Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 1 Post By Bashenga
  • 1 Post By MyKea
  • 1 Post By minnospooh
  • 1 Post By 1X1Y

Konu:MerLIne benim sabrımı sınama !!!

Bashenga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Bashenga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Standart MerLIne benim sabrımı sınama !!!

Bak senin yüzünden chat ban yedim itiraz etmedim . Senin annenin babanın suçu günahı ne bu kadar küfür ettiriyosun kendine ? Chat bandan önce çektiğim videoyu şuan yüklüyorum. Yönetim kanıt ister kanıtlıyorum.

Ulan karaktersiz sen kimsin bana oyun oynatmicaksın liseli ergen. O zaman bu videoyu çektim belki uslanirsın diye şikayette bulunmadım . Ama hâla aynısın yani ben sana o kadar küfùr ettim hiç mi zoruna gitmedi ? Annene babana yazık seni bu kadar küfür yemek için mi büyüttüler ? Almışsın setini silahını şekil yapıyosun. Seni defalarca uyardım yeter beni kötü şeylere zorlama. Senden özür dilememi istiyodun özür diliyorum ama senden değil ailenden özür diliyorum küfrü hak etmediler küfrü sen hak ettin. Sana yeter artık dedikçe pişkin pişkin sırıttın keyfime kalmış dedin. Bak benim keyfimi kaçırıyosun senin keyfini kaçırırsam bi daha keyfin yerine gelmez. Herkesin huzurunda sana bu son uyarım.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yönetim , kanıt istedin kanıt getirdim. Hiç kimse kimsenin keyfini bozamaz.
    minnospooh bunu beğendi.

umitcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    umitcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Capeni takmış beni kesiyordun buna karşılık bende seni kesmeye başladım buraya kadar herşey kurallar çerçesinde sanırım itirazı olan yoktur?Ailevi küfür ettin ve banlandın kural dışı olan budur ve burada dahi hala göğsünü kabarta kabarta küfür ettiğini beyan ediyorsun?özür diledin ve seni kesmekten vazgeçtim bırak artık şu mağdur hallerini.Ben oyun kuralları çerçesinde zevkime bakıyorum.Kaldı ki şu ufakcık kanıt diye gösterdiğin resimde bile terbiye derecen belli bırak boş işleri gerçek hayata dön artık saygılar

MyKea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyKea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    92
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    488

Alıntı Bashenga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak senin yüzünden chat ban yedim itiraz etmedim . Senin annenin babanın suçu günahı ne bu kadar küfür ettiriyosun kendine ? Chat bandan önce çektiğim videoyu şuan yüklüyorum. Yönetim kanıt ister kanıtlıyorum.

Ulan karaktersiz sen kimsin bana oyun oynatmicaksın liseli ergen. O zaman bu videoyu çektim belki uslanirsın diye şikayette bulunmadım . Ama hâla aynısın yani ben sana o kadar küfùr ettim hiç mi zoruna gitmedi ? Annene babana yazık seni bu kadar küfür yemek için mi büyüttüler ? Almışsın setini silahını şekil yapıyosun. Seni defalarca uyardım yeter beni kötü şeylere zorlama. Senden özür dilememi istiyodun özür diliyorum ama senden değil ailenden özür diliyorum küfrü hak etmediler küfrü sen hak ettin. Sana yeter artık dedikçe pişkin pişkin sırıttın keyfime kalmış dedin. Bak benim keyfimi kaçırıyosun senin keyfini kaçırırsam bi daha keyfin yerine gelmez. Herkesin huzurunda sana bu son uyarım.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yönetim , kanıt istedin kanıt getirdim. Hiç kimse kimsenin keyfini bozamaz.
    video acılmıyor
    Apsuva bunu beğendi.

MyKea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyKea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    92
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    488

Alıntı umitcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Capeni takmış beni kesiyordun buna karşılık bende seni kesmeye başladım buraya kadar herşey kurallar çerçesinde sanırım itirazı olan yoktur?Ailevi küfür ettin ve banlandın kural dışı olan budur ve burada dahi hala göğsünü kabarta kabarta küfür ettiğini beyan ediyorsun?özür diledin ve seni kesmekten vazgeçtim bırak artık şu mağdur hallerini.Ben oyun kuralları çerçesinde zevkime bakıyorum.Kaldı ki şu ufakcık kanıt diye gösterdiğin resimde bile terbiye derecen belli bırak boş işleri gerçek hayata dön artık saygılar
    kardeş tamam kurallar cercevesinde oynuyorsunda herkesi oyundan soğuttun be kardeşim gir bi guilde caveye ftw lere takıl bence :S

minnospooh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    minnospooh isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    28
    Beğenme 
    21
    Beğenilme 
    14

Alıntı umitcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence tek mesele şu. Kurallar çercevesi falan degil mesele. Pwp bozmak bozdukdan sonra '':ASDASdf'' gibi şeyler yazmak bunlar insanları tahrik etmektir. Ki zaten uzun zamandır takip ediyorum seni hem oyundan hem forumdan. 2 günde bir anneme küfür ettiler diye ss atıyosun. Bi düşün bakayım neden ediyolar? veya kardeş bişey sorucam ya. Bu gerçekten hosunamı gidiyor?
    MyKea bunu beğendi.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2464
    Beğenilme 
    3044

vagabond ifşa
    Apsuva bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş