Beğeni Ağacı56Beğeniler

Konu:aSro Silk Fiyatları

LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LJLJ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    463
    Beğenme 
    1201
    Beğenilme 
    972

Kardeşim sana araba mı çarptı? Kafan neden çalışmıyor? Ben TL ile Silk satın alıp istediğim itemi rahat rahat alamıyorum. Ama sen benim TL ile aldığım Silk ile kendine dilediğin Silk itemleri alacaksın ha!? Yok öyle iş. Eğer ben dilediğim itemi TL ile çektiğim silk karşılığı kolayca alamazsam sende asla ucuzdan Silk satın alamazsın. İster Silk fiyatını 1T yaparız ister 100m eğer çok fazla söz sahibi olmak istiyorsan git TL yatır Silk çek. Sun silah ya da item düşünce almak isteyince yok efendim kurtarmıyor dediğiniz zaman siz çok haklısınız değil mi? Hadi şimdi ikile...
    Maxilife bunu beğendi.

mervoin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mervoin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    6

beyler silk satıcıları odalar birliğinimi kurdunuz ? hayırdır bu neyin kafası ? anladık reel para yatırıyorsunuz e bizde yatırıyoruz niye bu kadar abarttınız ki verin kardeşim 1 silki 50 den verin alan bulabilirseniz verin. Emek demiş biri öteki proxy demiş biri reel çalışıyom buraya veriyom zoruma gidiyo demiş verme kardeşim ozaman git halısaha maçı yap ne işin var burda senin bizde yapıyoruz söylediklerini.

LJLJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LJLJ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    463
    Beğenme 
    1201
    Beğenilme 
    972

Alıntı mervoin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler silk satıcıları odalar birliğinimi kurdunuz ? hayırdır bu neyin kafası ? anladık reel para yatırıyorsunuz e bizde yatırıyoruz niye bu kadar abarttınız ki verin kardeşim 1 silki 50 den verin alan bulabilirseniz verin. Emek demiş biri öteki proxy demiş biri reel çalışıyom buraya veriyom zoruma gidiyo demiş verme kardeşim ozaman git halısaha maçı yap ne işin var burda senin bizde yapıyoruz söylediklerini.
    Yavaş yavaş kardeş alıştıra alıştıra...
    Şimdi 20m olan Global 200m olsa almazlar fakat bunu yavaştan arttırır isek kimse ses çıkaramaz..
    Böyle 20 25 30 35 diyerek istediğimiz yerlere gelecek Silk...

Palpatine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Palpatine isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    158
    Beğenilme 
    35

Alıntı Jozak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Silk piyasasını serverın başlangıcından bu yana ucuz tutup milleti kekleyeme çalışanlara karşıyız. Gerçek para ile alınan değerli olan silktir.Oyun içindeki itemler drop olayı ile elde edilir.Emek veriyoruz diyen arkadaşlar çıkacaktırda senin emeğinmi yoksa botun emeğimi orası tartışılır.Biz konumuza dönelim silk fiyatlarının çok düşük olduğu düşüncesindeyim. 1 Premium PLUS sadece 2b ediyor.2b gold ile sadece temiz moon silah satın alabiliyorsunuz. Bu böyle olmaz itemler altın fiyatına silk itemler bakır fiyatına gidiyor.Piyasa eşitlenmesi için silk fiyatlarının en azında 1silk: 20m olucak şekilde yapılması gerektiği düşüncesindeyim.Gerçek paranız ile aldığınız herşey değerlidir arkadaşlar bunun değerini bilin KAZIKLANMAYIN!.
    Çok zeki, kendisini kurnaz sanan kardeşim siz bu metni yayınlayıp silk fiyatlarını üste çekmek için globaller atmaya başladığınız da bende sunların fiyatını artırmak için 8/8 lik union'a konu ile ilgili beyanda bulundum ve herkes sun fiyatlarını 2 kat artırdı. Piyasadaki bir çok sun biz de olmakla birlikte bizde olmayanlar da ucuza satarken enayiyim deyip karardan vazgeçecek. Zaten 80 b ye sun glavie satacak kadar enayi olamazlar 1 silke bir kaç şaklaban 15 deyince. Ee, hali ile wts sun glavie 150 b Bu işler böyle. Sun blade 40'dan 80'e, glavie 80'den 160'a, moon itemler 4 b ye çıktı. Hadi size kolay gelsin "çakal kardeşlerim."
    Emperor-Palpatine

Guild: "__DeHSeT__"

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı Palpatine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok zeki, kendisini kurnaz sanan kardeşim siz bu metni yayınlayıp silk fiyatlarını üste çekmek için globaller atmaya başladığınız da bende sunların fiyatını artırmak için 8/8 lik union'a konu ile ilgili beyanda bulundum ve herkes sun fiyatlarını 2 kat artırdı. Piyasadaki bir çok sun biz de olmakla birlikte bizde olmayanlar da ucuza satarken enayiyim deyip karardan vazgeçecek. Zaten 80 b ye sun glavie satacak kadar enayi olamazlar 1 silke bir kaç şaklaban 15 deyince. Ee, hali ile wts sun glavie 150 b Bu işler böyle. Sun blade 40'dan 80'e, glavie 80'den 160'a, moon itemler 4 b ye çıktı. Hadi size kolay gelsin "çakal kardeşlerim."

Napalım kardeşim sizin kıçı boklu sunlarınızı. Çoookta ipimizde. sadece siz mi kasıyorsunuz sunları ? Rahat ol yakında bizler de unionlarla 8/8 sahalara inip bırakıyoruz botaa Siz 150 den satın sıkıntı yook emvayi çeşit sunu biriktirip koleksiyon yaparsınız artık

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Wink

Alıntı mervoin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen de mi yapıyorsun söylediklerimizi?

Sen şimdi bizim söylediklerimizi yapıyor, oyuna silk falan atıyorsun ama söylenmiyorsun öyle mi?

Heralde ben sabah 5 dakika afk kaldım sen o ara sattın tüm silki 8 m den he ?

Ulan madem silk alıyor satıyorsun neden 8 m den satmıyorsun şuan? Satıyorsan söyle gelip alayım senden. Boş boş muhabbet yapma icraat göster icraat.

Sabah gloyla yazdığımız silk fiyatlarının üstünde satıyorsunuz silkinizi geceleri. ÇAKALLAR sizi. Almıyorsanız almayın naş naş

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen de mi yapıyorsun söylediklerimizi?

Sen şimdi bizim söylediklerimizi yapıyor, oyuna silk falan atıyorsun ama söylenmiyorsun öyle mi?

Heralde ben sabah 5 dakika afk kaldım sen o ara sattın tüm silki 8 m den he ?

Ulan madem silk alıyor satıyorsun neden 8 m den satmıyorsun şuan? Satıyorsan söyle gelip alayım senden. Boş boş muhabbet yapma icraat göster icraat.

Sabah gloyla yazdığımız silk fiyatlarının üstünde satıyorsunuz silkinizi geceleri. ÇAKALLAR sizi. Almıyorsanız almayın naş naş
    Evlat olsan baba deme diye eve gelmem. Gider parklardaki bankda fln yatarım

WTS Clean Sun glavie 190b (dün düşmüş ) WTS +9 sun sword 250b. Hadi lan OYUN fakiri git silk sat da gel sun satim sana gel.
    Konu SweetMuschy tarafından (08.Şubat.2017 Saat 08:59 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

seydan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    seydan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    4

Bu silk satımı veya oyun goldu ile alakalı bir durum değil aslında. aSilkroad oyuncularının aktivitesizlikten canı sıkıldığı için böyle şeyler forumda olucaktır.Millet charını satıp oyunu bırakmaya başladı bile. Gm efendi hala el atıcak. Oyun içi aktivite lazım . OYUN İÇİ: OYUN İÇİ..

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evlat olsan baba deme diye eve gelmem. Gider parklardaki bankda fln yatarım

WTS Clean Sun glavie 190b (dün düşmüş ) WTS +9 sun sword 250b. Hadi lan OYUN fakiri git silk sat da gel sun satim sana gel.
    Hıhı tamam abicim sen şu köşede kumla oyna tamam mı abisi kurban.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hıhı tamam abicim sen şu köşede kumla oyna tamam mı abisi kurban.
    İstanbul beton yuvası olmuş. Bizim sitede yok malesef kum fln ama istersen seninle oynayabilirim ^_^ Forumda ne takılıyosun olum sen gooo goo item kas silk sat oyun fakiri seni 6 Char 7/24 botta (2 ev , 2 laptop'dan komşumun interneti diğer 2si de ofisimde açık ben proxxxxy değilim ^_^ ) Sun glav çok iyi geldi şimdi sıra senin gibi oyun fakiri arkadaş bulmakda. Silk sata sata çıkartabildiyse 180-190b bu akşam satış işlemi gerçekleşir Bu konu genelde güncel kalıyo değerlendirmek lazım. Sun Glav anlaşıldığı takdirde sun shield ile WTT olur
    Konu SweetMuschy tarafından (08.Şubat.2017 Saat 09:23 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş