Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:Wossner'in acınası durumu ve gerçek yüzü

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    346
    Beğenilme 
    283

Post Wossner'in acınası durumu ve gerçek yüzü

[IMG][/IMG]

JT guildine kale aldırtma fikri benimdi Wossner'e kalsa JT guildinin masterine ana bacı sövmeye devam edicekti. JT guildine yaptığım bu jestten ötürü CT Guildine bize destek veren ve aktif katılım sağlayan oyuncular katılmıştır. Onun dışında İsonun arkadaşları olan Kimballcho- Onur ve arkadaşlarıyla görüşme yapıp uniona kattım kendileri hayla arkadaşlarım olur. Onlara burdan selam olsun Ama bu karaktersiz Wossner'in söz dinlemeyip bu adamların mahalleden arkadaşı isoya ana bacı küfür etmeye devam etmesi sonucu bu arkadaşlarımız da uniondan ayrılmıştır. Onca uyarıda bulundum yapmıcağını söylemesine rağmen devam etmiştir. 1 sefer guildten zaten ayrılmıştım onun sonucunda olanları paylaşıyım...

[IMG][/IMG]

Guildte ki bir çok arkadaşımın ısrarı üzerine tekrar geri döndüm ama değişen hiç birşey olmadı hayla mal eski maldı devam etmekteydi. RN Guildiyle power varken onların üstlerine oynıcaz diye anlaşma yapıp RN Guildinin üstüne 2/2 kafasına göre oynamaya kalkışıp 2/2 ks yiyip hem kendini hemde bizi rezil ediyordu daha fazla tahammül edemedim ve ayrılmanın en doğru olduğunu düşündüm ve ayrıldım. Sonrasında olanlar...

[IMG][/IMG]

Guildte ki bir çok adam ayrıldı ve ayrılmaya devam ediyor. Çünkü liderlik değil patronluk taslıyor Oyun bilgisi 0 zeka seviyesi çok düşük dostluk anlayışı zaten yok oyun itemine tamamen tapan birisidir. Yanında ki adama 3-5 gold veya pre her neyse zorla verip guildten çıkınca onu yüzüne vurmaya kalkışan ama ona yapılan hiç birşeyi görmeyen, Ayrılan adamlara ana bacı küfür eden Başarısızlığını ona buna suç atarak ört pas etmeye çalışan aciz herifin tekidir.

[IMG][/IMG]

Bana burda hasımcılık oynamam için tahriklerde bulunuyor sebebi ise CT Guildinde bulunan insanları bana karşı cephe aldırma isteğidir. Memnun kalmadığı guild masterinden oyuncular çıkabilir bu gayet doğaldır. Bu dost satma bacı satma muhabbeti guildten insanların çıkmaması için psikolojik bir baskıdır. Oyuna gelmeyin. Yoksa önceki resimlerde göründüğü gibi insanlar guildten çıkmaya devam edeceğini bildiği için bulunan insanların aklına böyle bir algı sokmaya çalışmaktadır. Ben ben ct guildinde bulunan hiç bir kimseye guildten çıkmasını söylemedim mustafanın kötülediği veysel abi ısrar ettiği için ct guildinde durmuştum onun hatrı için. Mustafa ise kalkıp veysel abiyi bana karşı kötülemiştir.

Hasımcılık isteyen kendisiydi başarısız olunca da guildimizde ki kız oyuncuya yazılan iğrenç sözleri size göstereyim.

[IMG][/IMG]

CT Guildinde şuan da bulunan arkadaşlara söylemek istiyorum mustafanın bu dolduruşlarına gelip bizle kötü olmayın. Mustafa geçen yaptığı gibi ben çekip gidiyorum bırakıyorum dediğinde yüzüne bakacağınız dostlarınız kalsın oyunda. Bu herif böyle bir karaktersizdir. Oyunda ki masterliği yanlış anlamış bir şahsiyetsizdir. Liderlik değil patronluk taslamaya kalkışan birisi ve aynı zamanda benim şuyum var buyum var diye millete hava atmaya çalışan aciz herifin tekidir. Şuan da göründüğüz üzere bot guildimize laik gördüğümüz kale için bile kuduz köpek gibi kudurmuştur.

[IMG][/IMG]

sanki guildi yokmuş gibi ona buna söven RN guildi ile power varken birbimize oynamayalım diye anlaşma yapıp power guildi varken aç gözlülük yapıp RN ' nin üstüne oynayıp 2/2 ks yiyip hem kendini hem guildini rezil eden. Bencil birinin guildini ben hiç düşünmem. Sırf guildten ayrıldım diye edilen ailevi küfür ve sonrasında yapılan çirkefliklerin sonucunun cezasını çekmete şuanda ağlamasının sebebi budur. aynı şekilde devam ederse daha fazla rezil olmaya devam edicektir. Bu daha bir başlangıçtır İyi seyirler dilerim

Bize nasıl yaklaşılırsa biz 10 katı cevap veren bir ekibiz. Kurunun yanında yaş yansın istemeyiz birlikte bulunduğunuz şahsiyet budur bilmeyen arkadaşlara göstermek istedim. Kendi bacağına bir insan ancak bu kadar sıkabilirdi kendi guildini dağıtan yine kendisidir suçu bana atmaya çalışmaktadır.

FTW Strong_Unity
    Konu Ferhat_Celebi tarafından (22.Şubat.2021 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

ILOVEYOU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ILOVEYOU isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    6
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    6

Babuş bu karaktersizi herkes tanıyor zaten özelliklerini sıraca sayalım; hırsız,kahpe,anaya bacıya sövmeyi kendine iş edinmiş,2 yüzlü,emanetci,********,sağ sola borcu olan globaldan etti küfürler ile swnin bütün deyerini alta indiren,kişiliksiz,karaktersiz pitbulun tekidir.Bukadar özetleme yeterli olmuştur FOSNER
    Ferhat_Celebi ve SeboÇetin bunu beğendi.

derebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    derebey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Onun ben gelmişini geçmişini sileyim anasız bacısız kaşmer evladı fosner herkesin anasına bacısına sövüyor veledin tekidir emanetci diyor millete kendi çarında devili bile yokmuş çar komple toplama amk evladı kimin çocuğu oldun belli deyil belli sokak köşesinde doğurup fırlatıp geçmişler seni.
    Ferhat_Celebi bunu beğendi.

o0o0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    o0o0o isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    18
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    19

Hacı o değilde siz bi ara oyunu bıraktıydınız ne olduda geri döndünüz merak ettim.

Serko44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Serko44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    1

Ph bot kervan charlarını kasarken ss alman müthiş dd

Ferhat_Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ferhat_Celebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    346
    Beğenilme 
    283

Alıntı o0o0o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı o değilde siz bi ara oyunu bıraktıydınız ne olduda geri döndünüz merak ettim.
    Gittiğimiz server'de gm'lerin tl ile item satışı haberi duyuldu bizde öyle bir serverde bulunmak istemedik 5 ay boyunca herşey güzeldi ama 5 ayın sonunda boku çıktı. Bu serverde ise 100 yıl ban yememe rağmen dostlarımın ısrarı üzerine geri döndüm oyun umrumuzda değil sen gel yeter dediler bende kıramadım geldim.

forvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forvet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

woçnerin oç olduğunu Ben Demiştim - YouTube BOĞULACAKSAN DERİN SU DA BOĞUL!
    Sorry Bro AYEM PRO

LaBoum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LaBoum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    120
    Beğenme 
    473
    Beğenilme 
    271

Yanında olunca kral karşında olunca iki yüzlü karaktersiz olur demi Feryat
    Dipnot: Kimseden yana değilim bu hep böyle oluyor yazık ama bu Su guildi hep böyleydi devam ediyor
    LittleMiddle ve Rocket bunu beğendi.
    ScapeGrace

MuhaciR_

LaBoumm

Ahde Vefa Gerek

forvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forvet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

ABİ KİBİRLİ İNSANDAN UZAK DURACAKSIN ADAMIN CARI VAR İTEMİ VAR EYW AMA SADECE ONDA YOK ONA DAYAK ATAN NİCE ADAMLAR VAR BİRAZ DA EFENDİLİK LAZIM NEYSEKİ MİLLETİN GÖZÜ AÇILDI DİĞER ARKADAŞLAR DA KENDILERINE GELIRLER UMARIM...
    Sorry Bro AYEM PRO

cengelov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cengelov isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    4

ferhat celebi sen tam bir ********sin ph bot ,ile t kasan emek hırsızısın kafana acıyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş