Finlandia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Finlandia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    24
    Beğenilme 
    32

Standart küfür gerekçesi

Gerekçeye ihtiyaç duyulmayan bir konu aslında ama herşeyin karşılıklı olduğunu belirtmem gerekiyor. almahara şahsıma aittir. herhangi bir sebebi olmasına gerek yok küfretmem için kendi irademe sahip olduğumu düşünüyorum ha eğer kendimi aşıyorsam da bu ne sizi ne de sizin gibi köpeklerin barındığı bir serverin yöneticisini ilgilendirmez. Açık konuşmayı seven bir insanım belki de ondandır bu kadar olmayan şerefinize duyduğum kötü ilgi.

flawwlessin karşılığını güzel bir şekilde aldığı ss ektedir;
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sana gelirsek yavuzhan lalesi. LastShotFairin uyarısıyla seni takibe aldım dakikalarca yaptığın kaypaklığı izledim üstelik aynı uniondayken;

Üstelik sadece abdül değil başkalarıda gördü yaptığın yavşaklığı o da ekte;

Bunların üzerine aramızda geçen diyaloguda atıyorum buraya;

BENİM HASSAS OLDUĞUM BİR KONU SİYASİ GÖRÜŞ VE FİKİR ÖZGÜRLÜĞÜDÜR. BU OYUNDA SAĞLANMAZ DOĞRUDUR. AMA BU GİBİ EYLEMLERE LAF EDECEK ADAMINDA GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAM. FS DEKİ ŞEREF YOKSUNU İNSANLARDA İĞRENMEMİN BAŞLICA SEBEBİ DE BUDUR. HER NE SEBEPLE OLURSA OLSUN SİYASİ GÖRÜŞÜME LAF EDECEK VARLIK ÖNCE MAMİCİĞİMİN DALAĞINI NAZİKÇE AĞZINDA GEZDİREBİLİR KÖTÜ SÖZ KULLANDIM İSE YÖNETİCİ ARKADASLARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM FTW_RLM FTW_AYYAŞ HADİ AFK

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1032
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    9949

Eğer ceza uygulanmasını istiyorsanız oyun içi ekran görüntüleri şart. mBot yada sBot konuşma kayıtlarını kanıt olarak kabul etmiyoruz. Değiştirilebilir kayıtlar.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş