Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Rhodanthe

Konu:Bot Charından Bard&Warrior Bufu Alıp Player Kesme

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    47

Standart Bot Charından Bard&Warrior Bufu Alıp Player Kesme

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bu konuda 'Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta şu, siz hususi bu kişilere saldırmak amaçlı buffer karakter kullanacak olursanız bu her türlü kural dışı eyleme girecektir. Çünkü PK da oyun içerisinde bulunan bir sistemdir. Kişiler PK olduklarında savaş halinde olurlar, saldırılara açık olurlar. Bu nedenle bu kişilere karşı buffer karakter kullanarak savaşamazsınız.' yazmıştınız. Bu kişi servera kötü örnek oluyor,bu bard bufu ve warrior bufunu alıp geziyor sehirde başkalarıda bu kişiden görüp yapacaktır böyle birşey . @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Olaya ait Video:

_GeniTaL_ bunu beğendi.
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

keyf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    keyf isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

PK olmuş çarlara bard buffla vurulabiliyor bot çarından buff alma kuralı 13. madde açıklanmış iyi okuyon boş konu açmayın...

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    47

Ben bu konuyu serverin huzuru için açtım.Bu kişiden görecek,başkalarıda yapacak adım kadar eminim.Sürekli bir bahane üretilir,pembe oldu vs. denilir.Açıkcası ben serbest oldugunu düşünmediğim için bu konuyu açtım,serbestsede dediğim gibi bu kişiden görüp çok kişi yapacaktır bunu.Yanlıs yani ne gereği var bot charından bard bufu vs. almaya ? Zaten kapı onunde PvP günden güne azalıyor soğutmayın yani insanları.
    Alıntı keyf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PK olmuş çarlara bard buffla vurulabiliyor bot çarından buff alma kuralı 13. madde açıklanmış iyi okuyon boş konu açmayın...
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

bu oyunda kurallar var kurala aykırı olmadığı için sorun ayrıca pklar oyunu rahatça oynatmıyor herkesi kesip pvp bozuyorlar bence bu kurala aykırı olmamalı bak server da " feleksiz " ve onun guildin de olanlar var herkese dalıyor herkesi kesiyor pvp bozuyor arkadaşına daldılar diye böyle bir konu açmanın alemi yok açsan da bir şey değişmiyor kural çiğnenmediği için boşa açılmış bir konu kural değişirse bilemem ancak siz düşünün ben aktif oyuncu değilim zaten bana ne der geçerim.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    47

Bunun bahsettiğin kişinin arkasına bard ve warrior char alıp millete pk olmasından bir farkı oldugunu açıkcası düşünmüyorum,herşeyi dile getirmek istemiyorum çünkü dile getirdiğimde birileri dile getirileni yapıyor.Oda player,buda player.Yönetici gözünden olaya baktığımızda biri PK diğeri değil gözüyle bakmıyorlar her ikiside eşittir.Asgard'ında dediği gibi,PKda bu oyunun bir parçasıdır bu yüzden bir kişi PK oldu diye arkana bard ve warrior char alıp o kişiyi kesmen etik değildir oyun mantıgına göre,ancak insanları rahatsız Ediyor PK charı bu hususta seninle hem fikirim.Ancak oyunu yapan kişiler bu oyuna bu PK olayını dahil etmiş,bu yüzden oda oyunun bir parçası oyunun açığını bulup insanları kesmiyor PK charları. Ben Bu SERBAY nickli kişiyi tanımıyorum bile,sadece serverin genel kitlesini düşündüğüm zaman onun gibi bu işi yapacak 15 tane adam sayarım sana.Bu buffları alıp moba vursa zaten hiçkimse birşey demiyor ancak oyunun içinde dahil olan PK sistemiyle PK olmuş normal Player'e vuruyor ve bu player'e karşı üstünlük sağlıyor bu buffları alarak.Mantığına oturttugun zaman ne demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum. Ben ceza alacağını düşünüyorum bu SERBAY 'ın ancak bu tabii bot charı.Ben tanımıyorum bu şahsı ancak ben bard bufflarına PvPde aşırı derecede karşı biriyim.Oyun zevkinin tabiri caizse içine ediyor. Kolay gelsin kardeşim .
    Alıntı keyf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu oyunda kurallar var kurala aykırı olmadığı için sorun ayrıca pklar oyunu rahatça oynatmıyor herkesi kesip pvp bozuyorlar bence bu kurala aykırı olmamalı bak server da " feleksiz " ve onun guildin de olanlar var herkese dalıyor herkesi kesiyor pvp bozuyor arkadaşına daldılar diye böyle bir konu açmanın alemi yok açsan da bir şey değişmiyor kural çiğnenmediği için boşa açılmış bir konu kural değişirse bilemem ancak siz düşünün ben aktif oyuncu değilim zaten bana ne der geçerim.
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

YA SEN İYİ MİSİN BANA BU KONU HAKKINDA GEÇERLİ BİR OYUN KURALI GÖSTER SENİ DESTEKLEYEYİM HAYAL DÜNYASINDA YAŞAYIP KONU AÇMAYIN BOŞ İNSAN OLMASIN DOLU DOLU OLUN BİLGİLİ OLUN AÇTIĞINIZ KONUYU SAVUNACAK BİR ŞEYİNİZ OLSUN KURAL DIŞI HAREKET YOKTUR. KONU KAPATILSIN @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... YADA OYUN KURALLARI GÜNCELLESİN BİLGİ KİRLİLİĞİ YARATMAYA LÜZUM YOK.
    Alıntı Deoxys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun bahsettiğin kişinin arkasına bard ve warrior char alıp millete pk olmasından bir farkı oldugunu açıkcası düşünmüyorum,herşeyi dile getirmek istemiyorum çünkü dile getirdiğimde birileri dile getirileni yapıyor.Oda player,buda player.Yönetici gözünden olaya baktığımızda biri PK diğeri değil gözüyle bakmıyorlar her ikiside eşittir.Asgard'ında dediği gibi,PKda bu oyunun bir parçasıdır bu yüzden bir kişi PK oldu diye arkana bard ve warrior char alıp o kişiyi kesmen etik değildir oyun mantıgına göre,ancak insanları rahatsız Ediyor PK charı bu hususta seninle hem fikirim.Ancak oyunu yapan kişiler bu oyuna bu PK olayını dahil etmiş,bu yüzden oda oyunun bir parçası oyunun açığını bulup insanları kesmiyor PK charları. Ben Bu SERBAY nickli kişiyi tanımıyorum bile,sadece serverin genel kitlesini düşündüğüm zaman onun gibi bu işi yapacak 15 tane adam sayarım sana.Bu buffları alıp moba vursa zaten hiçkimse birşey demiyor ancak oyunun içinde dahil olan PK sistemiyle PK olmuş normal Player'e vuruyor ve bu player'e karşı üstünlük sağlıyor bu buffları alarak.Mantığına oturttugun zaman ne demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum. Ben ceza alacağını düşünüyorum bu SERBAY 'ın ancak bu tabii bot charı.Ben tanımıyorum bu şahsı ancak ben bard bufflarına PvPde aşırı derecede karşı biriyim.Oyun zevkinin tabiri caizse içine ediyor. Kolay gelsin kardeşim .

Durum 
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

Madde 13. Buffer ve Bot karakterlerin düzenlenmesi ve yasaklanması.

a. Bard karakterler fortress war, job war, job cave, pvp alanı gibi savaş yerlerinde yasaklanmıştır. Bu alanlarda kullanılması yasak olan skill grupları Tambour ve Dancing serisidir. Bu skiller karakterleri ölümsüzlüğe yaklaştırarak savaşları içinden çıkılmaz ve sonlanmaz duruma getirmektedir. Diğer warrior, cleric buffları ile birleştiği zaman oyunun zevkini tamamen yok etmektedir.
    b. (a) bendinde belirtilen suçların şikayeti esnasında BARD karakter seçilerek ekran görüntüsünde net bir şekilde gösterilerek şikayet edilmelidir. Aynı zamanda bard karakteri açan şahsında ismi yazılmalıdır.
    c. (a) bendinde belirtilen suçların işlenmesi halinde bard karakter 1 ay süre ile kapatılır. Şikayet esnasında bard karakterini açan kişi veya kişilerde bard karakterin yasaklanması ile uyarılmış kabul edilir! Tekrar aynı suçta ismi geçmeleri halinde hesapları süreli olarak kapatılır.
    d. Warrior, Cleric, Warlock gibi tüm karakterlerin pvp ve savaş alanlarında buffer karakter şeklinde yasaktır. Oyunun doğası gereği her oyuncu kendi karakterini kontrol edebilir. Buffer karakterin pvp ve savaş alanlarında kullanılması oyundaki dengeleri bozmakta ve alınan zevki azaltmaktadır. Bu konuda ilk seferde buffer karakter cezalandırılır. Şikayet esnasında buffer karakterini açan kişi veya kişilerde buffer karakterin yasaklanması ile uyarılmış kabul edilir! Tekrar aynı suçta ismi geçmeleri halinde hesapları süreli olarak kapatılır.
    e. Bard karakterlerin Dance ve Tambour serileri, Kidemonas odası, Haroeris ve Seth odalarında serbesttir. Haroeris odasına gidiş esnasında cave içinde Bard karakterlerin Tambour ve Dance serileri kullanımı yasaktır. Yalnızca Haroeris ve Seth odasında kullanılabilir.
    f. Bot/asıl karakterleri confing ayarları ile oyunculara otomatik saldırabilecek şekilde ayarlayarak savaş alanlarında ( Job Cave, FTW , Pvp alanı vb. ) kullanmak yasaklanmıştır. Bu kuralı ihlal ettiği kanıtlanan kişiler ilk seferde 3 gün, ardından 7-14-30 gün ve süresiz olmak üzere oyundan uzaklaştırma cezası alacaklardır. Kuralın geçerli olabilmesi için tarafımıza kanıt olarak iletilecek olan video en az 3 dk uzunluğunda olmalıdır. Video incelendikten sonra kişilerin bot olduklarına karar verilmesi durumunda cezai işlem uygulanacaktır.

YUKARIDA KURALLARIN İÇİN BARD BUFF ALIP PK OLMUŞ BİRİNİ KESMEYE YÖNELİK ENGEL TEŞKİL EDEN BİR KURAL YOK KONU AÇTIN DİYE HAKLI SANMA KENDİN SAÇMALAMIŞSIN RESMEN AÇTIĞIN KONUDA AYKIRI OLAN KURALI YAZMAMIŞSIN ÇÜNKÜ YAZACAĞIN KURAL YOK. ANLA BUNU KURALLAR AÇIK (OKUYACAKSIN ÖĞRENECEKSİN HEPSİ BU KADAR)

_GeniTaL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _GeniTaL_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    5

Alıntı Deoxys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu konuda 'Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta şu, siz hususi bu kişilere saldırmak amaçlı buffer karakter kullanacak olursanız bu her türlü kural dışı eyleme girecektir. Çünkü PK da oyun içerisinde bulunan bir sistemdir. Kişiler PK olduklarında savaş halinde olurlar, saldırılara açık olurlar. Bu nedenle bu kişilere karşı buffer karakter kullanarak savaşamazsınız.' yazmıştınız. Bu kişi servera kötü örnek oluyor,bu bard bufu ve warrior bufunu alıp geziyor sehirde başkalarıda bu kişiden görüp yapacaktır böyle birşey . @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Olaya ait Video:

KNK SEVİLİYORSUN

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    968
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    9701

Saldırıdığınız kişi PK karakterde olsa savaş halinde sayılırsınız ve bu kurallar gereği yasaktır. Açılan konuda verdiğim cevap buna örnektir.

Oyun Kuralları Madde 13 gereğince cezalandırıldı.

-----
    Daha iyi bir oyun deneyimi için lütfen oyun kurallarımızı okuyun.

Oyun Kurallarımız:
    bSilkroad : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş