Beğeni Ağacı56Beğeniler

Konu:aSro Silk Fiyatları

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı GrowerKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyin geliştirici önerilerini sen niye uygulamıyorsun Özgür ?
    Yaw bende silk cok 8 m ye satsam mı daha cok kar etcem 13 e mi ?

Muabbet silk muabbeti değil sana bir eleştiri yazan biriydim en baştan bişe demedim 2 char acanlarıda düşünmek lazım dedim.
    Sen ne yaptın Özgür kardeş yok git şunu yede beynin gelişsin. Burda damar silk damarı değil sen kendini benden ne kadar yüksekde gördün ki ben sana her seferinde kardeş diye hitap ederken sen herkesi tersliyosun yani senle aynı düşüncede olmayan herkese beyinsiz diyorsun aklınca. Muabbet burda patladı sen önce milletin kalbini kırmadan nasıl yorum yapılır onu öğren. Sonra kaç silk lik adamsın onu tartışırız. Hemen adres verem gel eline al git felan. İşte bu yüzden muattabım değilsin Özgür kardeşş kolpaçino Özgür
    "Lise koridoruna çevirme forumu bidahada benden sana cvp yok bizde delikanlı adam sözünden tartılır tarttım 5 gram gelmedin."

Noldu dürzük kendi lafınla kendini mi ezmiş oldun sen şimdi burada ? Hani adam dediğin lafının arkasında dururdu ^^. Denyo.

Çok boş yapıyorsun çook. Sen konuşmaları adam akıllı oku ondan sonra gel burada yap millete okumasını önermek yerine. Ben ilk başta gayet sakin bir şekilde anlatmaya çalıştım derdimi baktım herkes uslüpsuz konuşuyor ben neden kendimi tutmaya çalışayım ki Hadi denyocuk hadi bak dalganaaa Senin tabirinle S. git şimdi

GrowerKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GrowerKing isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Lise koridoruna çevirme forumu bidahada benden sana cvp yok bizde delikanlı adam sözünden tartılır tarttım 5 gram gelmedin."

Noldu dürzük kendi lafınla kendini mi ezmiş oldun sen şimdi burada ? Hani adam dediğin lafının arkasında dururdu ^^. Denyo.

Çok boş yapıyorsun çook. Sen konuşmaları adam akıllı oku ondan sonra gel burada yap millete okumasını önermek yerine. Ben ilk başta gayet sakin bir şekilde anlatmaya çalıştım derdimi baktım herkes uslüpsuz konuşuyor ben neden kendimi tutmaya çalışayım ki Hadi denyocuk hadi bak dalganaaa Senin tabirinle S. git şimdi
    Her zaman hep lafımın arkasında oldum karı gibisn senle uğraşamam ben 1 söylerim 1000 duyarım . Senin gibi erkek müsfettelerini hayatımın her döneminde. s. etmişimdir hadi s.k tirr... Gevat

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

@Maxilife Kolpaçino özgür son yazan sen olduğunda haklı mı çıkacağını sanıyorsun :?

Ulan bana sen demedinmi ne silk yüklersen 10 katını yüklerim 5 dk içinde diye olayın özeti budur

Şimdi karı gibi lafı oraya buraya çekme hadi yükle bi 710 k silk de ne kadar erkeksin o zaman görelim.

Yüklemiyorsun ama sabahdan bu yana KARI gibi dır dır ediyorsun Yiyemiycen şeyin altına niye giriyon Kolpaçino Özgür hadi sen arkadaşlarına smj atda gelip konuda sana destek çıksınlar.

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

@Maxilife Kolpaçino özgür son yazan sen olduğunda haklı mı çıkacağını sanıyorsun :?

Ulan bana sen demedinmi ne silk yüklersen 10 katını yüklerim 5 dk içinde diye olayın özeti budur

Şimdi karı gibi lafı oraya buraya çekme hadi yükle bi 710 k silk de ne kadar erkeksin o zaman görelim.

Yüklemiyorsun ama sabahdan bu yana KARI gibi dır dır ediyorsun Yiyemiycen şeyin altına niye giriyon Kolpaçino Özgür hadi sen arkadaşlarına smj atda gelip konuda sana destek çıksınlar.
    Konudaki kimseyi tanımıyorum Birader ben sana ne diyeyim ki ? Senin attığın silkin 10 katından fazlasını atabilecek bütçem var sen daha neyin kafasını yaşıyorsun ? İhtiyacım doğrultusunda atıyorum. Bitince tekrar atacağım. Bana laf atmaya çalışıyorsun sazan gibi kendi tuzağına düşüyorsun

Şimdi ben o silki 13 m den aşağı satmıyorum hadi ne yapacaksın ? Boş boş burda dır dır etme müdehale edemeyeceksen beni oyalama hadi kardeşim hadi yiyorsa düşür piyasayı 6 m ye ^^ Buradan boş boş konuşmakla olmaz. Ben Silk fiyatlarını 10 M den yukarı çıkartacağım dedim onlarca kişi gloyla tek başına bi mik yapamazsın dediniz. Hani ne oldu ? Silk piyasasına bak bakalım şuan samarda silk stallara gir bakalım. Şimdi git ve o silk fiyatlarını düşür sonra gel bana konuş burada egonu tatmin etmeye çalışma.

WTS silk 13 M Yürüüüü tırrek

Gelmiş burada hala bir tarafını yırtsan tek birşey yapamazsın diye konuşuyorsun

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Konudaki kimseyi tanımıyorum Birader ben sana ne diyeyim ki ? Senin attığın silkin 10 katından fazlasını atabilecek bütçem var sen daha neyin kafasını yaşıyorsun ? İhtiyacım doğrultusunda atıyorum. Bitince tekrar atacağım. Bana laf atmaya çalışıyorsun sazan gibi kendi tuzağına düşüyorsun

Şimdi ben o silki 13 m den aşağı satmıyorum hadi ne yapacaksın ? Boş boş burda dır dır etme müdehale edemeyeceksen beni oyalama hadi kardeşim hadi yiyorsa düşür piyasayı 6 m ye ^^ Buradan boş boş konuşmakla olmaz. Ben Silk fiyatlarını 10 M den yukarı çıkartacağım dedim onlarca kişi gloyla tek başına bi mik yapamazsın dediniz. Hani ne oldu ? Silk piyasasına bak bakalım şuan samarda silk stallara gir bakalım. Şimdi git ve o silk fiyatlarını düşür sonra gel bana konuş burada egonu tatmin etmeye çalışma.

WTS silk 13 M Yürüüüü tırrek

Gelmiş burada hala bir tarafını yırtsan tek birşey yapamazsın diye konuşuyorsun
    Kolpaçino seni bak bu isim sana yakıştı
    Peki madem yapmayacaksan neden yaparım diyorsun ?
    Senin yüklediğininde 10 katını yüklerim neden dedin ? Kolpadan mı dedin ?
    Yaw Özgür kardeşşş lafı uzun tutunca kimse okumazda rezilliğim çıkmaz sanıyorsan

İtiraf et işte fakir senin 12 k hiç beklemiyordun demi 71 k yı o yüzdenmi erkeklendin bak şuanda erkekleniyosun kolpadan , ama karşındakinide tanımıyorsun oda 71 k lık çıkarsa ne olcak ya o zaman karı gibi ihtiyaçlarım doğrultusunda atarlanıyordum mu diyeceksin .. varya harbi kolpaçinosun sen ya

eldorrado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    eldorrado isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Jozak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Silk piyasasını serverın başlangıcından bu yana ucuz tutup milleti kekleyeme çalışanlara karşıyız. Gerçek para ile alınan değerli olan silktir.Oyun içindeki itemler drop olayı ile elde edilir.Emek veriyoruz diyen arkadaşlar çıkacaktırda senin emeğinmi yoksa botun emeğimi orası tartışılır.Biz konumuza dönelim silk fiyatlarının çok düşük olduğu düşüncesindeyim. 1 Premium PLUS sadece 2b ediyor.2b gold ile sadece temiz moon silah satın alabiliyorsunuz. Bu böyle olmaz itemler altın fiyatına silk itemler bakır fiyatına gidiyor.Piyasa eşitlenmesi için silk fiyatlarının en azında 1silk: 20m olucak şekilde yapılması gerektiği düşüncesindeyim.Gerçek paranız ile aldığınız herşey değerlidir arkadaşlar bunun değerini bilin KAZIKLANMAYIN!.

zaten 3m den 10 mlere çıkardılar yakında senin dediğinde olur

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Birader sen özürlü müsün ? Gelirim senden fazla olduğundan şuan bile yükleyebilirim. Bana diyorsun da senin beynin çalışmıyor galiba ihtiyaç ne demek git bir öğren. Ulan fakir sen neyin derdindesin çok soktum da biraz çekmemi mi istiyorsun anlamadım sürekli 10 katını at 10 katını at başka birşey bilmiyor musun ? Sana diyorum ki buradan artist artist konuşuyordun tek başına bir mik yapamazsın diye. Ne oldu diyorum kardeeş Silk fiyatları yükseldi nasıl müdehale edeceksin he ?? Hani yapamazdım onu söyle sen bakalım ? Madem benden çok silkin var düzeltsene piyasayı bakalım düzeltebilecek misin ?? Şimdi S.... Git. Buraya gelip boş boş pos kasma var mı bir sorunun özele gel diyorum liseli modu cart curt diyorsun. Mik kadar beynini de buralarda harcama.

Amaan suç bende engelliyle tartışmaya giriyorum. Neyse daha dikkatli olacağım hadi kardeş ben kaçtım bir sorunun olursa şuraya mail atarsın konuşuruz. orjinal mail adresini verirdim de SPAM yaptığın için bu mailimden konuşalım seninle spammail41@yandex.com
    Ohooooo harbidende varya senin gibi kıvıran bir Kolpaçino ilk defa görüyorum yaw iddaa eden ben miyim ?
    Hani aldıgım silkin 10 katını 5 dk içinde alırdın ? Hala da alırımda ihtiyahcım yok diyorsun. Alamazsın sende nerde o erkeklik.
    Ben olsaydım senin yerinde yağdırıyodum şimdi neden çünkü ben erkeğim laf ağızdan çıktımı 1 kere ölsemde dururum arkasında 10 katı dersem 20 katı çekerim.

Sen karı gibisin mnasıl kıvıracağını şaşırdın. O zaman bundan sonra söylediğin kelimleri dikkatli seç adamı böyle işte kıvırtırlar dansöz karı gibi . Daha kıvırma tamam ben öyle dedim ama almıyorum lafımı yiyorum erkek değilim lafımın arkasında duramıyorum de bidaha bişe yazmıycam sana KARI oldugunu kabul et. Erkek olsan zaten burda daha cvp vermezdin.

Yapacam dedin. Yapmaya ihtiyacım yok diyon.
    Sana karı muamelesi yapıyom nasıl ihtiyacın yok ? Erkeksinya hammına

KOLPAÇİNO özgür kardeşşşşş kan parası isterse kan

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Ohooooo harbidende varya senin gibi kıvıran bir Kolpaçino ilk defa görüyorum yaw iddaa eden ben miyim ?
    Hani aldıgım silkin 10 katını 5 dk içinde alırdın ? Hala da alırımda ihtiyahcım yok diyorsun. Alamazsın sende nerde o erkeklik.
    Ben olsaydım senin yerinde yağdırıyodum şimdi neden çünkü ben erkeğim laf ağızdan çıktımı 1 kere ölsemde dururum arkasında 10 katı dersem 20 katı çekerim.

Sen karı gibisin mnasıl kıvıracağını şaşırdın. O zaman bundan sonra söylediğin kelimleri dikkatli seç adamı böyle işte kıvırtırlar dansöz karı gibi . Daha kıvırma tamam ben öyle dedim ama almıyorum lafımı yiyorum erkek değilim lafımın arkasında duramıyorum de bidaha bişe yazmıycam sana KARI oldugunu kabul et. Erkek olsan zaten burda daha cvp vermezdin.

Yapacam dedin. Yapmaya ihtiyacım yok diyon.
    Sana karı muamelesi yapıyom nasıl ihtiyacın yok ? Erkeksinya hammına

KOLPAÇİNO özgür kardeşşşşş kan parası isterse kan
    sen o arkadaşı boşver piyasanın yükseldiğini sanıyor ancak gold değeri düştü farkında değil 3 hafta önce 40b'den sun glavie satanlar vardı şuan birine de 50b veriyim sun glavie'ye diye. Chat ban umrunda olmaz tüm bildiği küfürleri eder Arkadaş silk fiyatını arttırarak kendine sun item alıcağını ve kar'a geçeceğini sanıyor Şuanda silk arttıgı için clean sun bow 85 glavie 90-95 sword 70-80b fiyatlarında gitsin alsın çok akıllı arkadaş
    elmogrem bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

WTS sun +9 sword 140b sun +10 shield 160b sun +9 bow 160b gelde satim ^_^ @Maxilife
    elmogrem bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10487

Tartışmanızı birbirinize hakaret , küfür kullanmadan sürdürmenizi rica ediyorum arkadaşlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş