Bahriyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Bahriyeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    0

Standart İNSAN UTANIR SIKILIR!GM ÖZELLİKLE İLGİLENMELİSİNİZ.

Şikayet edilen:Şikayet edilen: Vendeta131(Trader) - CarlPanzram(Hunter)
    Vendeta131 bot çardan aileme çok ağır küfürler ediyor.

Utanmadan, sıkılmadan aileme yaptığı en ağır küfürleri paylaşabilecek ve kendimi haklı görüyorum diyebilecek kadar aşağılık bir insan.İnsan utanır,sıkılır!Neyin haklılığı!Sen benim aileme en ağır küfürleri edeceksin daha sonra haklıyım diyeceksin,Öyle bir dünya yok,gerekçesi olamaz.Açıkça söylüyorum bu iş farklı noktalara gider.Hakaret edilmesine rağmen kimsenin ailesine küfür etmedim.Aileme en ağır küfürler yapıldıktan sonra susacak mıyım? Şu oyunu insan gibi oynamasını bilmiyorsanız rahat batıyorsa tamam rahatsız ederiz sıkıntı yok.

Sosyal ağdan aileme çok ağır küfür ediyosun, cep telefonuma ya da e-postama gelen ailevi küfür gibi hukuku yaptırımı var.Hatta benim için cinayet sebebi yani bunu bu kadar açık ve net söyledim.Herkesin ailesi var olur mu ya!

Böylesine ağır bir suçu işleyen her kimse hesaplarının silinerek blocklanmasını ve ıp ban verilmesini istiyorum.Sayın GM farklı bir karar adaleti sağlamaz herşey ortada.

Zaten buradan sonra yargı süreci başlayacak.İstanbul Anandolu Asliye Hukuk Mahkemesi son kararı verir.Hangi noktaya varırsa varsın! Biz herşeye hazırız.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1107
    Beğenme 
    543
    Beğenilme 
    10248

Cezalandırıldı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş