Beğeni Ağacı56Beğeniler

Konu:aSro Silk Fiyatları

GrowerKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GrowerKing isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kardeş ben senin ciğerini satın alırım sen kimsin pardon ?

Bir oyuna o kadar para verecek değilim ama çok açsan gel karnını doyurayım senin ?
    Hayır hayır ben bu meblayı her ay trafik cezası olarak ödüyorum. Rencide edilmeye devam etmek istiyormusun ?

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı GrowerKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tmm dostum daha fazla çirkinleşme istersen..
    Şunu anlaman gerek ki ben seni rencide etmek istemedikçe sen geveliyosun yine.
    Sana en başdan dedikki bilader burda konu açıyorsun oyunun dengesini bozuyorsun bu iş senin hatta senden 10 katı fazla silk almama rağmen benimde boyumu aşabilir.
    Sen çok iddalı bir genç arkadaşımızsın e tabi senin aldıgın 12 k silk benim için 1 saniyelik olabilir yanı senin 12 k silkın benım 100k silkımden değerli belliki.
    Bu konu burda kapansın eğer 710 k silk i yükleyip ss atarsan sana eyw diyeceğim.
    Ben de sana diyorum ki 710 K Silki oyuna yüklemem gel kocaeliye adress vereyim 710 K lık parayı eline alıp buradan gideceksin sonra oyuna bakmazsın zaten ^^

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Hayır hayır ben bu meblayı her ay trafik cezası olarak ödüyorum. Rencide edilmeye devam etmek istiyormusun ?
    Her ay bu kadar trafik cezası ödeyen biri hmm. Belli oluyor neden trafik kazalarında senelik bilançonun fazla olduğu. Neyse kardeşş yolun düşerse gel buralara göster bana say önümde paranı eyvallahı çekerim. Ama yoksa eline veririm bi o kadar daha gönderirim hadi eyvallah konuşun şimdi arkamdan msnden konuşur gibi tek tek yazıp yollayarak

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Bu arada samarkanddaki silk fiyatlarını gördükçe aklınıza ben geleyim ^^

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Ben de sana diyorum ki 710 K Silki oyuna yüklemem gel kocaeliye adress vereyim 710 K lık parayı eline alıp buradan gideceksin sonra oyuna bakmazsın zaten ^^
    Adres verme kısmına geldik demek ne de çabuk...

Özgür GÜNDÜZ bak insan bir laf ediyorsa delikanlıysa ne pahasına olursa olsun sözünün ardında durmalı .
    durmuyorsa o kişinin hiçbir sözü gözümde kıymete binmez.

Sen ne dedin benden fazla silk almışsan 10 katını 5 dk da yüklerim dedin. demedin mi ?

Şimdi ben 71 k silk yüklemişim senin sözünün eri bir delikanlı olduğunu göstermen için ne yapman lazım.. Ya eyw diyip susacaksın

Ya da 710 k silk çekip ss atacaksın. EE oyuna o kadar para yatırmam diyorsan ya eyw çekiceksin yada s. olup gidiceksin. Adres madres Lise koridoruna çevirme forumu bidahada benden sana cvp yok bizde delikanlı adam sözünden tartılır tarttım 5 gram gelmedin.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Özgür GÜNDÜZ bak insan bir laf ediyorsa delikanlıysa ne pahasına olursa olsun sözünün ardında durmalı .

Sen ne dedin benden fazla silk almışsan 10 katını 5 dk da yüklerim dedin. demedin mi ?

Şimdi ben 71 k silk yüklemişim senin sözünün eri bir delikanlı olduğunu göstermen için ne yapman lazım.. Ya eyw diyip susacaksın

Ya da 710 k silk çekip ss atacaksın. EE oyuna o kadar para yatırmam diyorsan ya eyw çekiceksin yada s. olup gidiceksin. Adres madres Lise koridoruna çevirme forumu bidahada benden sana cvp yok bizde delikanlı adam sözünden tartılır tarttım 5 gram gelmedin.
    Şimdi buraya gelip silk miktarın benden yüksek ise de artistlik taslama koçum aldığın silkin 10 katını şuraya 5 dakikada alırım. İhtiyacım doğrultusunda yüklüyorum. Boş yapma bana

Mesajın tamamı burada.

Öyle asfalt yapamış gibi bir tarafını kırpma mesajın. "İhtiyacım doğrultusunda yüklüyorum" kısmını neden geçtin ? 710 değil 710000 k bile silk yükleyebilirim fakat benim şuan o kadar silke ihtiyacım yok. Algı problemin varsa ben ne yapayım

[SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [SeZeR] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    294
    Beğenme 
    809
    Beğenilme 
    355

şş yeni sen bi kaybolsana bilader neyin kafası bu ? sen 10k yukledin ben 71 k yükledim sende yükle 71k silk ss at eyw derim , eyw dedin sonra nolacak ? malmısın olum neyin tribi bu paran varsa git harca ne kadar basıyosan bas ama havasını yapma bizim buralarda başı kopuk sokak iti derler öylelerine az delikanlı ol
    Maxilife ve SROTAXI bunu beğendi.
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : http://www.jollygame.net/forum/priva...o=newpm&u=3534

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Alıntı [SeZeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şş yeni sen bi kaybolsana bilader neyin kafası bu ? sen 10k yukledin ben 71 k yükledim sende yükle 71k silk ss at eyw derim , eyw dedin sonra nolacak ? malmısın olum neyin tribi bu paran varsa git harca ne kadar basıyosan bas ama havasını yapma bizim buralarda başı kopuk sokak iti derler öylelerine az delikanlı ol
    Boş konuşma kardeşim maubbeti başdan aşağı bi oku sonra lafını yap okuduysanda bunları yazdıyzan demekki Özgür kardeş seni destekçi bulmuş sadece ben lafımın arkasındayım karı gibi kıvıranlara inat gerçi özgür kardeşe artık cvp vermiycem o ihtiyacı kadar değil parasının yehttiği kadar silk alıyor.

Bu 71 k 12 k muabbeti durduk yere başlamadı. okursan anlarsın okumadan sadece yorumu atmak için girdin 3 dk sonra çıkış yaptın.

Biz silk alıyoruz biz satıyoruz bizden ucuza alıp bize sun u pahalı satıyolar diyen Özgür kardeşe lafım dı benim 12k yüklediği silk neki yani silkın piyasasını belirlicek kadar

Ne amaç bak ben 71 yüklemişim oram buram oynamıyor. oku oku okumak iyidir.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Boş konuşma kardeşim maubbeti başdan aşağı bi oku sonra lafını yap okuduysanda bunları yazdıyzan demekki Özgür kardeş seni destekçi bulmuş sadece ben lafımın arkasındayım karı gibi kıvıranlara inat gerçi özgür kardeşe artık cvp vermiycem o ihtiyacı kadar değil parasının yehttiği kadar silk alıyor.

Bu 71 k 12 k muabbeti durduk yere başlamadı. okursan anlarsın okumadan sadece yorumu atmak için girdin 3 dk sonra çıkış yaptın.

Biz silk alıyoruz biz satıyoruz bizden ucuza alıp bize sun u pahalı satıyolar diyen Özgür kardeşe lafım dı benim 12k yüklediği silk neki yani silkın piyasasını belirlicek kadar

Ne amaç bak ben 71 yüklemişim oram buram oynamıyor. oku oku okumak iyidir.
    kardeş sen daha ne tatava yapıyorsun ben 12 k silk ile silk piyasasını yükselttim zoruna gittiyse 71 K silkin ile piyasayı düşürürsün. Ne kadar inkar edersen et PİYASA YÜKSELDİ ...
    Hadi bak işine size mi soracağız satacağımız fiyatı ^^

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

kardeş sen daha ne tatava yapıyorsun ben 12 k silk ile silk piyasasını yükselttim zoruna gittiyse 71 K silkin ile piyasayı düşürürsün. Ne kadar inkar edersen et PİYASA YÜKSELDİ ...
    Hadi bak işine size mi soracağız satacağımız fiyatı ^^
    Beyin geliştirici önerilerini sen niye uygulamıyorsun Özgür ?
    Yaw bende silk cok 8 m ye satsam mı daha cok kar etcem 13 e mi ?

Muabbet silk muabbeti değil sana bir eleştiri yazan biriydim en baştan bişe demedim 2 char acanlarıda düşünmek lazım dedim.
    Sen ne yaptın Özgür kardeş yok git şunu yede beynin gelişsin. Burda damar silk damarı değil sen kendini benden ne kadar yüksekde gördün ki ben sana her seferinde kardeş diye hitap ederken sen herkesi tersliyosun yani senle aynı düşüncede olmayan herkese beyinsiz diyorsun aklınca. Muabbet burda patladı sen önce milletin kalbini kırmadan nasıl yorum yapılır onu öğren. Sonra kaç silk lik adamsın onu tartışırız. Hemen adres verem gel eline al git felan. İşte bu yüzden muattabım değilsin Özgür kardeşş kolpaçino Özgür

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş