Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 1 Post By Savaş

Konu:Sayın GM ÖZELLİKLE BU KONUYLA İLGİLENMENİZİ İSTİYORUM

vendetta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    vendetta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Sayın GM ÖZELLİKLE BU KONUYLA İLGİLENMENİZİ İSTİYORUM

Ufuk Çetiner
    Adnan Menderes Üniversitesi
    2. Sınıf Eğitim Fakültesi Öğrencisi

KÜFÜR OLAYI İLE İLGİLİ

Malumunuz bsilkroad olsun diğer serverler olsun her daim küfrü yasak etmiştir. Normal olanda budur. Fakat her daim unutulan, göz ardı edilen bir nokta vardır. Küfür edenin yanısıra bu kosulları daha önceden olusturan kişilerdir o göz ardı edilenler. O şahışlar duyduğuma göre suçsuz sayılıyorlarmış. Bunun bir adaletsizlik olduğunu beyan etmek isterim öncelikle.

Bugünkü yaşanmış olan talihsiz olaydan demvuruyorum size. Yukarıda bahsetmiş olduğum senaryo ne yazık ki bugün gerçekleşmiştir. İki taraf birbirlerine çok ciddi ithamlarda bulunup küfür etmişlerdir. Bu taraflardan biriside benim ne yazık ki.

Karşı taraftaki şahsın adını yaşını bilmiyorum. Belki de 18 yasal yaş sınırı doldurmamış bir şahsiyettir kendisi. Fakat şunu belirtmek isterim ki bir oyunda olsa masabaşında oturan kişinin bir insan olduğunu, altını çiziyorum insan olduğunu ve o insanında sinirlerinin gerilebileceğini vede bunun karşılığında ağızdan kötü sözler çıkabileceğini öngörebiliriz.

Karşımdaki şahıs karşılıklı küfürleşmelerden dolayı beni siz sayın oyun yöneticisine şikayet edeceğini, beni oyundan attıracağını söyledi. Lütfen beni mazur görün. Karşılıklı küfürleşmelerden ve bu hale düştüğümden dolayı. SS leri tamamı elinizde olacaktır. Ceza konusunda çarlarımın banlanması veyahut chat ban yasağı gelmesi şuan benim için ikinci plandadır. Benim için önemli olan konunun başında söylediğim gibi bu teşvik edici kişilerinde cezai işlem görmesidir. Nedeni ise 1 yıla yakın bir süredir oynadığım bir oyunda, takii şuan bulunduğumuz duruma kadar ağzımdan herhangi bir kişiye karşı herhangi bir küfür çıkmamıştır. Araştırabilirsiniz. Bu şahsın benim gibi bugune kadar küfür etmemiş birini bu duruma getirmesi hayret verici. Sonuç olarak benim için 2. plandadır oyundan atılmam yada karekterimin chan ban görmesi. Benim için önemli olan küfüre teşvik eden kişilerinde cezalandırılmasıdır. Oyundan atılabilirim hiç sorun değil. Botçarlarından geçen bu çirkin sohbette gerçek oyun karekterim yoktu. Gerçek karekterimin ismi __SkyBia__ dır. Carl ve vendetta07 ve skybia09 adlı karekterler benim çarlarımdır. Atacağım sslerde malesef görmek istemeyeceğiniz bir konuşma diyaloğu vardır. Gerçek karekterimin ismini vermem ise bu konuda kendimi haklı görmemden dolayıdır. Adaletinize güvenim tamdır. Bu dilekçeye geri dönmeniz dileği ile. Teşekkürler. İyi Çalışmalar..

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Savaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Savaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    159
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    594

kardeş konu küfürse tek foto at yeter yada konuşarak video çek ğe bu ney yaw kim okuyacak yönetim bunlamı uğraşacak yoksa serverle mi ilgilenecek ?
    MuRo bunu beğendi.

selo1232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    selo1232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    124
    Beğenme 
    543
    Beğenilme 
    120

Dostum Biraz Fazla Kasmışsın Sanki? Yani İnsanlık Hali Herkes Ağızından Bir Sey Kaçırabilir Normal Bence
    O Seni Şikayet Ediyorsa Sende Onu Et Üstünde Oynanılmamıs 1 Kanıt Ceza Alması İçin Yeter Yani.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1101
    Beğenme 
    543
    Beğenilme 
    10245

Oyun içi ekran görüntüleri kanıt olarak kabul edilmekte . Bot dan aldığınız ekran görüntüleri kabul edilmemekte.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş