Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı33Beğeniler

Konu:swnin büyük cogunlugu olarak:

3x3LanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    3x3LanS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

Standart swnin büyük cogunlugu olarak:

İyi günler swnin yarısını hatta 3/2 liık kısmını olusturan guildlerin masterleri weya söz sahibi kisilieryle bugun tsde toplandık we swnin gidisatını konustuk degerlendirdik herkes fikrini söyledi ben konusulanlarn özetini size aktaraym: sizde bizde biliyorz bsro piyasadaki en iyi priwate swlerden birisi ama artk bizim düsüncemiz kötünün iyisi daha önceki konulardada söylemistm söylemistik son zamanlarda cok ilgisiz kaldgnzı bsro öyle bir hale geldiki paranı werip adam gibi bi car alamadktan snra hic bise yapamıyorsn 1000 lerden 500 lere düstük illaki baska sebepleride wardır bunun artk yeni oyuncu diye hic bisey yok bakın bi tnt guildi dısında oyuna baslayan bi guild yok baslayanlar cıkıyor alexe bakıyor carlara immo setler power silahlar fight silahlar cıkıyorlar pwpye tek bi car 3-4 kisiyi kesiyor biz bunlara yetisemeyiz dyp oyunu bırakıyorlar hep anyı kisilerle oynuyorz 1 hafta gözlemleyin pwp alanını hep aynı carlar hic mi yeni car olmaz bakın sawaslara hep aynı guildler hicmi farklı bi guild olmaz yeni baslayan birisinin bi fight silah alma yada bi immo set dizme gibi sansının olmadgnı düsünüyorm bence yeni baslayanlar icin bi kolaylık saglamamz lazm biz eski playerlere yetisebilmelerini kolaylastırmak lazım tsde tüm arkadaslarla http://www.jollygame.net/forum/16-bs...ligi-icin.html bu konuyu konustuk herkes mantıklı buldu katıldı belki reklama gircek ama bi x sw bu dedigimi alıp profesyonel bir gözle bakıp düzenleyp oyununa entegre etti bizde yapalım hem yeni oyuncular gelsin hem eski oyunculara ugras alanı cıksın x sw sadece power silah eklemis biz immortaly sette ekleyelim yine x swdeki gibi bu itemlerin normal power we immortaly itemlerden farkı olsun aynı honor silahları gibi durability özelligi olsun setini silahını alan kisi bi kenara cekilmesin tamir ettirmek icin yine joba dewam etsin herkesn istedigi sey aynıydı yapılan yenilik job ile ilgili olsun soruyorz tsde sen napıyorsn sen yapıyorsn herkesn cewabı aynı cnkü yapcak bise yok bu durumdan fazlasıyla sıkıldık aylarca emek weren kisiler olarak emegimizin bosa gitmesini istemiyoruz hareketlilik istiyoruz eglence istiyoruz illaki bu dedigmzi yapında demiyoruz biseyler yapın bizi bu monotonluktan kurtarın sizler kadar bizlerde düsünüyoruz wakit para emek harcadgmz bu oyunu eger bu sekilde dewam edecekse biz LionsOfCihad-Seniors-DeceptikonZ_ guildleri olarak hakkımız olarak gördügümüz protestomuzu yapacagız bot carlarımızda dahil tüm carlarımızı cıkıp sizlerin biseyler yapmasını bekleyecegiz insallah derdimizi güzel bir üslupla anlatmısızdır lütfen söylediklerimizi dikkate alıp degerlendirin fikirlerinizi bizlerle paylasın hatta diger swlerden bi adım ileri gidip her guilddden 1-2 playeride tsde bir odaya alıp mod arkadasla konusturun derdimizi bu sekilde anlatalm hemde daha kısa sürede bize cewap wermis olun smdiden teskkrler..
    Konu 3x3LanS tarafından (30.Mayıs.2013 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

ek olarak jobtan alınan setler weya silahlar bankaya stala exhangeye konulamasın..

Aspirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aspirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    14
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    38

istenilen seyler cok büyük seyler değil. tek istenilen yeni oyuncular geldiginde morali bozulup geri bırakmasın. yeni baslayan oyunculara birer şans kapısı doğsun. eski oyunculara da bi ugras bi eglence cıksın. inanın suan oyunda yapılacak etkinlik yok. sıkıntıdan ne yapacagımızı bilemiyoruz. umarız yetkililer ilgilenir en azından yeni biseyler yaparsınız. mayıs ayında getireceğinize söz verdiginiz yenilikleride bekliyoruz. kolay gelsin.
    UltramateBow bunu beğendi.
    RedAngel
    bSro Resmi Aracı

AnlatıyorumAmaAnlamıyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AnlatıyorumAmaAnlamıyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    5
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    9

Bizim istedigmiz çok büyük şeyler deil. Tek istegimiz yeni oyunculara heves vermek. Bana gelen pmlerde den örnek verecek olrsam eger. " abi siz bunları nasıl yaptınız" "amma çok power var swde biz nasıl yapcaz" gibi pmler geliyor. Ve o gördügm pmleride bi daha görmüyorum oyunda. İnsanlar pvp alanında tek yemekden bıkmasın istiyoruz. Biz kapışmayı eglenceyi seven adamlarız. İstegimiz sadece sizin üsütnüze yüklenmek deil. Burası sizn oldguu kdr bizmde oldu sayılır saatlerimi günlerimiz blkide aylarımızı harcadık her birimiz. Benden önceki yazan 2 arkadaşada katılıyorum. Umarım en kısa sürede söylediklerimize kulak verirsiniz.

Durum 
    Konular 
    96
    Beğenme 
    156
    Beğenilme 
    397

''İstegimiz sadece sizin üsütnüze yüklenmek deil.'' yazmıs arkadas aynen öyle bizm bugn tsde toplanmamızn diger nedenide pwpde cawede ftwdeki bufferleri kaldırmaktı oyunu daha eglenceli kılmak icin iki tarafta tsde konustu anlastı artk buffer carları kimse kullanmayacak biz playerler bile biseyler yapıyoruz yapmaya calısıyoruz lütfen aynı ilgiyi sizde gösterin

WhatAPity[OneLastKiss] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhatAPity[OneLastKiss] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    169
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    429

Tam isyana teşvik bir konu

Konuya hemen gireyim.

Yeni oyuncu gelse, şuanda bende gözüktüğü gibi günde onlarca kez altın isteyen onlarca kişi gelir bu ne demek oluyor beleşci veletler gelir. Ben bunlar gibilerinden bıktım böyleleri 2 gün oynayacakları oyun için hiç gelmesin daha iyi. Dediğim dışında başka tür oyuncu gelir mi gelir ama onlarda şu sıralar satışta olan charları alıp oyuna dahil olurlar. Veya server açılalı çok uzun zaman geçmesine rağmen bazıları da bot charlarına güvenip oyuna başlayabilirler.
    Yeni başlayabilecek oyuncular dedikleriniz hakkında demem şu ki boşa umut etmeyin evde ki hesap artık çarşıya uymaz, pirinç almaya giderken evdeki bulgurdan olmayın. Gelin şu mayıs ayında gelecek yenilikleri yapın ya da yapamayacaksanız serverı kapatın gitsin. Adamlar orjinal Sro-R dosyalarıyla server kurarlar bizimkler adı üstünde yenilik yapamaz.

Kısacası 110 cap server en başta denildiği gibi 120 cap olmayacaksa düzenli olarak serverda yenilik olacaktı ve eski halini koruyacaktı zararın neresinden dönülürse kardır düzenli olarak yeniliklere başlayın elinizde bulunan Kaliteli oyuncularıda kaçırmayın, yoksa vay halimize.

Birde şu işi artık ciddiye alın çok boşladınız, bu apaçık gözüküyor.
    Konu WhatAPity[OneLastKiss] tarafından (30.Mayıs.2013 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.
    UltramateBow, Aspirin, endles ve 3 kişi bunu beğendi.

dehset88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    dehset88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    46
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    139

Arkadaşımızın yazdıgına sonuna kadar katılıyorum Server cok guzel bir server coğu şeyde taviz olmamasıda guzel ancak bir sure sonra yeni playerlara ihtiyac duyuluyo bunun için sizin elinizden geleni yapıcağınıza inanıyoruz. Job olayı daha karlı bir hale getirilirse Set - silah almak gibi oyunun asıl ruhunun ortaya cıkacagına inanıyorum insanların cidden keyif alarak gulerek eğlenerek bu oyunu oynayacağını dusunuyorum.

che
    che - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    che isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    438
    Beğenilme 
    457

Arkadaşımız çook güzel dile getirmiş diline sağlık ilgi alaka yok mayıs ayı dediniz mayıs ayı bittecek hallen bi hateketlilik yook siz bu mayıs ayında yenilikler hayata geçecek diyip bişi yapmamanız gerçekten de oyuncunun bsro ailesine olan güvenini kaybettirdiniz
    Herkeze iyi Oyunlar
    AK_SAKALLI

LionsOfCihad <3

zenfar01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    zenfar01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Aynen Arkadaşa katılıyorum eyer kı sız oyuna birşeyler katarsanız oyunu player kazanırsıınz saygınlıkda verdiginiz sözleri tutalım iyi olur yoksa server cok kışı bırakıyor oyun die bişe kalmaz

skalizey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    skalizey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    16
    Beğenme 
    14
    Beğenilme 
    11

Aynen öyle ilk bSro açıldığı zaman oynardım ben 2 3 ay oynadım immo seti bırak +9 nova seti olan adam kraldı şu an geri döneyim dedim +16 +18 itemler immo +11 setler hep caydırdı. Bu oyunu tanıyon benim gibi takip eden bir kişi bile cayıyorsa hiç bilmeyen adam burası uçmuş der girmesiyle çıkması bir olur. İnşallah güzel bir yenilik olur ben de geri dönüp emek harcarım tekrardan.

cSro da aynı şekilde kan kaybediyor 80 cap sevmememe eu taraftarı olmama rağmen ortam ve rekabet için oynuyordum. Şimdi hala çarları oyuna sokuyorum bota salıyorum belki bir item düşer diye ama inanın ne rekabet kaldı ne de pvp yapacak karakter.
    Konu skalizey tarafından (30.Mayıs.2013 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.
    bSro Resmi aracı:Katara

Seniors

O Şimdi Roku

Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş