Beğeni Ağacı56Beğeniler

Konu:aSro Silk Fiyatları

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1524
    Beğenilme 
    510

ben silk item almayı durdurdum sahsen gold biriktiriyorum. 20m olsun demis arkadaslar, piyasa henuz o sevniyeye gelmedi maalesef. weapon pack 20m ettiginde 1 silke 20m verebilirm su an gold biriktirmek daha mantıklı
    SweetMuschy bunu beğendi.

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı GrowerKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen şu panelden giriş yapıp suana kadar kaç silk yüklemişsin onun ss sini atsana buraya bi.
    Bide ben atıyım ,

Biraz silk yükleyince en cok nasıl kara geçerimin hesabını yapan oyun oynamasın gitsin ticaretine baksın. Foruma konu açarak piyasa belirlenmez oyunda geçersin açarsın stalını alan alır almayan zaten almaz. Neden bu günlerde açtın konuyu yenimi başladın sw ye ? Yada yenimi silk çekebilsin.
    Kardeş ben sizler gibi yaptığım yardımı bağıra çağıra globallerden bildirenlerden değilim.
    Ayrıca konuyu ben açmadım önce konunun başına git ve konuyu oku. Her yoruma sazan gibi atlamadan tüm mesajları bi gözden geçir. Daha konuyu kimin açtığını bilmiyorsun.
    Hamdolsun elimden geldiğince durumu olmayanlara yardımımı sağlıyorum. Yaptığım yardımın miktarı bana kalsın. Çok merak ediyorsan özelden yazarsın. Ben sun derdinde olsam aldığım silkin 2 k sını piyasayı yükseltmek için global alıp kullanmazdım. Açardım stallımı bakardım dalgama gece zaten 14 15 m den satılıyordu her türlü silk. Siz yanlış anlamak için direttikçe diretiyorsunuz. Amacınız düşman edinmek. Senin tabirinle yeniyim.

Tabii atarım yüklediğim silk miktarını yalnız 3 haftalık player olduğumu unutma!

Şimdi buraya gelip silk miktarın benden yüksek ise de artistlik taslama koçum aldığın silkin 10 katını şuraya 5 dakikada alırım. İhtiyacım doğrultusunda yüklüyorum. Boş yapma bana

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı GoGhSs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim konu başından beri yorumlarını üşenmeden okudum. Herkese "Al sen 5m den sat","Alma o zaman" gibi emir kipli cümleler üzerinden akıl veriyorsun. Ben de sana bi akıl vereyim. Bu platformda kendini PARÇALASAN dahi, bu oyun içindeki piyasayı etkilemeyecek. Bence sen şöyle yap, o çok değerli olan, alın terinle aldığın silkleri alma. Almadığın için satamazsın da, sen satmazsan, o satmazsa, bu satmazsa, silkin fiyatı otomatik olarak artar zaten. Serbest piyasa ekonomisi diye birşey hiç duydun mu bilmiyorum, isteyen istediği eşyasını istediği fiyattan satma hakkına sahiptir. Sen burda 1 silk 50m olsun desen dahi, bu fiyatı ne sen ne de bir başkası belirler. Arz/talep doğrultusunda artar ya da eksilir bu değer. Dahası silkin fiyatı 20m olsa 1 immo 1.2b eder ki bazen 5ten 6ya giderken yanan birşey bu. adam bunun için 1.2b verirse bırak sun almayı, +9 moon dahi alamazsın sattığın silkler ile.
    Evet ucuz buluyor olabilirsin silkin fiyatını ama burda birilerine boş yapma derken farkında olmadan boş yapan kendinsin çünkü çaban tamamen boşa. Oyun içinde gold kasmanın kolay yolu olarak gördüğünüz Silk satışı yapmayı uygulayan çok fazla kişi var, satan çok olunca fiyat ister istemez düşüyor. Sana naçizane tavsiyem; eğer verdiğin reel paranın ya da döktüğün terin karşılığını alamadığını düşünüyorsan, yapma o işi. 300 TL maaşa çalışır mısın örneğin? Hayır. Burda da karşılığını alamıyorsan bırak, yapma. Farklı gold kasma yöntemleri bul. Silk satıp gold kasmak kolay ama maliyetli. Git bi +10 moon item basıp sat mesela? Ya da stone yapıp sat. En azından cebinden bişey çıkmaz, oyun içi emek verirsin. Eğer bunları beceremem zor geliyor dersen, kusura bakma ama kolay yoldan gold kasmanın da kendine göre handikapları olacaktır. Her işin KÜREĞİ de var BÖREĞİ de. Anlayan anladı.

NOT: Kendi adıma söylemem gerekirse bence de silk fiyatı çok düşük. Ama dediğim gibi bu bir arz/talep meselesi. Bunu burdan konuşarak kimse değiştiremez. Varsa öyle bi kudret, bi zahmet sun fiyatlarınıda düşürüversin herkes taksın sunu baksın keyfine.
    Yüklenen Toplam Silk: 11230
    Bu kendi hesabıma bu güne kadar yüklediğim silk miktarı. Acil ihtiyacı olan çok yakın arkadaşlarım hariç kimseye satmadım, neredeyse tamamı immoya gitti. + Basıp satıyorum risk alıyorum, emek veriyorum, zaman harcıyorum, ek olarak senin yaptığını yapıp cebimden REEL para da veriyorum. karşılığında 1 tane sun silah alabildim 1 tanesi de yakın zamanda gelecek inş. Şimdi sen sadece 10k silki yükleyip 20m den 200B ye satıp 3 tane sun silah mı alacaksın?
    KOLAY GELSİN derim Allah çarşına pazar versin.
    Bu platformda kendini PARÇALASAN dahi, bu oyun içindeki piyasayı etkilemeyecek.
    Şuradan sonrasını okumadım kardeşim benim. Buna cevabımı vereyim serverde şuan en düşük silk fiyatı 10 M yani piyasa yükseldi bile. ben 14 M den satıyorum günde 6b kasıyorum sıkıntı yok hadi bak keyfine ^^

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuradan sonrasını okumadım kardeşim benim. Buna cevabımı vereyim serverde şuan en düşük silk fiyatı 10 M yani piyasa yükseldi bile. ben 14 M den satıyorum günde 6b kasıyorum sıkıntı yok hadi bak keyfine ^^
    http://www.jollygame.net/forum/422334-mesaj160.html

Gel satayım goldlu kardeş 40b'lik itemlerin (1 ay önce cleanı ) fiyatları bak nerelere geldi
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

GrowerKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GrowerKing isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

@Maxilife benim aldığım silkin % 15 ini bile almamışsın daha seni rencide etmemi istiyorsan SS olarak atıyım bende. Hadi sen 12 k silkinle tabikide sun set alamazsın.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

@Maxilife şimdi senden yüklediğim silkin 10 katını yüklemeni bekliyorum KOÇUM.

http://i.hizliresim.com/X9VM75.png

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Senin gibi çoluk çocukla daha fazla mesajlaşmıycam 710 k silk yüklediğinde bana msj at aksi takdirde kes sesini

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Dediğim gibi beyler biraz silk yükleyince nasıl en çok kar ederim diye kendini forumda yırtan bu arkadaşı rencide etmek istemezdim. gençlerin kalbini kırmazdım ama kendi kaşındı.

Simhonss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Simhonss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    314

şüphesiz ki bu savaşın galibi Odin olacaktır.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Zannetmem kardeşim ne yüklerse 1 k fazlasını yüklerim de bakalım @Maxilife denen atarlı arkadaş hayatı boyunca bu kadar silk yüklemişmidir ki kendince piyasa belirliyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş