Beğeni Ağacı56Beğeniler

Konu:aSro Silk Fiyatları

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul beton yuvası olmuş. Bizim sitede yok malesef kum fln ama istersen seninle oynayabilirim ^_^ Forumda ne takılıyosun olum sen gooo goo item kas silk sat oyun fakiri seni 6 Char 7/24 botta (2 ev , 2 laptop'dan komşumun interneti diğer 2si de ofisimde açık ben proxxxxy değilim ^_^ ) Sun glav çok iyi geldi şimdi sıra senin gibi oyun fakiri arkadaş bulmakda. Silk sata sata çıkartabildiyse 180-190b bu akşam satış işlemi gerçekleşir Bu konu genelde güncel kalıyo değerlendirmek lazım. Sun Glav anlaşıldığı takdirde sun shield ile WTT olur
    Kardeşim kendin inkar ediyorsun ayıp lan bu ne yüzsüzlük. Proxy engeli ne için konulmuş ? Bir şahıs 2 den fazla karakter ile oynayamasın diye. Oldu o zaman biz de vds satın alıp kuralım 8 tane çarı nasılsa proxy değil.

Denyoya bak pişkin pişkin söylüyor bide. Senin şu pişkinliğin simitte yok . Yazık. @Asgard serbest mi bu şekilde çar kasmak. Serbest ise kullanayım ben de proxy kullanmadan 2 den fazla karakter ?

Eğer bu şekilde serbest ise benim amca oğlunun sunucu şirketi var. Hemde Türkiye lokasyonlu. değil 8, 18 tane çar bile açabilirim böyle serbest ise ?
    Konu Maxilife tarafından (08.Şubat.2017 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kendin inkar ediyorsun ayıp lan bu ne yüzsüzlük. Proxy engeli ne için konulmuş ? Bir şahıs 2 den fazla karakter ile oynayamasın diye. Oldu o zaman biz de vds satın alıp kuralım 8 tane çarı nasılsa proxy değil.

Denyoya bak pişkin pişkin söylüyor bide. Senin şu pişkinliğin simitte yok . Yazık.
    Ben engeli aşmıyorum ? Sonuç olarak 1 ıp demek 1 şahıs demek. Belki charların 2si benim 2si komşumun 2si de ofisden arkadaşımın ? Sanane ? Kudurrrrrrrrr , ağlaaaaaa
    Konu SweetMuschy tarafından (08.Şubat.2017 Saat 10:43 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Denyoya bak pişkin pişkin söylüyor bide. Senin şu pişkinliğin simitte yok . Yazık. @Asgard serbest mi bu şekilde çar kasmak. Serbest ise kullanayım ben de proxy kullanmadan 2 den fazla karakter ?

Eğer bu şekilde serbest ise benim amca oğlunun sunucu şirketi var. Hemde Türkiye lokasyonlu. değil 8, 18 tane çar bile açabilirim böyle serbest ise ?
    bonom omco oğlomon sonoco şorkoto voooor homdo TÜRKİYE lokosyonlu @AYUKA
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Ben engeli aşmıyorum ? Sonuç olarak 1 ıp demek 1 şahıs demek. Belki charların 2si benim 2si komşumun 2si de ofisden arkadaşımın ? Sanane ?
    Kardeşim kıvırma kıvırma. 1 ip 1 şahıs demek olsaydı neden proxyler yasak onlar da farklı ip.
    Belki kelimesi herşeyi açıklıyor zaten. @Asgard bi açıklık getirebilir miyiz serbest midir bu şekil ?

Bize serveri öldürmeye çalışıyorsunuz cart curt demesini biliyorsun. Sun madem bu kadar değerli birşey. Neden bol bol karakter kasıp hepsini bota atıyorsunuz. Server sun kaynıyor sizin yüzünüzden. Bir de fiyatını düşürmek yerine hala üstüne bindirme yapıyorsunuz. Boş boş konu baltalama bak işine

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Kardeşim kıvırma kıvırma. 1 ip 1 şahıs demek olsaydı neden proxyler yasak onlar da farklı ip.
    Belki kelimesi herşeyi açıklıyor zaten. @Asgard bi açıklık getirebilir miyiz serbest midir bu şekil ?

Bize serveri öldürmeye çalışıyorsunuz cart curt demesini biliyorsun. Sun madem bu kadar değerli birşey. Neden bol bol karakter kasıp hepsini bota atıyorsunuz. Server sun kaynıyor sizin yüzünüzden. Bir de fiyatını düşürmek yerine hala üstüne bindirme yapıyorsunuz. Boş boş konu baltalama bak işine
    Şimdi biraz mantıklı düşün , Bu cezai bir durum olsa ben bunu forumda paylaşırmıyım ? Proxy kullanmadım kullanmıyorum. Ağlarken sessiz ol , rahatsız oluyoruz
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Şimdi biraz mantıklı düşün , Bu cezai bir durum olsa ben bunu forumda paylaşırmıyım ? Proxy kullanmadım kullanmıyorum. Ağlarken sessiz ol , rahatsız oluyoruz
    Evet paylaşırdın ve paylaştın. Şöyle ki, sen 1 ip nin 1 şahısı temsil ettiğini düşünerek paylaştın. Fakat bunun proxy kullanmaktan farkı olmadığının farkına yeni vardın.

Peki ben sana bir soru sorayım.

Proxyler ne için yasak ? cevapla bana hadi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Senin gibi eziklere yok sun fln. Oynama olur sizde kaldıramazsınız. + basarken immosuz dener kaybedersini heyecandan
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Evet paylaşırdın ve paylaştın. Şöyle ki, sen 1 ip nin 1 şahısı temsil ettiğini düşünerek paylaştın. Fakat bunun proxy kullanmaktan farkı olmadığının farkına yeni vardın.

Peki ben sana bir soru sorayım.

Proxyler ne için yasak ? cevapla bana hadi.
    Proxxy 1 bilgisayardan , farklı ıp'lere bağlanılarak kullanılan oyun içi yasak bir durum.

Charlardan 2si benim 2si abimin 2 si iş arkadaşımın. Bu kural dışı değildir. Sonuç olarak 3 ıp 3 kişi Bu arada iyi kudurdun he ::d öyle birşey yok normalde şuan ve geriye dönük bu saatlerde girdiğim tüm forum IP'lerine bakıldığında aynı yer aynı ıp gözükecektir. Ve buradan herhangi bir chara giriş yapılmadı zaten yüklüde değil. :

İşte böyle asgard abiiiiiiiiiiii diye ağlarsın ezik büzük herif seni :
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

6 Char 7/24 botta (2 ev , 2 laptop'dan komşumun interneti diğer 2si de ofisimde açık ben proxxxxy değilim ^_^ ) Sun glav çok iyi geldi şimdi sıra senin gibi oyun fakiri arkadaş bulmakda. Silk sata sata çıkartabildiyse 180-190b bu akşam satış işlemi gerçekleşir Bu konu genelde güncel kalıyo değerlendirmek lazım. Sun Glav anlaşıldığı takdirde sun shield ile WTT olur
    Gerçeği yansıtmadığı @Asgard ile iletişime geçilerek bildirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Gerçeği yansıtmadığı @Asgard ile iletişime geçilerek bildirilmiştir.
    Seni yalancı piyade

Evde açsan çarları biliyorsun ki ip çakışıp banlanacaksın.

@Asgard hak mıdır hocam bu? biz 2 çarla yetinirken ağabeyinin adını ve ofis arkadaşının adını kullanarak çarları apaçık kendisine kasıyor. Yani bu adamın şu dediğine mi inanacaksınız ? buraya bir açıklık getirmeni istiyorum yasak değil ise ben de ağabeyime ve arkadaşlarıma ofisimden ve komşumun wifisinden açayım karakter ?

Kardeş sen yalancılığı kendine meslek edinmişsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş