    37

Standart Dolandırıcılık Girişimi Acil İlgilenirmisiniz

Merhaba Bügün Akşam Üzeri Forumda Satılık Olan Karakterim İçin 0541 802 27 17 Numaralı Telefondan Arayarak Carı Almak İstediklerini Söyleyen Bir Şerefsiz Oyuna Girmemi İtemleri Görmek İStediğini Söyledi Daha Sonra Resmi Bir Aracı Bulduk Resmi Aracı DisGuard KArakterin Sahibidir Homeles Guildinden Benim İtemlerim HBM_junior Da İdi Pt Toplandık ve İtemleri Aracıya Vermemizi Talep Edildi İtemler Aracıya Verildi Daha Sonradan Önce Başka Bir Aracı Cağıralım Vs Muhabbetini Yaptı Daha Sonrasında da Benim HBM_Junior A Gövenim Oldu Aracıya Gerek Yok Diyip O Arada HBM__Junior İki Alt Tire İle Benzer Bir Car Acarak DisGuard A Cenc Gönderiyor Bu Kişinin İpsinden Bakılarak Oyuna Girilen Çarlarının Denetlenmesi Ve Burada Bizlere Gösterilmesini Rica Ediyorum. Ayrıca Ve Yukarıda Verilen Numara İçin Bilgilendirme Yaparsanız Bize Şerefsizlik Yapamadı Başkasına Da Yapamasın.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1109
    Beğenme 
    543
    Beğenilme 
    10255

Karkatere talip olan ve Fake karakter dışında başka karakter gözükmüyor. Dolandırma amaçlı karakter oluşturmuş olabilir .

Dikkatinizden dolayı sizi tebrik ediyorum , dediğimiz gibi sizler dikkatli olduğunuz sürece kimse sizin emeklerinizi elinizden alamaz ..

Cezalandırıldı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş