473BulleT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    473BulleT_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    260
    Beğenme 
    838
    Beğenilme 
    487

Standart SADECE OKUMANIZ YETERLİ TEŞEKKÜRLER

Evet arkadaslar dün bugun bir çok soyulma vakasıyla karsılaştık.Bu durum da şahit olduğum bir şey var sizlerle paylaşmak istiyorum.

Şikayet Eden: 473BulleT_
    Şikayet Edilen : __AYYILDIZ_T Adlı 'Berk' diye tanıttı kendını ve bu arkadas calınan yanı +12 power 2h +11 power spear gıbı ıtemlerın satısını yaptıgını gördüm.Ardından ona yazmama rağmen cevap vermeyıp janganda full olan carı boşaltıp oyundan çıktı.
    Tahmin ediyorum ki bu çarın ıp sine bakıldıgı zaman ıtemlerın bu arkadasta oldugu farkına varılır.İtemleri çalına arkadaslara itemler geri verılsın demıyorum fakat o şahsiyeti bozuk olan arkadasa yar olmasın dıyorum.

Sayın @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... eğer ıp ile elinizden bir şey gelıyor ie yapmanızı rica eder işlerinizde başarılar dilerim.
    Bu vakitte buraya konu açıyorsam ki umarım doğru yere açmısımdır kendı adıma değil çarları soyulan emeklerı ziyan olan arkadaslarımızın hakları o haysiyetsiz adama gıtmesın.

Teşekkür ederim hayırlı geceler.
    Söz dalaşını Alimle yaptım yendim,Cahille yaptım yenildim...

=HUZUR=

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1035
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9952

Karakter güvenliğinden karakter sahibi sorumludur bu konuda yapabileceğimi bir şey yok maalesef.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş