Beğeni Ağacı29Beğeniler

Konu:Mag reinforce

freedom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    freedom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    21
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    49

Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cahiller bitmiyo knka birazdanda robe set daha seri vuruyor diyenler gelicek takipte kal
    Ülkemizde cahilden bol ne var
    AusePride bunu beğendi.

AusePride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AusePride isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    714

Alıntı Oksobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mag reinforce snn mag atagına katkı saglar bu bu kadar basittir. Defansla uzaktan yakından alakası yoktur. Giysilerdeki ve silahtaki farketmez hepsi senin mag atagına destek verir. Statların ne kadar fazlaysa o kadar fazla mag vurursun. Silahını 80 giysilerdekini de 61 yapmaya bak.

Hadi cahilsiniz orayi anladık. Konuyu okuyup asgardin attigi videoyu izlemektemi zor
    Nick: AusePride-D4rKLighT
    Guild: Marvel-POWER
    Since 2012

Birteksro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Birteksro isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    14

Tam yazacaktım ki ause açıklamış zaten

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Asgard senin dediğini söylesede beni inandıramaz çünkü ben doğrusunu biliyorum.Sonuçta asgardda yanlış biliyor olabilir.
    Ulan değişik herif şu yorumu yazarken bile bildiğinden şüphe ettin burda gelmiş konuşuyosun.

Alıntı freedom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde cahilden bol ne var
    Senin gibiler var mesela , cahilden bol ne var demişsin ya.

Hadi cahilsiniz orayi anladık. Konuyu okuyup asgardin attigi videoyu izlemektemi zor
    Siz ikiniz nasıl bir kişiliğe sahipsiniz olum ? yada sahipmisiniz , varmı kişiliğiniz ? Bu reinforce olayını isro zamanında bugünlere kadar türk - yabancı bütün sitelerde atağa etki eder diye söylenmiş. Garment o yüzden tüm oynanan server'larda bu olaya dayanarak pahalı olmuştur ve hala da pahalı. Benim veya diğer oynayanların bugüne kadar o yazılanlara , söylenenlere inanması cahillik mi oluyor ? Size dalga geçme hakkımı veriyor ? Sivilde bi .... sap olamazsınız , burda artist olursunuz.

Ulan guildiniz ağlar , siz burda kendinizi bir ... sanarsınız , oyuna gelince sesiniz çıkmaz '' kendine güveniyosan çık ortalığa boş yapma '' globaline KORKUDAN cevap veremezsin , burada gelir boş boş konuşursun . Az kaldı bu oyunu size ite ite bıraktıracağız. Dünki yazdığına gelecek olursam , bow 11den 12 ye patladı malesef düzeltene kadar çıkmıyorum unique'lere , ama çıktığım zaman sende o aykut eziği gibi % 5 hp'de çaresizce yazacaksın '' Sweet'e yazıcak ya , gzz sweet '' diye. Bide o aykutla whisper'in TS'de ağlaması var tabi. '' Abi hep bize döndü yiaa bak yine yerdeyimm '' Sizler aynı union , aynı PT'deki adama değilde bana yazsın düşüncesiyle medusayı bana veya Adam_KiNG'e korkudan çevirmeye çalışan kişisiniz Bunları sende yaşayacaksın merak etme
    Konu SweetMuschy tarafından (10.Mart.2017 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.
    Oksobis bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    714

Ben söylediğimden hiç şüphe duymadım en başından beri aynı şeyi söylüyorum. Birde sivilde bir boka sap olamazsınız demiş knka bak şuna @freedom
    Ayrıca kim ne derse desin meduyu 1 kere kesen gelip burda ben şöyleyim ben böyleyim yapmasın.

Not:ilk postunu silmişsin ne diyordun sen? Reinforce atack arttırır %100 eminim falan mıydı o
    Since 2012

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Ben söylediğimden hiç şüphe duymadım en başından beri aynı şeyi söylüyorum. Birde sivilde bir boka sap olamazsınız demiş knka bak şuna @freedom
    Ayrıca kim ne derse desin meduyu 1 kere kesen gelip burda ben şöyleyim ben böyleyim yapmasın.

Not:ilk postunu silmişsin ne diyordun sen? Reinforce atack arttırır %100 eminim falan mıydı o
    SweetMuschy'i 1 aydır kullanıyorum , as char Rayli'di. Bow +10-11 zamanlarında uniqueler'e gittim , rank kasmıyor olmama rağmen , sadece işten geldiğimde unique'lere gitmeme rağmen aykut garibim geçebilmek için sabahlara kadar uniq kovaladı patladıkdan sonra gitmedim. Sadece destek lazım dediklerinde gittim. Bowu patlatmadığım zamanlarda aykutla wişper nasıl korkudan titrediyse , sende titreyeceksin sadece biraz sabır

Bizimle uğraşmaya sizin çapınız yetmez
    Konu SweetMuschy tarafından (10.Mart.2017 Saat 10:33 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    714

) 11 yaptığında pm atarsin o zaman istediğin yerde ksleşiriz.
    Since 2012

AmyPond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AmyPond isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    53
    Beğenme 
    734
    Beğenilme 
    260

Alıntı Oksobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mag reinforce snn mag atagına katkı saglar bu bu kadar basittir. Defansla uzaktan yakından alakası yoktur. Giysilerdeki ve silahtaki farketmez hepsi senin mag atagına destek verir. Statların ne kadar fazlaysa o kadar fazla mag vurursun. Silahını 80 giysilerdekini de 61 yapmaya bak.
    https://www.youtube.com/watch?v=Zj3gFWG0d0o
    https://www.youtube.com/watch?v=LNNaZHWoUQI

?
    AmyPond
    _Jax
    Revenants

freedom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    freedom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    21
    Beğenme 
    56
    Beğenilme 
    49

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan değişik herif şu yorumu yazarken bile bildiğinden şüphe ettin burda gelmiş konuşuyosun.

Senin gibiler var mesela , cahilden bol ne var demişsin ya.

Siz ikiniz nasıl bir kişiliğe sahipsiniz olum ? yada sahipmisiniz , varmı kişiliğiniz ? Bu reinforce olayını isro zamanında bugünlere kadar türk - yabancı bütün sitelerde atağa etki eder diye söylenmiş. Garment o yüzden tüm oynanan server'larda bu olaya dayanarak pahalı olmuştur ve hala da pahalı. Benim veya diğer oynayanların bugüne kadar o yazılanlara , söylenenlere inanması cahillik mi oluyor ? Size dalga geçme hakkımı veriyor ? Sivilde bi .... sap olamazsınız , burda artist olursunuz.

Ulan guildiniz ağlar , siz burda kendinizi bir ... sanarsınız , oyuna gelince sesiniz çıkmaz '' kendine güveniyosan çık ortalığa boş yapma '' globaline KORKUDAN cevap veremezsin , burada gelir boş boş konuşursun . Az kaldı bu oyunu size ite ite bıraktıracağız. Dünki yazdığına gelecek olursam , bow 11den 12 ye patladı malesef düzeltene kadar çıkmıyorum unique'lere , ama çıktığım zaman sende o aykut eziği gibi % 5 hp'de çaresizce yazacaksın '' Sweet'e yazıcak ya , gzz sweet '' diye. Bide o aykutla whisper'in TS'de ağlaması var tabi. '' Abi hep bize döndü yiaa bak yine yerdeyimm '' Sizler aynı union , aynı PT'deki adama değilde bana yazsın düşüncesiyle medusayı bana veya Adam_KiNG'e korkudan çevirmeye çalışan kişisiniz Bunları sende yaşayacaksın merak etme
    Sen her okuduguna inanıyon mu forumlardaki arastır ogren dünkü bebe belik bize kaldırıyo kardo @AusePride

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    714

Alıntı freedom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen her okuduguna inanıyon mu forumlardaki arastır ogren dünkü bebe belik bize kaldırıyo kardo @AusePride
    Ya çocuk ingilizce biyerden bulmuş yukardaki yazdıklarında vardı çevirememiş gerizekalı
    freedom bunu beğendi.
    Since 2012

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş