skillb0ss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    skillb0ss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Arrow Gm Odin Rica Etsem Bkarmsıın.. ?

Gm Odin ben Geçen Hafta Ban Yiyen Oyuncunuz _SkillB0sS_ Ben Gerçekten TL ile İtem Satışının Yasak Olduğunu Bilmiyordum.. Şimdi bana Bilmiyordum Diye Bişey yok Diceksiniz Ama Gerçekten Bİlmiyordum.. Bugune Kadar Charımın İsmine Dahil Bir tane bile şikayet yoktur... İnceleme Yapabilirsiniz... Ben Glavie'ye Ne Kadar 'TL' Teklif Gelebilir Diye. Sadece Teklif Aradım... TL ye İhtiyacım Yoktur Zaten O Kadar Ekran Görüntüsü Yarışmasını Kazandım._SkillB0sS_ Ve __BrawL__ İle. Ne Silk'e Nede TL ye ihtiyacım Vardır. Sizden Tek Rıcam Affınıza Sığınmak ... Birdaha Böle Bir şey Olmiycağını Size Teymin Ederim.. Özür Dilerim Üyeliğimi Acmanızı Rica Ediyorum.. Sizde Uygun Görürseniz... Saygılar İyi Akşamlar. Dİlerim.

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    661
    Beğenilme 
    1513

inanıyorum sana çok ani bir karar olmuş sanırım o kural ama malesef gmnin insiyatifinde olan bişey
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Bluef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Bluef isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    103
    Beğenme 
    169
    Beğenilme 
    120

Arkadaş iyi niyetli gerçekten tanırım oyundanda az buz. zaten bu konuda kötü bi niyetinin olmadıgını şikayet resiminde resmi aracı ile satış olur cümlesinden anladım bilen birisi bunu demez.. inşallah affedilir kardeşim son karar yinede Gmnin..
    wBluef

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş