Beğeni Ağacı56Beğeniler

Konu:aSro Silk Fiyatları

GrowerKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GrowerKing isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen o arkadaşı boşver piyasanın yükseldiğini sanıyor ancak gold değeri düştü farkında değil 3 hafta önce 40b'den sun glavie satanlar vardı şuan birine de 50b veriyim sun glavie'ye diye. Chat ban umrunda olmaz tüm bildiği küfürleri eder Arkadaş silk fiyatını arttırarak kendine sun item alıcağını ve kar'a geçeceğini sanıyor Şuanda silk arttıgı için clean sun bow 85 glavie 90-95 sword 70-80b fiyatlarında gitsin alsın çok akıllı arkadaş
    Zzaten kendisini tınlamaya gerek varmı sayfaları biraz geri gidin arkadaş sen ne silk çektiysen 10 katını çekerim dedi erkekya...

71 k silki görünce küçük dilini yuttu şimdide nasıl kıvıracağını bilemiyor saçmalıyor neymiş ihtiyacı yokmuş ihtiyacın yokda lafı söylemeye niye ihtiyac duydun bence o 10k felan bekliyordu 71 k 710k yükleyecek yada erkek felan değil benim gözümde.
    halada ne yazsam bi cvp atıyor aynı kelimeleri baştan ortadan sonran alınca sözde üste çıkacak ben böyle bir kolpacı görmedim

Adı özgrümüş zaten KOLPAÇİNO özgür koyudum adını
    SweetMuschy bunu beğendi.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi denyocuk hadi bak dalganaaa Senin tabirinle S. git şimdi
    @Asgard . Küfür hakaret sebebi forumdan uzaklaştırmadır (öyle gördük). Bu tarz küfürlerden uzaklaştırılan çok kişi oldu. Biz nasıl etmiyorsak kimse de etmesin.

http://www.jollygame.net/forum/422565-mesaj191.html
    Konu SweetMuschy tarafından (14.Şubat.2017 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.
    elmogrem bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

GrowerKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    GrowerKing isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

@Maxilife sen kaç kurusluk Kolpasın nıckını söyle bana oyundan şöyle carlarımızı yan yana getirelim 1 sun item almak için forumda yapmadıgın şebeklik kalmadı şansına benim gibi birine denk geldinde kolpadan oldugun cıktı meydana gel bide oyunda görde o gözlerim bi kamaşsın ezik fakir
    12k silk almıs bi sun set dizemedim diyor ulan 3 haftalık playersin bu serverin başından beri sun pro itemler 2k silk sun garment itemler 3 k silk e satıldı herkes aynı piyasadan dizdi setini sen geldin 500 liralık silkle sun set dizicen he ? senimn neyine yetmıyor moon set ezik fakir. hadi git şimdi piyasa gevşeği.KOlpacı
    Konu GrowerKing tarafından (14.Şubat.2017 Saat 14:16 ) değiştirilmiştir.

ruth48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ruth48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    20

GOLD YOK OYUNDA KAFAN MI GÜZEL SNN GOLD OLMAYINCA KMSE SİLKTE ALAMAZ !!!!! SİLK İDEAL FİYATI 7M DİR. SEN TOPLU SİLK ÇEKİP KAZIKLAMA DÜŞÜNCESİNDESİN....

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı ruth48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GOLD YOK OYUNDA KAFAN MI GÜZEL SNN GOLD OLMAYINCA KMSE SİLKTE ALAMAZ !!!!! SİLK İDEAL FİYATI 7M DİR. SEN TOPLU SİLK ÇEKİP KAZIKLAMA DÜŞÜNCESİNDESİN....
    işte bu dediğini defalarca söyledim oyunda globaller attım burası bsro değil ip limit 10 değil. bSro da adamlar gold kasmaya 8 li charları var salıyolar bota. 1 char stall diğeride asıl char. 2 charla gold kasılmaz silk item arttığında gold değersizleşir dedim dinleyen olmadı. 3 hafta önce silk 6m sun weap 40-50b'di. Şimdi silk 9-10m sun weap glavie 90-95 bow 85-90b
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

ruth48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ruth48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    30
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    20

işte bu dediğini defalarca söyledim oyunda globaller attım burası bsro değil ip limit 10 değil. bSro da adamlar gold kasmaya 8 li charları var salıyolar bota. 1 char stall diğeride asıl char. 2 charla gold kasılmaz silk item arttığında gold değersizleşir dedim dinleyen olmadı. 3 hafta önce silk 6m sun weap 40-50b'di. Şimdi silk 9-10m sun weap glavie 90-95 bow 85-90b
    LA Bİ KENDİNİ ZEKİ SANAN ÇOK VAR ADAM 3 CHARLA GİRİYO 3 ÜNDEN DE WTB SİLK 9M DEN ALINIR DİYE PİYASA KARIŞTIRIP 4. CHARIYLA SİLK SATMAYA ÇALIŞIYOLAR, Kİ KALDIKI İSRO DA 1 SİLK 5M VE KALICI TEK SRO DA İSRO, @Agard KIZMA SAKIN BANA ÇÜNKİ GECEDEN BERİ SALDIRI YİYOR ABRA O YÜZDEN KALICI TEK İSRO VE KURUCU BABASI DA,

Maxilife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Maxilife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

@Asgard . Küfür hakaret sebebi forumdan uzaklaştırmadır (öyle gördük). Bu tarz küfürlerden uzaklaştırılan çok kişi oldu. Biz nasıl etmiyorsak kimse de etmesin.

http://www.jollygame.net/forum/422565-mesaj191.html
    O Küfür ile bana ilk hitap edeni neden şikayet etmiyorsun ? Çok mu yaktım canını veled ^^ çok zor ya yeni üyelik açmak

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı ruth48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alma kardeş o zaman. Git paranla al sana dayatan mı var ?

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Alıntı GrowerKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Maxilife sen kaç kurusluk Kolpasın nıckını söyle bana oyundan şöyle carlarımızı yan yana getirelim 1 sun item almak için forumda yapmadıgın şebeklik kalmadı şansına benim gibi birine denk geldinde kolpadan oldugun cıktı meydana gel bide oyunda görde o gözlerim bi kamaşsın ezik fakir
    12k silk almıs bi sun set dizemedim diyor ulan 3 haftalık playersin bu serverin başından beri sun pro itemler 2k silk sun garment itemler 3 k silk e satıldı herkes aynı piyasadan dizdi setini sen geldin 500 liralık silkle sun set dizicen he ? senimn neyine yetmıyor moon set ezik fakir. hadi git şimdi piyasa gevşeği.KOlpacı
    Ah baabisi sen git bi büyüde gel ^^ hadi canım hadi naşnaaaaaa yürüüü ense traşını göreliim

WTS SİLK 13 M WTS SİLK 13 MM

GİRSİN GÖZÜNÜZE 13 M

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Maxilife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O Küfür ile bana ilk hitap edeni neden şikayet etmiyorsun ? Çok mu yaktım canını veled ^^ çok zor ya yeni üyelik açmak
    veled ? ve sen canımı mı yaktın ? yaptığın benim işime geliyor silk'e gold harcayan biri değilim ben server'in gidişatını diğer oynayan kişileri düşünüyorum ilerde gold sıkıntısı silk yüzünden çıkar sonra millet ip limit 10 olsun gold kasamıyoruz diye ağlar. 2. si sen silk item peşinde ağlaya ağlaya silk piyasasını arttırıp gold kasmaya çalışırken ben sun set diziyodum Rayli - SweetMuschy karakterlerine bakabilirsin. Sen kimsin benim canımı yakacaksın ? istediğimi şikayet ederim istediğimi etmem millet basit küfürlerden ceza yiyorsa sende bu küfürden yemelisin ancak sanırım es geçildi @Asgard .
    bknz: @AYUKA adam küfürü bırak hakaret etse uzaklaştırılıyor. Ama sanırım seni henüz görmediler. Herneyse hadi canım git silk'ini golda çevir de senin gibilerine sun item kitleyeyim biraz. Yada sizin neyinize sun ? git npc last tier +7-+8 lerle gez. Armor moon diz. AFK
    elmogrem bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş