mert1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mert1992 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart C0_ adlı çar benmdir okursanız sevınırım

sayın gm sevgili arkadaşlar ben itemlerımı satmadım. bunu bir çok kişi biliordur çarım satılıktır diye birçok kez global attım bunun kanıtı vardır benm bildiğim ve bana sölenen şey şudur. 'tl ile item satışı yapmak yasaktır'. ben çarımı oldugu gibi komple sattım item satışı yapmadım alan kişi ise benm yakından tanıgım görüştüğüm bir insandır. itemlerı alıp çarı bana 200bmiktarda oyun golduyla geri satmıştır. bana kımse oyun golduyla alış veriş yapmak yasak dememıştir. eger ki öle bişey olsa ben gidip o çarı geri almazdım. yanlış anlaşılmalar yüzünden çarım ban yemiştir. gereğinin yapılmasını bekliorm tşkrler...

McGregoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    McGregoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    2

arkadasımızın olayı yanlıs anlasılmadır gm lutfen yardımcı olun okdr emek bosa gitcek arkdsm oyun kurallarnı iyi blıyo amato biri deil okdr buyuk itemlerle bu kdr basit bi hata yapmaz ilgilenmenizi rica edıyorum tesekkurler.....

Okeanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Okeanos isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    204
    Beğenme 
    381
    Beğenilme 
    915

Arkadaşımızın dediklerine katılıyorum. Sürekli yanyana olduğum bir insan oyunda. Çarının komple sattığını söyledi. ki çar satmak yasak değil diye biliyorum. Yasaksada ne için teleport ta bir çok insan çar satılıktır yazıyor. TL ile item satışı yasak olugunu biliyoruz ve bunu kimse yapmıyor. Konunun muhattabı ben değilim ama belirtmek isterimki arkadasımız suçsuz. Hakkın yerin bulacağına inanıyoruz şimdiden teşekkür eder ve gereğinin yapılmasını istiyoruz.

Brandy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Brandy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    133
    Beğenme 
    394
    Beğenilme 
    195

Aynen Gm be 2 tarafta haklı bızım gozumuzde uzun zamandır char satılı dıyordu arkadas ve sattı olay budur sattıgı kısı real arkadasıdır zaten tekrar gozden gecırmeesınızı ıstıyoruz
    PiYaSa KRAL DoLu HangiSi FaMe ??
    BABA GELDİ VE BENİMLE BİTTİ BU GAME !

Nick:
    Guıld:
    Job: Thief-Hunter

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    563
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5326

Kişinin karakteri satmadığı açık bir şekilde ortada. Lütfen bu konu üzerinde bizi yanıltmaya çalışmayın. En büyük çelişki kendi aralarında yaşanıyor.

Karakteri satan kişi TL ile sattığını söylüyor. Karakteri alan kişi ise gold ile satın aldığını söylüyor. Zaten siz kendi kendinizi ele veriyorsunuz. Bizim bir kanıt sunmamıza gerek kalmıyor.

Biz gerekli incelemeleri yapmadan kimseye ceza vermeyiz. Kayıtlarda da gözüktüğü gibi gold ile ticaret yok, karakter satışıda yok. Geriye tek bir seçenek kalıyor gerçek para ile ticaret.

Bu konuyu burada kapatıyorum. Lütfen yeni konu açmayın ve özel mesaj göndermeyin. Item satışı ile ilgili olarak 1-2 saat içerisinde bir duyuru yapılacak. O yapılacak duyuruya göre devam edilecek.

Lütfen sadece bekleyin!
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş