Beğeni Ağacı25Beğeniler

Konu:KARAKTERSİZ GD

MühendisBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MühendisBey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    123

Standart KARAKTERSİZ GD

şikayet edilen: _Fringe
    Şikayet esilen-2: Alterac_King
    17.01, 03:33

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Eğer bu adama 1 hafta chat ban verilirse hakkım haram olsun sizlerede yönetim.
    Adam chat ban yiyeceğini bilerek daha çok küfür ediyor karaktersiz ********in birisi lütfen gereğini yapınız 1 hafta yeterli değil bunun için.
    Konu MühendisBey tarafından (20.Ocak.2018 Saat 09:07 ) değiştirilmiştir.

MühendisBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MühendisBey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    123

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Şikayetlere taşınabilir mi ?

Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hocass isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    186
    Beğenme 
    373
    Beğenilme 
    444

Alıntı MüdendisBey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şikayet edilen: _Fringe

17.01, 03:33

Eğer bu adama 1 hafta chat ban verilirse hakkım haram olsun sizlerede yönetim.
    Adam chat ban yiyeceğini bilerek daha çok küfür ediyor karaktersiz ********in birisi lütfen gereğini yapınız 1 hafta yeterli değil bunun için.
    İtin rahatlığına bak chat ban yerim geçer kafasıyla bu ne yüzsüzlüktür @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

PiizmitLii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PiizmitLii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    269
    Beğenme 
    260
    Beğenilme 
    207

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konuya bi yorumun varmı dayı

AKINCI_BEYi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AKINCI_BEYi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    75
    Beğenme 
    212
    Beğenilme 
    330

Konuş başlığı GD? Bu zamana kadar fs hakkında o kadar konu açıldı hiçbirine yorum atmadım. Ama atmam gerekiyormuş demekki. Konu karaktere gelecekse GD’nin saygınlığını bilmeyen Yok bu svde benide az çok tanırsınız hiçkimseye yanlışım olmadı ama bu saatten sonra efendilik bozuldu ağızdan çıkacaklardan sorumlu değilim. Bu konunun yeri kişisel olarak şikayet bölümüydü buraya açıp guild lekelemeye çalışmışsın belli salvation masteri az yapmış size devamınıda ben yapayım.
    Not: SS’lere hak vermiyorum tastiklemiyorum ama arandaki sorunu guilde maledersen ve hoca bu konuya yorum yapıp hakretvari konuşursa konuya bende dahil olurum bakalım kaç Chara chatban attırmaya gücünüz yetecek.
    xks1, swyle123, PiizmitLii ve 4 kişi bunu beğendi.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    391
    Beğenme 
    1079
    Beğenilme 
    2727

Alıntı MüdendisBey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Şikayetlere taşınabilir mi ?
    Alıntı Hocass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtin rahatlığına bak chat ban yerim geçer kafasıyla bu ne yüzsüzlüktür @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Alıntı PiizmitLii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bu konuya bi yorumun varmı dayı
    BERK HOCA pizmitli yani ömer sızınle ugrastı durdu bırtakım konular actı fs karalıyor dıye bas bas bagırdınız kı adam actıgı her konuda ıspat koyarak o kısıler hakkında dedıklerı herseyı kanıtladı ama yanlısı guıld ıle ılıskılendırmek tı sımdı GD den bır player berk ve burhana sovmus belkı aralarında kısısel sorunlar var bunu sız konu acarken neden GD ıle ılıskılendırıyorsunuz kısı adına acsanıza konunuzu sonramıllet FS dıyınca Bızı karalıyorlar dıyorsunuz konu baslıgını degısın bence bu sekılde elbette tepkı alacaksınız bu kacınılmaz
    AKINCI_BEYi, selo1232, wegastar ve 5 kişi bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Müdavim Üye
    Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    337
    Beğenme 
    661
    Beğenilme 
    1509

Sikayetlere tasindi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bildirebilirsiniz.

Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hocass isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    186
    Beğenme 
    373
    Beğenilme 
    444

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BERK HOCA pizmitli yani ömer sızınle ugrastı durdu bırtakım konular actı fs karalıyor dıye bas bas bagırdınız kı adam actıgı her konuda ıspat koyarak o kısıler hakkında dedıklerı herseyı kanıtladı ama yanlısı guıld ıle ılıskılendırmek tı sımdı GD den bır player berk ve burhana sovmus belkı aralarında kısısel sorunlar var bunu sız konu acarken neden GD ıle ılıskılendırıyorsunuz kısı adına acsanıza konunuzu sonramıllet FS dıyınca Bızı karalıyorlar dıyorsunuz konu baslıgını degısın bence bu sekılde elbette tepkı alacaksınız bu kacınılmaz
    İşin o kısmında haklısın da bunu destekleyici bir ifade kullanmadım zaten farkettiysen . ama o tinerci mahluğun haklı olduğunu düşünüyorsan biz seninle çok ayrı kulvarlardayız bahadır bikere benim hakkımda anasına sövdüğüm konular da dahil hiç biri şikayetler bölümüne açılmadı direk sohbete açıldı ve orda kaldı amaç ceza yemem değil millete karalanmamdı her zaman ama sende farkındasındır ki insanlar o itin ne dediğine değil bende gördüklerine inandılar ve sevmeyen kadardan fazla sevenim var çok şükür . bu arada berk konuyu kendi isteğiyle şikayetler kısmına taşıdı . @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2464
    Beğenilme 
    3064

Karaktersiz fs

Ailevi değerlerine bu kadar değer verip kendi 7 ceddine söven birini anlamak zor. Ne lan bu 1 hafta az demişsin bir de rapor mu yazdırıyorsun
    ReaLaMity
    1X1Y

_Fringe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Fringe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    101
    Beğenilme 
    24

Sizler FS olarak asıl amacınız oyunu bitirmek bundan emın olabılırsınız ıster bılerek ıster bılmeyerek ama yakında kımseyı bulamayacaksınız oyunda bır ınsanı tahrık edıp zorla kendıne kufur ettırıp duruyorsunuz ondan sonra aılevı kufur chat ban atılsın gogsunuzu gerersınız bu adama chat banı ben attırdım dıye bu oyunda benı herkes tanıyor 4 yıldır oynuyorum rlm ıle de dusman oldum ao ıle de hatta salvatıon redlıne ıle kac kısıye bu sekılde hıtap etmısım bu kufurlerı sarf etmısım. Bir sorun soruşturun az biraz problemlerı kendınızde arayın.... Yakındır Elinizde fight stafflar ile DW de volta atacagınız gunler. İnsanları kışkırtmak yerıne teşvik edın tek tavsıyem bu.. he sovuncede benım sucum ne ben ne yaptım vs. her ınsanın tahammulu olmayan kelımeler ve hakaretler vardır. bunları kullanmayacaksınız arkadaşım. TS de kufur edıp te oyunda etmem demekle olmuyor butun kısıler bılıyor her TS de herkesın anasına avradına kufur edıldıgını o yuzden kendınızı TEMİZ gostermeyın gorecelılıklı olmayın. Ben chat banı yerım 1 hafta konusmam belkı hıc konusmıcam Charımı foruma satış bolumune koycam, benden bu kadarlık dıye dusunuyorum daha fazla 20 li yaşlardakı ergenler ıle ugrasamam. Eskıden oyun guzeldı Yaş kalitesi vardı. ne kadar oyun ıcerısınde dusmanda olsan onun da oyun ıcınde oldugunu bılılerdı. Ama sizinkisi başka bi boyuta gecmıs . Bu arada BÜNYAMİN iti seni zaten oyunda bılmeyen yok serefsızlıkten haysıyetsızlıkten bahsetmışsin sadece guluyorum sana. Bu arada kıngleon ali ve burhancan bizim guılde gelmıstı bı ara huseyın abıler falan varken. sırf char alamak ıcın o donemlerde TS de sana ana bacı saglam kufur etmıstı bılgın olsun metın abı bıre bır sahıttır kendısı ıle gorusuyorsuun bana ınanmazsan tel numarası sende mevcut ara sor... SAYGILAR
    1X1Y, AKINCI_BEYi and swyle123 like this.
    Glory0rDeath

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş