Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı63Beğeniler

Konu:Run LOC Run BH

NavyBluee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NavyBluee isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    63
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    476

Konuşmayacam konuşmayacam diyorum ama serverın açıldığı günden bu yana bir başarı elde edememiş Asilkroad serverında toplanmış kemik kadrosu maximum 10 kişiden oluşan guilden mi kaçacağız. 7 aydır söz konusu olan guildin ismini kaleye yazdıramamış olan bir clan bize değil düşman rakip bile olamaz her zaman dedim yine diyorum WTB GUİLD WAR size 5 bin puan avans 10 binde biter. Pm herhangi bir LionsOfCihad yetkili üyesine.

X7_[Rohinn] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    X7_[Rohinn] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    66
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    213

Alıntı euphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O dediğin araçlar MAL taşıyor. Yani senin gibileri Ayrıca o forklift, forklif değil.
    çok güzel gugılllllıyorsun afferin sana alkışlayın beyler ayıyı
    ComradeS
    VENI VIDI VICI

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı NavyBluee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşmayacam konuşmayacam diyorum ama serverın açıldığı günden bu yana bir başarı elde edememiş Asilkroad serverında toplanmış kemik kadrosu maximum 10 kişiden oluşan guilden mi kaçacağız. 7 aydır söz konusu olan guildin ismini kaleye yazdıramamış olan bir clan bize değil düşman rakip bile olamaz her zaman dedim yine diyorum WTB GUİLD WAR size 5 bin puan avans 10 binde biter. Pm herhangi bir LionsOfCihad yetkili üyesine.
    Şu post var ya şu post. Sana verilmiş tarihi ayardır ulan hayvanat bahçesi firarisi seni @euphony
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

X7_[Rohinn] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    X7_[Rohinn] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    66
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    213

Alıntı NavyBluee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 vs 1 da birini kesince ayı :

SweetMuschy, AFFeTMeZ, _Cyka_ ve 2 kişi bunu beğendi.
    ComradeS
    VENI VIDI VICI

Enfeksiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Enfeksiyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    148
    Beğenilme 
    138

Benim oyunu bırakma sebebimi dostlarım ve beni tanıyanlar cok iyi biliyor. Senin gibi gereksiz dış kapının dış mandalı bile olmayı becerememiş, bedenen gelişip zihinsel çok geride kalmış birisinin bilmesine gerek yok.
    Oyunda olduğum her vakit ezici üstünlüğümüzü koruduğumuzu, pvp de kale savaşında ezdiğimizi, gw ye çıkacak kadar totonuz olmadığını herkes biliyor.
    Benimle pvp atabilmek için honor rankı benden iyi takip edip 3. Buf düştüğü gün pvp diye inleyişlerini de herkes biliyor. 3 buf varken ininden çıkmayıp kış uykusundan kalkamayan rezil bi adamsin sen
    Arkamdan istediğini düşünüp istediğini soyleyebilirsin çünkü gram umrumuzda değilsin.
    Normal hayatında bi baltaya sap olamamış bilgisayar başında göt büyüten, dış dünyadan bi haberi olmayan birinin ne söylediği ne konuştuğunu kafama takacak değilim

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Enfeksiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim oyunu bırakma sebebimi dostlarım ve beni tanıyanlar cok iyi biliyor. Senin gibi gereksiz dış kapının dış mandalı bile olmayı becerememiş, bedenen gelişip zihinsel çok geride kalmış birisinin bilmesine gerek yok.
    Oyunda olduğum her vakit ezici üstünlüğümüzü koruduğumuzu, pvp de kale savaşında ezdiğimizi, gw ye çıkacak kadar totonuz olmadığını herkes biliyor.
    Benimle pvp atabilmek için honor rankı benden iyi takip edip 3. Buf düştüğü gün pvp diye inleyişlerini de herkes biliyor. 3 buf varken ininden çıkmayıp kış uykusundan kalkamayan rezil bi adamsin sen
    Arkamdan istediğini düşünüp istediğini soyleyebilirsin çünkü gram umrumuzda değilsin.
    Normal hayatında bi baltaya sap olamamış bilgisayar başında göt büyüten, dış dünyadan bi haberi olmayan birinin ne söylediği ne konuştuğunu kafama takacak değilim

krdş bu postda öyle sıradan bir kapak değil. Bildiğin logar kapağı Bknz ;

Oyunu bırakma sebebin haklı bir sebep kardeşim hayır yani başka bir durum olsa evinden aldırırdım seni ama biliyorsun , silkroad bırakılmaz ara verilir <3
    Enfeksiyon ve LJLJ bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

euphony - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    euphony isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    43
    Beğenme 
    31
    Beğenilme 
    129

Alıntı Enfeksiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=l6HaYINOo34&t=4s
    Bu videoda honor buffın var ve 3 el toplam 6 dakika sürüyor. Bana meydan okuduğun 20bsine pwp dedigin gün saat 20.00 ile 23.00 arası pcdeydin ve pwp çıkamadın. Honor buffım yok dedin %5 dmg sc bas aynısı olur gel yapalım gece ben pcde yokum dediğimde ağladın çıkmadın pwpye. Daha dün senin karşına geçip ; http://i.hizliresim.com/M0DoQ7.jpg
    Pwp teklif ettim. Sağa sola yürürken AFK taklidi yaptın Hadi yol al.
    bymusti12, chimoto and kutukola52 like this.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Vasilli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağzindan cikar lan cibiliyetsi yalama.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yok krdş yanlışın var ben dostlarıma alıntı yaptım yani hani hergün ts de muhabbet ettiğim kişiler hayır siz dostluğu yalama olarak kendi aranızda sıfatlandırdıysanız inanın benim ona diyecek birşeyim yok
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı euphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=l6HaYINOo34&t=4s
    Bu videoda honor buffın var ve 3 el toplam 6 dakika sürüyor. Bana meydan okuduğun 20bsine pwp dedigin gün saat 20.00 ile 23.00 arası pcdeydin ve pwp çıkamadın. Honor buffım yok dedin %5 dmg sc bas aynısı olur gel yapalım gece ben pcde yokum dediğimde ağladın çıkmadın pwpye. Daha dün senin karşına geçip ; http://i.hizliresim.com/M0DoQ7.jpg
    Pwp teklif ettim. Sağa sola yürürken AFK taklidi yaptın Hadi yol al.
    bide şey yazsana aykut , beni telefonla aradın da kem küm ettim gelmedim sonra şey eee heh bide şu vardı öğlen MESAİ SAATİNDE forumdan pvp davet ettin enfeksiyon kabul etti akşam gel dedi , tamam dedin. Sonra gelmedin hani 12 de onuda yaz knk
    Enfeksiyon bunu beğendi.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

@Captif krdş akşam oyundan pm atsana bişey denicem aslkdjagasdiaslfasşdlgh
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş