Beğeni Ağacı29Beğeniler

Konu:Mag reinforce

Oksobis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Oksobis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    8

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan değişik herif şu yorumu yazarken bile bildiğinden şüphe ettin burda gelmiş konuşuyosun.

Senin gibiler var mesela , cahilden bol ne var demişsin ya.

Siz ikiniz nasıl bir kişiliğe sahipsiniz olum ? yada sahipmisiniz , varmı kişiliğiniz ? Bu reinforce olayını isro zamanında bugünlere kadar türk - yabancı bütün sitelerde atağa etki eder diye söylenmiş. Garment o yüzden tüm oynanan server'larda bu olaya dayanarak pahalı olmuştur ve hala da pahalı. Benim veya diğer oynayanların bugüne kadar o yazılanlara , söylenenlere inanması cahillik mi oluyor ? Size dalga geçme hakkımı veriyor ? Sivilde bi .... sap olamazsınız , burda artist olursunuz.

Ulan guildiniz ağlar , siz burda kendinizi bir ... sanarsınız , oyuna gelince sesiniz çıkmaz '' kendine güveniyosan çık ortalığa boş yapma '' globaline KORKUDAN cevap veremezsin , burada gelir boş boş konuşursun . Az kaldı bu oyunu size ite ite bıraktıracağız. Dünki yazdığına gelecek olursam , bow 11den 12 ye patladı malesef düzeltene kadar çıkmıyorum unique'lere , ama çıktığım zaman sende o aykut eziği gibi % 5 hp'de çaresizce yazacaksın '' Sweet'e yazıcak ya , gzz sweet '' diye. Bide o aykutla whisper'in TS'de ağlaması var tabi. '' Abi hep bize döndü yiaa bak yine yerdeyimm '' Sizler aynı union , aynı PT'deki adama değilde bana yazsın düşüncesiyle medusayı bana veya Adam_KiNG'e korkudan çevirmeye çalışan kişisiniz Bunları sende yaşayacaksın merak etme
    Asgard video atmıs mıs izleyimis lan 8 sene isro oynadım en kral adamlarla daha mag reinf ne oldugunu bılmıyolar yorum yapıyolar mk ceviriye bak lan manasına bari
    Azdan az, çoktan çok gider.

WhenPigsFly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhenPigsFly isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    276
    Beğenme 
    593
    Beğenilme 
    924
    NewAdventure

ReaLaMity_

vonCount

WhenPigsFly

Pill

*NWA____HuSo

AusePride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AusePride isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    714

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +0 L.a. , Robe ve H.a. setler arasında ki damage eşitliğini gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca 2. Video da sonda denenen set +7 ve Reinforce değerleri %100 dür.

Güncel.
    Nick: AusePride-D4rKLighT
    Guild: Marvel-POWER
    Since 2012

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş