Beğeni Ağacı56Beğeniler

Konu:aSro Silk Fiyatları

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asgard incelenebilir mi ?

6 karakteri de ^^

Senin ne yazdığının bir önemi yok yönetim böyle birşeye izin veriyorsa zaten herkes amcam kardeşim abim diye açar tr lokasyonlu vdslerden çarları takır takır kasar ne anlamı kaldı proxy engellemenin ? Ve karışamaz diye birşey yok 2 den fazla karakteri aynı anda kullanman ya sak. Ya sak. YA SAK.
    Neyse kardeş sen işine bak seninle anlaşamıyoruz biz ^^
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satanlarda düşüncesiz olduğu için , burası 2 ip'li server gold nasıl kasılıcak bsro değilki 10 charla gold kasılsın diye DÜŞÜNEMEDİĞİ için ve ellerinde silk oldugundan ne kadar fazlaya satarsa kar olarak gördüler , şimdi anladın mı ? sen değil 5 , 50 charla da girsen sana sun düşmez Bu arada sun eksiğim kalmadı , fazlalıklar var sana satayım istersen x5 fiyattan ?
    Serverde gold yoksa sun da alamaz kardeş zaten kimse. Boşu boşuna sun satmayın sizde ucuzlatın gitsin o zaman ha ? 1 Silk = 13 M 1 Sun = ??

Silk alamayan adam sunu hiç alamaz Madem siz insanları düşünüyorsunuz. Silk fiyatını düşüreceğinize sun fiyatını düşürün. İndirin yarı fiyatına sunları insin Silkler yarı fiyatına.

Ne kadar ekmek o kadar köfte kardeş biz paramızla almışız silki istediğimiz fiyata satarız. Hadi bak dalgana şimdi koçum

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Standart aSro Silk Fiyatları

Serverde gold yoksa sun da alamaz kardeş zaten kimse. Boşu boşuna sun satmayın sizde ucuzlatın gitsin o zaman ha ? 1 Silk = 13 M 1 Sun = ??

Silk alamayan adam sunu hiç alamaz Madem siz insanları düşünüyorsunuz. Silk fiyatını düşüreceğinize sun fiyatını düşürün. İndirin yarı fiyatına sunları insan Silkler yarı fiyatına.

Ne kadar ekmek o kadar köfte kardeş biz paramızla almışız silki istediğimiz fiyata satarız. Hadi bak dalgana şimdi koçum

Mantıksız kardeş sun fiyatı düşse ve herkesde olsa sun un ne değeri kalıcak oyun cahili ? Ve sun itemler silk fiyatı neyse ona göre satılır silk fiyatı düştüğünde gold olarak sunda düşer , silk arttığında sun da artar bunlar doğru orantılıdır ama sen sanıyosun ki silk artınca sun düşücek düşer sun item 1 hafta önce 8k silk yaklaşık 80-90 b ise siz silki arttırınca yine 8k ama gold olarak 150b ama bunu kaç kez dememe rağmen sen anlamıyosun. Okuduğunu anlayamıyosan vaktini kitap okumayla geçir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu SweetMuschy tarafından (08.Şubat.2017 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Mantıksız kardeş sun fiyatı düşse ve herkesde olsa sun un ne değeri kalıcak oyun cahili ? Ve sun itemler silk fiyatı neyse ona göre satılır silk fiyatı düştüğünde gold olarak sunda düşer , silk arttığında sun da artar bunlar doğru orantılıdır ama sen sanıyosun ki silk artınca sun düşücek düşer sun item 1 hafta önce 8k silk yaklaşık 80-90 b ise siz silki arttırınca yine 8k ama gold olarak 150b ama bunu kaç kez dememe rağmen sen anlamıyosun. Okuduğunu anlayamıyosan vaktini kitap okumayla geçir
    Silk fiyatı bir daha düşmeyecek istediğiniz kadar arttırın Sun fiyatlarını. Evet Sun değerlidir fakat bir maaliyeti yoktur, Sun'u canavarlardan temin edersin. Silk'in maaliyeti reel açıdan fazladır. Sun düşürmek şans işi, Silk yüklemek ise nakit işidir. Yani bu bağlamda sizin bizlere Silk'in fiyatını düşürün tarzında uyarıda bulunmanız dahi söz konusu olamaz. Reelde 100 TL parası olan bir insan 70 TL sini silke verip haliyle pahalı satmak isteyebilir. Alırlar, almazlar o oyunculara kalmış. Ha size uymuyorsa sizler de açarsınız kesenizin ağzını gidersiniz alırsınız paşalar gibi silkinizi basarsınız istediğiniz iteme + ları istediğiniz fiyattan satarsınız. Ona da kimse birşey diyemez.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Silk fiyatı bir daha düşmeyecek istediğiniz kadar arttırın Sun fiyatlarını. Evet Sun değerlidir fakat bir maaliyeti yoktur, Sun'u canavarlardan temin edersin. Silk'in maaliyeti reel açıdan fazladır. Sun düşürmek şans işi, Silk yüklemek ise nakit işidir. Yani bu bağlamda sizin bizlere Silk'in fiyatını düşürün tarzında uyarıda bulunmanız dahi söz konusu olamaz. Reelde 100 TL parası olan bir insan 70 TL sini silke verip haliyle pahalı satmak isteyebilir. Alırlar, almazlar o oyunculara kalmış. Ha size uymuyorsa sizler de açarsınız kesenizin ağzını gidersiniz alırsınız paşalar gibi silkinizi basarsınız istediğiniz iteme + ları istediğiniz fiyattan satarsınız. Ona da kimse birşey diyemez.
    Serverdeki sunların yarısından fazlası MAGİC POP. Magic pop da mı moblardan düşüyo ? neyse vallahi sıkıldım 15den mi satıyosunuz 50den mi ilgilenmiyorum artık. Charlarımı dizmişim ve buraya ticaret amaçlı değil oyundan Ftw , pvp , unique ve diğerlerinden zevk almaya gelmişim. Beni bağlamaz siz kendi kendinize uğraşın durun. Ben server'in ilerde yaşayacağı gold sıkıntısını dile getirmek istedim sen anlayamadın. Ama ilerde anlayacaksın
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Serverdeki sunların yarısından fazlası MAGİC POP. Magic pop da mı moblardan düşüyo ? neyse vallahi sıkıldım 15den mi satıyosunuz 50den mi ilgilenmiyorum artık. Charlarımı dizmişim ve buraya ticaret amaçlı değil oyundan Ftw , pvp , unique ve diğerlerinden zevk almaya gelmişim. Beni bağlamaz siz kendi kendinize uğraşın durun. Ben server'in ilerde yaşayacağı gold sıkıntısını dile getirmek istedim sen anlayamadın. Ama ilerde anlayacaksın
    Sen takma kafana gold'a hiç birşey olmaz. Oyununa bak. Şöyle emojisiz konuşsan çok daha erken anlaşmıştık. Hadi kolay gele.

Jozak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Jozak isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    28
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    19

Proxy ile kassın sunları moonları sonrada kazık fiyatlardan değerinin belkide 2-3 katına satsın bu işten gerçek para kazansın ha!.Yok öyle yağma.Tamam sununu kassında bu saatten sonra elinde patlar millet gözünü açtı salak değil.
    COPYRIGHT © Jozak 2016

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Jozak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proxy ile kassın sunları moonları sonrada kazık fiyatlardan değerinin belkide 2-3 katına satsın bu işten gerçek para kazansın ha!.Yok öyle yağma.Tamam sununu kassında bu saatten sonra elinde patlar millet gözünü açtı salak değil.
    kimin elinde patlıyor pardonda ? dün 1 i silk ile 1 ide gold ile olmak üzere tanıdıgım 2 kişi sun weap sattı ? ve sizin silkleri arttırdıgınız için yeni sun fiyatından ? bu salaklık değil ama ne oldugunu alnayacaksınız ilerde. Bu arada Proxy kullananın Allah belasını versin afk.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı Jozak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam kardeşim buradan uzatmanın bir manası yok. Biz istediğimiz fiyata satma özgürlüğüne sahibiz onlarda. Daha fazla buradan bir birimize laf atmayalım. Her insan kendine göre haklı. Onlar da doğru bildiğini yapsın bizlerde. Boşu boşuna bir birimizin parmaklarını yormayalım. Bak adam telefondan girmiş tapatalk falan yazıyor mesajlarının altında. Ordan yazması da zor olur. Daha fazla gerilmesin kimse.

mervoin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mervoin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    6

Sen de mi yapıyorsun söylediklerimizi?

Sen şimdi bizim söylediklerimizi yapıyor, oyuna silk falan atıyorsun ama söylenmiyorsun öyle mi?

Heralde ben sabah 5 dakika afk kaldım sen o ara sattın tüm silki 8 m den he ?

Ulan madem silk alıyor satıyorsun neden 8 m den satmıyorsun şuan? Satıyorsan söyle gelip alayım senden. Boş boş muhabbet yapma icraat göster icraat.

Sabah gloyla yazdığımız silk fiyatlarının üstünde satıyorsunuz silkinizi geceleri. ÇAKALLAR sizi. Almıyorsanız almayın naş naş

Kardeşim ben ihtiyacım kadar silk alıyorum sun dizmek için silk satmak nedir ? Gidersin bulursun satıcısını keriz gibi gold kasacam diye kıçını yırtana kadar adama verirsin silki alırsın sununu oturursun yerine. Siz böyle yaptıkça item fiyatları artıyor anlamıyormusunuz ? Sun acc tanesi 200-250 lira pahalımı pahalı evet ama bu sw da yeni her suna talep fazla o yüzden fiyatlar normal. Herkesde sun olsa 300 liraya sun set char dizilse ne tadı kalır buranın ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş