Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:AİLEMİN İSMİNİ KULLANIYORLAR

Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hocass isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    200
    Beğenme 
    390
    Beğenilme 
    474

Standart AİLEMİN İSMİNİ KULLANIYORLAR

BU İTLER EŞİMİN İSMİNİ KULLANARAK BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE BENİ TAHRİK EDİYORLAR İÇİNDE KÜFÜR OLMASA DA BENIM YERIME KENNDINIZI KOYARAK CEZA VERMENİZİ İSTİYORUM BU 3 KÖPEĞEDE

Hopalıı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hopalıı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    11
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

Hayır Biz Aramızda Arkadasla dılek tutuyoduk Bunun Senınle Ne alakası var ? Kendne Element Uydurma Bız senın karının ısmını nerden bılelım ? Asılsız İftiradan Ben sıkayetci oluyorum bu kişiden !

Joker29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Joker29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    142

Hoca ben Eşinin isminin dilek olduğunu bilmiyordum ve bunların neden dilek yazdığını globallerde şuan anladım.Nesiller geçtikçe ciğersizleşiyor gençler .Bunlara ne demek lazım .Yazıklar olsun böyle insanlara.Bir insanın namusuna dil uzatmak nasıl bir şey bilmiyorum.Yazıkalr olsun sizi yetiştiren sokaklara.Bizim yaşadığım semtte bırak anaya karıya kıza laf atmayı bacımız derdik korurduk kollardık .Ama günümüzde ciğersizlerin düştüğü hale bak. @Asgard ben bsilkroad playerı olarak ve 6 yıldır bu ailenin bir ferdi olarak bu kişilere derhal cezaların verilmesini talep ediyorum.Bir insanın karısına kızına bu kadar mı basit be laf atmak.Allah sizi kahretsin sizin yüzünüzden insanlardan utanıyorum .Sizine aynı cinste oldugumdan utanıyorum yüz karaları sizi. Çok da şey yazarım ama yazmıyorum.Bundan sonra bu şekilde birilerinin karısına kızına laf atan dil uzatan kim olursa olsun ilk gördüğümde de eğer tanıyorsam da muhabbetimi kesicem .SİZİN DE ANANIZ VAR KARINIZ VAR BACINIZ VAR.ONLARA SAYGINIZ OLSUN .

AndreA_A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AndreA_A isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    124

Standart Hociiişşşş

Alıntı Hocass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BU İTLER EŞİMİN İSMİNİ KULLANARAK BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE BENİ TAHRİK EDİYORLAR İÇİNDE KÜFÜR OLMASA DA BENIM YERIME KENNDINIZI KOYARAK CEZA VERMENİZİ İSTİYORUM BU 3 KÖPEĞEDE

Sabahtan akşama kadar ağla bünyoş. Sen bana ve bir çok kişiye defalarca küfürler ettin yok yere hakaretler ettin şimdi ise yok ailemmiş. Şu attığın ss ler ile hiç bir şekilde ceza verilemez, bak sana özel charın nick değiştiriyorum beklemede kal
    Jackk bunu beğendi.
    ReaLaMity_

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    124

Alıntı Joker29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca ben Eşinin isminin dilek olduğunu bilmiyordum ve bunların neden dilek yazdığını globallerde şuan anladım.Nesiller geçtikçe ciğersizleşiyor gençler .Bunlara ne demek lazım .Yazıklar olsun böyle insanlara.Bir insanın namusuna dil uzatmak nasıl bir şey bilmiyorum.Yazıkalr olsun sizi yetiştiren sokaklara.Bizim yaşadığım semtte bırak anaya karıya kıza laf atmayı bacımız derdik korurduk kollardık .Ama günümüzde ciğersizlerin düştüğü hale bak. @Asgard ben bsilkroad playerı olarak ve 6 yıldır bu ailenin bir ferdi olarak bu kişilere derhal cezaların verilmesini talep ediyorum.Bir insanın karısına kızına bu kadar mı basit be laf atmak.Allah sizi kahretsin sizin yüzünüzden insanlardan utanıyorum .Sizine aynı cinste oldugumdan utanıyorum yüz karaları sizi. Çok da şey yazarım ama yazmıyorum.Bundan sonra bu şekilde birilerinin karısına kızına laf atan dil uzatan kim olursa olsun ilk gördüğümde de eğer tanıyorsam da muhabbetimi kesicem .SİZİN DE ANANIZ VAR KARINIZ VAR BACINIZ VAR.ONLARA SAYGINIZ OLSUN .
    Sen hayırdır lan değişik, akşam ts gelde bi konuşalım seninle bakalım. Öyle herşeye atlamakla olmaz o işler çocuğum.
    ReaLaMity_

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2465
    Beğenilme 
    3043

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batıracaksın demişler. Biri sana hoşt bile dese tahrik oluyurımm diyip milletin anasona söven sen değil misin? Ve bunu destekleyen de siz. Ben bu Olayın içinde değilim ama sana az bile bu yapılanlar.
    AndreA_A, Joker29 and Jackk like this.
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    142

Alıntı AndreA_A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen hayırdır lan değişik, akşam ts gelde bi konuşalım seninle bakalım. Öyle herşeye atlamakla olmaz o işler çocuğum.
    Yerlere düşen edebini de al git burdan.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    124

Yerlere düşen edebini de al git burdan.
    Akşam ts gelde orada da böyle boş yapsana erkek.
    ReaLaMity_

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    142

Alıntı AndreA_A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akşam ts gelde orada da böyle boş yapsana erkek.
    Ergen. TS de benim mi aileme söveceksin eşimize dil uzatacaksın.Alışmıssınız TS birbirinize sövmeye.Saygsızlar.Sen önce konuşulacak sohbet edilecek bir insan olabil de sonra ben seni adam yerine koyup karşıma alıp 2 kelam ederim.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    124

Ergen. TS de benim mi aileme söveceksin eşimize dil uzatacaksın.Alışmıssınız TS birbirinize sövmeye.Saygsızlar.Sen önce konuşulacak sohbet edilecek bir insan olabil de sonra ben seni adam yerine koyup karşıma alıp 2 kelam ederim.
    Ya klavye erkeği boş yapma gelde akşam yüzüme söyle bunları. Her konuya burnunu sokan işe yaramazın tekisin. Bu zamana kadar kimsenin ailesine sövmedim savunduğun bünyamin köpeği ile karıştırdın sanırım. Akşam pokelersin götün yer ise tabi.
    ReaLaMity_

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş