Beğeni Ağacı56Beğeniler

Konu:aSro Silk Fiyatları

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni yalancı piyade

Evde açsan çarları biliyorsun ki ip çakışıp banlanacaksın.

@Asgard hak mıdır hocam bu? biz 2 çarla yetinirken ağabeyinin adını ve ofis arkadaşının adını kullanarak çarları apaçık kendisine kasıyor. Yani bu adamın şu dediğine mi inanacaksınız ? buraya bir açıklık getirmeni istiyorum yasak değil ise ben de ağabeyime ve arkadaşlarıma ofisimden ve komşumun wifisinden açayım karakter ?

Kardeş sen yalancılığı kendine meslek edinmişsin.
    Ya olum ölücem gülmekten :: :cod: Robin van Persie'nin beşiktaş taraftarına yaptığı dil hareketi emojisi. :cod:

ahahahaha Böyle bir durum yok aslında iyi fikirde kullanmıyorum , yapanlar var ama he bide kanıt yok birşey yok ama sen çok çocuksusun abisiiii ilköğretimde ''hocam ödevini yapmamışşş'' diyenler gibisin hala
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Seni yalancı piyade

Evde açsan çarları biliyorsun ki ip çakışıp banlanacaksın.

@Asgard hak mıdır hocam bu? biz 2 çarla yetinirken ağabeyinin adını ve ofis arkadaşının adını kullanarak çarları apaçık kendisine kasıyor. Yani bu adamın şu dediğine mi inanacaksınız ? buraya bir açıklık getirmeni istiyorum yasak değil ise ben de ağabeyime ve arkadaşlarıma ofisimden ve komşumun wifisinden açayım karakter ?

Kardeş sen yalancılığı kendine meslek edinmişsin.
    Burası eve sunucu kiralanmış 1-2 kişinin yönettiği bir server değil Az mantıklı düşün forum konuşmalarından yola çıkarak geldi beni banladı ? Ben o chara 10bini geçmiş silk yükleyeceğim , kanıtsız ve forum yorumlarından yola çıkılarak ban atılıcak ? Olum kaç yaşındasın sen söylesene bi merak ettim ? avatar fake sanırım (umarım fake'dir)
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya olum ölücem gülmekten :: :cod: Robin van Persie'nin beşiktaş taraftarına yaptığı dil hareketi emojisi. :cod:

ahahahaha Böyle bir durum yok aslında iyi fikirde kullanmıyorum , yapanlar var ama he bide kanıt yok birşey yok ama sen çok çocuksusun abisiiii ilköğretimde ''hocam ödevini yapmamışşş'' diyenler gibisin hala
    Kardeş kendin 6 tane çarın botta olduğunu söyledin. Ticaret geçmişleri bir sorgulansın bakalım o çarların. Gerçi ne değişecek ki "abem bana sun verdi arkadaşım bana sun verdi" diye ağlamaya başlarsın sonra. AA pardon çakal kardeşim sen bunu da düşünmüşsündür her karakterin itemini kendi deposunda saklatıyorsundur ^^.

Bu arada konuşacaksan adam akıllı konuş şurada ne o öyle salak salak gülmeler ? Beni o şekilde küçük düşürdüğünü mü sanıyorsun tatmin mi ediyorsun kendini anlamadım.

Bu arada güleceksen ağzınla gül elinle değil.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Burası eve sunucu kiralanmış 1-2 kişinin yönettiği bir server değil Az mantıklı düşün forum konuşmalarından yola çıkarak geldi beni banladı ? Ben o chara 10bini geçmiş silk yükleyeceğim , kanıtsız ve forum yorumlarından yola çıkılarak ban atılıcak ? Olum kaç yaşındasın sen söylesene bi merak ettim ? avatar fake sanırım (umarım fake'dir)
    Kardeş ben seni banlasın demiyorum alsın incelesin karakterlerini sıkıntı yoksa zaten korkmana gerek yok.

Avatar gerçek ne oldu şimdi de tipim ile mi dalga geçeceksin ?!

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Tamam kardeş bu olay yasal ise şuraya bir açıklama gelsin @Asgard tarafından ben de abilerime arkadaşlarıma farklı bilgisayar farklı ip lerden açarım bizde internetten bilgisayardan bol birşey yok sunucu işletiyor amcamızın oğlu.

Biz buraya adam akıllı oyun oynamak için geldik. Hile hurda çevirmek isteseydik zaten şuan server'i doldururduk ^^

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Kardeş ben seni banlasın demiyorum alsın incelesin karakterlerini sıkıntı yoksa zaten korkmana gerek yok.

Avatar gerçek ne oldu şimdi de tipim ile mi dalga geçeceksin ?!
    Silk fiyatını tek başına arttırmaya çalıştığından sana hiç kimseye olmadıgım kadar uyuz oldum İncelensin kardeş Rayli adlı karakter 3 haftadır bende SweetMuschy hep bendeydi birde yedek char var xtanbuLx ona da bakılabilir neyse az afk işim gücüm var sen takılma buralarda gold kas senin gibilere çok item kitlicem x2 fiyattan
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Silk fiyatını tek başına arttırmaya çalıştığından sana hiç kimseye olmadıgım kadar uyuz oldum İncelensin kardeş Rayli adlı karakter 3 haftadır bende SweetMuschy hep bendeydi birde yedek char var xtanbuLx ona da bakılabilir neyse az afk işim gücüm var sen takılma buralarda gold kas senin gibilere çok item kitlicem x2 fiyattan
    Tek başına arttırmaya çalışan kim kardeş ? Tek başıma arttırmaya çalışsaydım şuan samarkand daki onca silk satıcısı bu fiyattan satmaz, hala eski fiyatlardan satardı. Silk satıcıları bana pm attı çok büyük bir çoğunluğu beni destekliyor. Boş yapma biz silk satıcıları olarak istediğimiz fiyattan satarız. Eğer senin kullandığın şu taktik serbest ise zaten siz yandınız abisi kim kime sun kitliyor görüşürüz sıkıntı yoook

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Bu arada herkes 2 char açabilir sadece ancak evde 4 internet ve 4 pc (1 pc 3 laptop vb.) olur (ev interneti + telefon + 2 de yan komşudan samimi arkadaşındır belki) rica etsen açarsın ve buna kimse karışamaz hiç bir şekilde böyle bir ban konusu olamaz. İstesem yaparmıyım , yaparım. Ama hak hukuk konularında dikkat eden biriyim. Dediğim gibi Rayli charının son 2 hafta , SweetMuschy , xtanbuLx charlarının da açıldıgı günden bu yana log , ticaretleri herşeyi araştırılabilir ve bu tarz birşeyi yapmadığım ortaya çıkar. Bunları söylememin nedenide yönetime karşı mimlenmek istemediğimdendir @Maxilife şimdi aFK ^_^
    Konu SweetMuschy tarafından (08.Şubat.2017 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Tek başına arttırmaya çalışan kim kardeş ? Tek başıma arttırmaya çalışsaydım şuan samarkand daki onca silk satıcısı bu fiyattan satmaz, hala eski fiyatlardan satardı. Silk satıcıları bana pm attı çok büyük bir çoğunluğu beni destekliyor. Boş yapma biz silk satıcıları olarak istediğimiz fiyattan satarız. Eğer senin kullandığın şu taktik serbest ise zaten siz yandınız abisi kim kime sun kitliyor görüşürüz sıkıntı yoook

Satanlarda düşüncesiz olduğu için , burası 2 ip'li server gold nasıl kasılıcak bsro değilki 10 charla gold kasılsın diye DÜŞÜNEMEDİĞİ için ve ellerinde silk oldugundan ne kadar fazlaya satarsa kar olarak gördüler , şimdi anladın mı ? sen değil 5 , 50 charla da girsen sana sun düşmez Bu arada sun eksiğim kalmadı , fazlalıklar var sana satayım istersen x5 fiyattan ?
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Bu arada herkes 2 char açabilir sadece ancak evde 4 internet ve 4 pc (1 pc 3 laptop vb.) olur (ev interneti + telefon + 2 de yan komşudan samimi arkadaşındır belki) rica etsen açarsın ve buna kimse karışamaz hiç bir şekilde böyle bir ban konusu olamaz. İstesem yaparmıyım , yaparım. Ama hak hukuk konularında dikkat eden biriyim. Dediğim gibi Rayli charının son 2 hafta , SweetMuschy , xtanbuLx charlarının da açıldıgı günden bu yana log , ticaretleri herşeyi araştırılabilir ve bu tarz birşeyi yapmadığım ortaya çıkar. Bunları söylememin nedenide yönetime karşı mimlenmek istemediğimdendir @Maxilife şimdi aFK ^_^
    @Asgard incelenebilir mi ?

6 karakteri de ^^

Senin ne yazdığının bir önemi yok yönetim böyle birşeye izin veriyorsa zaten herkes amcam kardeşim abim diye açar tr lokasyonlu vdslerden çarları takır takır kasar ne anlamı kaldı proxy engellemenin ? Ve karışamaz diye birşey yok 2 den fazla karakteri aynı anda kullanman ya sak. Ya sak. YA SAK.
    Neyse kardeş sen işine bak seninle anlaşamıyoruz biz ^^

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş