Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456
Beğeni Ağacı15Beğeniler

Konu:Char Soyulması (Goji) __DeHSeT__

txeriqus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    txeriqus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    25
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    25

Adam net cafeden soygunu yapmış kaybolmuş

Goji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Goji isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    23:44 ve 00:17 arasında karakterinize giriş yapılıyor. Bir kaç item ve Silk itemler rastgele kişilere dağıtılıyor .

Karaktere giriş yapılan IP VPN ve farklı bir karakter ile uyuşmuyor . Bu durumda bizim yapabileceğimiz bir şey yok .
    kişisel bir kullanıcı hatası yok burda yapan kişi belli ki farklı bir yerde veya internet cafeden yapmış bu işi. o kadar silk çektik yazık günah bu kadar şeye

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10487

Alıntı Goji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki zararım nolucak?
    Karakter güvenliğinden karakter sahibi sorumludur. Burada yaşadığınız mağduriyet sizin hatanızdan kaynaklı bir durum . Bu süreç kendi adıma konuşmam gerekirse 3 yıldır bu şekilde devam etmekte. Bu konu altında yer alan bazı şikayetlerde olduğu gibi tüm şikayetler aynı şekilde sonuçlanmakta.

Karakter bilgileri paylaşıldığı sürece bu sorunlar devam edecek. Kimse ile ID PW paylaşmayın . Zaten soyulan hiç kimse ID PW paylaştığını kabul etmiyor , orası da ayrı bir klişe ..

Durum 
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

Karakter güvenliğinden karakter sahibi sorumludur. Burada yaşadığınız mağduriyet sizin hatanızdan kaynaklı bir durum . Bu süreç kendi adıma konuşmam gerekirse 3 yıldır bu şekilde devam etmekte. Bu konu altında yer alan bazı şikayetlerde olduğu gibi tüm şikayetler aynı şekilde sonuçlanmakta.

Karakter bilgileri paylaşıldığı sürece bu sorunlar devam edecek. Kimse ile ID PW paylaşmayın . Zaten soyulan hiç kimse ID PW paylaştığını kabul etmiyor , orası da ayrı bir klişe ..
    alparslan isimli hamit arkadaşın itemleri iade olmustu diye hatırlıyorum ki neden id pw vereyim ben. kaldı ki verdim dediğinize göre e bu giren arkadaş serverde oynamıyorsa ben tanımadıgım bilmediğim adama neden id pw vereyim böyle bişey yok gerçekten hakka giriyor bu iş 5k silk az buz değil yazık oldu ben itemlerimide geçtim o giden silk itemler gdf goldun iadesi olsa kafi. lütfen objektif bakın olaya bu serverde oynamayan birine id pw neden verilir anlayamıyorum.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10487

alparslan isimli hamit arkadaşın itemleri iade olmustu diye hatırlıyorum ki neden id pw vereyim ben. kaldı ki verdim dediğinize göre e bu giren arkadaş serverde oynamıyorsa ben tanımadıgım bilmediğim adama neden id pw vereyim böyle bişey yok gerçekten hakka giriyor bu iş 5k silk az buz değil yazık oldu ben itemlerimide geçtim o giden silk itemler gdf goldun iadesi olsa kafi. lütfen objektif bakın olaya bu serverde oynamayan birine id pw neden verilir anlayamıyorum.
    İtem iadesinin de ihtimali var , fakat sizin durumunuz bu ihtimaller dahilinde değil. İsterseniz bahsettiğiniz arkadaşınız ile konuşup nasıl iade aldığını sorabilirsiniz . Yada aynı şekilde iade gerçekleştirilen bSilkroad oyuncularına da sorabilirsiniz .

Ben kişi aSilkroad da oynamıyor demedim , sizin karakterinize VPN ile girilmiş dedim . IP bilgisi tek ve oda ABD üzerinden . İtemler rasgele kişilere verilmiş ve npc ye satılmış bir kısmı .

emreseymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    emreseymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Call Of Duty
    Konular 
    93
    Beğenme 
    255
    Beğenilme 
    380

Bu serverda oynamıyor değildir; oynuyordur fakat belli etmemek adına VPN ile başka IP den girip kim olduğunu belli etmemiştir

Yaşasın GALATASARAY! Yaşasın Tam Bağımsız ultrAslan!
    #FAA

Durum 
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

İtem iadesinin de ihtimali var , fakat sizin durumunuz bu ihtimaller dahilinde değil. İsterseniz bahsettiğiniz arkadaşınız ile konuşup nasıl iade aldığını sorabilirsiniz . Yada aynı şekilde iade gerçekleştirilen bSilkroad oyuncularına da sorabilirsiniz .

Ben kişi aSilkroad da oynamıyor demedim , sizin karakterinize VPN ile girilmiş dedim . IP bilgisi tek ve oda ABD üzerinden . İtemler rasgele kişilere verilmiş ve npc ye satılmış bir kısmı .
    Yani benim bir ton şahitim var sizinde tanıdığınız insanlar bu servere yatırım yaptım ben benim kimseye id pw vermeyeceğimi bilirler zaten aklı selim bir insan id pw sini paylasmaz ben zaten seti itemi geçtim dressler gdf devil ve gold bunları istiyorum gerçekten böyle olunca insanın oynayası gelmiyor. benim bir kullanıcı zaafiyetim yok her nasıl oluyorsa birisi alıyor herşeyi dağıtıyor diye iade alamıyorum ben şaka gibi gerçekten. Müşteriyiz burda bu oyunu seviyorum para yatırıyoruz ama gelin görün ki sonuç bu. özel mesajlara bakar mısınız rica etsem.

Durum 
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

Ben nasıl soyuldum ya halen anlamış değilim !

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş