mustafa89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mustafa89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    21
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    9

Standart Bu Konu Önemli.

Merhabalar. Konuya kısaca değineceğim. Pvp alanında bir tane wiz atak yapıp yapıp safeye kaçıyordu sinir oldum kestim. Bunun adı pvpdir. "Player vs Player". Sonra vatandaş diğer charını getireceğini söyledi ve FatalArcher nickli bir char geldi pvp yaptık kestim. Sonra yandan NeverLost isimli vatandaş debuff atmaya başladı arkadaşıymış. Adama küfür ediceğimi söyledim devam etti uyardım küfür ediceğimi söyledim devam etti haliyle debuffları alınca yattım ve pvp yaptığım arkadaş belden aşşa küfüre başladı(koydum soktum vs.) buraya yazamıyorum ban sebebi buda.
    Şimdi konuya gelelim ben bütün bu uyarıların üstüne kendine ısrarla küfür ettirmeye uğraşan kişiliksiz vatandaşa küfür etmekte haksızmıyım ? Adama anana sövücem diyorum. Annem evde ne yapmak istiyosan gel yap diyor. Sana pvp yaptırmam diyor. Bu adam GM midir bana pvp yaptırmıyıcak ? Yada GMler bukadar acizmi kalıyor bunun gibi veletlerin yaptıkları karışısında. Bu konuyla ilgili bişeyler yapılmasını istiyorum serverdeki playerların %70 i bu durumdan muzdarip. Kendi anasını babasını seven insan zaten kendini bu duruma düşürmez. Sonra küfür eden haksız. Ya bu küfür işine karışmayın yada bu veletlere bir çare bulun ben bunun gibi veletler yüzünden charblock almaktan bıktım usandım. Adam anasına bacısına sövdürene kadar uğraşıyor.

Gereğinin yapılmasını bekliyorum. Şimdiden ilginize alakanıza teşekkür ederim.

Şikayetçi : LikeRisk

Şikayet Edilen : NeverLost, FatalArcher

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    661
    Beğenilme 
    1507

ah keşke ben oyunda olaydım böyle ********lik yapanlar olursa DeceptikonZ The_Guardian __SuiKasT__ veya union olan herhangi bir guildin herhangi bir playerine söyle yardım ederler
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Durum 
    Konular 
    21
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    9

Oyunun tadını kaçıran bu ve bunun gibi ********ler. Çözüm bulunmazsa ben başı çekicem ve serverin daha çok player kaybedeceği kanısındayım. Takdir GM'lerin.

draculas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    draculas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    15
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    3

vay arkadaş adam bize ana bacı kaydı ulan adam senden ezik adama dalıyorsun bende sana daldım sonra küfür ettin adamı korudum bende hemde bana küfür ettiğin için saldırdım ss ler var Küfür konulu başlığa bakabilir herkes. adam 20 tane global attı ana bacı yaparak biz bu serverde anamıza bacımıza küfür yemek için oynamıyoruz. ayriyetten adam sonra buff pt getirdi bard ve warrior buff alarak+ zerkle tekrar bana saldırdı(NeverLost) ama ben yine kestim 10-15 kere kestikten sonra tekrar ana bacı yapmaya devam etti burda benim suçum varsa ban atsınlar bana elimde kanıt var. ben kimsenin pvpsine karışmam herkes haddini bilsin. oglum sanada birşey demıyorum diye götün kalkmasın yemin ediyorum adresini bulur gelir gebertirim seni birşey demedik çocuktur diye ama sen harbi harbi beni deli etmeye başladın! GM nerdesin merak ediyoırum ben böyle adamlar oldukca bu sw de daha fazla oynanmaz bir çare bul ya da ban at ne yaparsanız yapın ama adeletti olun. Altta konu vardır adam orada bile yorumlarla küfür ediyor. !

Durum 
    Konular 
    21
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    9

Adresimi ben veririm çok aramana gerek yokta gelicek göt varmı sende ? Telefon numaranı bi msj atsana bana oyundan yada özelden arıyım konuşalım. Anlattığın kadar erkekmisin bi bakalım

draculas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    draculas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    15
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    3

istanbul maltepe zümrüt evler söğut sokak no 43 daire 3 gel evime kadar beklerim seni tamam mı kocum varsa yüreğin gel bekliyorum seni

Eski JollyGame Yöneticisi
    Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Assassin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    839

Özel konularınızı başka yerde tartışın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş