Beğeni Ağacı63Beğeniler

Konu:Run LOC Run BH

euphony - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    euphony isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    43
    Beğenme 
    31
    Beğenilme 
    129

Alıntı NavyBluee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşmayacam konuşmayacam diyorum ama serverın açıldığı günden bu yana bir başarı elde edememiş Asilkroad serverında toplanmış kemik kadrosu maximum 10 kişiden oluşan guilden mi kaçacağız. 7 aydır söz konusu olan guildin ismini kaleye yazdıramamış olan bir clan bize değil düşman rakip bile olamaz her zaman dedim yine diyorum WTB GUİLD WAR size 5 bin puan avans 10 binde biter. Pm herhangi bir LionsOfCihad yetkili üyesine.
    Bence de sen konuşma. 5 ay boyunca serverda dress bug yapıp sınırsız ban yedikten sonra yüzsüz yüzsüz benim banım açılınca görücem seni diyorsun demesine de hiç mi yüzün kızarmıyor? Hiç mi yaptığın bu haksızlığı guildinde ki playerlar olum Çiya o kadar item yaptın zaten iyi oynuyon oyunu niye bugglı dress kullanıp hem bizi hem serveri kandırdın demediler mi? Demedilerse onlarda ********liğin daniskasısınız LOC olarak.

Dip Not : cAMD buglu dress kullandığı için sınırsız ban yedikten sonra yeni aldığı char ile Enfeksiyon a gireyim garment set vs garment set yapalım dedikten sonra ki konuşma kısmı ve cAMD vitesi R ye takması. Ee tabi bug olmayınca kendine güvenide azalıyor insanın değil mi çiyacım http://i.hizliresim.com/nRljq1.jpg
    I3LazeToWin ve kutukola52 bunu beğendi.

Enfeksiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Enfeksiyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    148
    Beğenilme 
    138

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide şey yazsana aykut , beni telefonla aradın da kem küm ettim gelmedim sonra şey eee heh bide şu vardı öğlen MESAİ SAATİNDE forumdan pvp davet ettin enfeksiyon kabul etti akşam gel dedi , tamam dedin. Sonra gelmedin hani 12 de onuda yaz knk
    Neyse kardeş bütün server neyin ne oldugunu biliyor ayı burda zırlayıp dursun.
    İsmim üzerinden prim yapmayı bırakip serverda bişeyler yaparsa bir gün o zaman gercekten tebrik edeceğim bu ayıyı

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Enfeksiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse kardeş bütün server neyin ne oldugunu biliyor ayı burda zırlayıp dursun.
    İsmim üzerinden prim yapmayı bırakip serverda bişeyler yaparsa bir gün o zaman gercekten tebrik edeceğim bu ayıyı
    yok knka şimdilik birşey yapamazlar server'da ya 1 gün yada 3-5 gün BAN yedi arkadaşlar. Terbiye seviyelerini biliyorsun şuanda newÖRDEK guildinin yarısı chat ban yarısı da uzaklaştırmalı BAN TS'de olmasa adamlar aralarında muhabbet edemeyecek
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Vasilli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Vasilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Alıntı euphony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de sen konuşma. 5 ay boyunca serverda dress bug yapıp sınırsız ban yedikten sonra yüzsüz yüzsüz benim banım açılınca görücem seni diyorsun demesine de hiç mi yüzün kızarmıyor? Hiç mi yaptığın bu haksızlığı guildinde ki playerlar olum Çiya o kadar item yaptın zaten iyi oynuyon oyunu niye bugglı dress kullanıp hem bizi hem serveri kandırdın demediler mi? Demedilerse onlarda ********liğin daniskasısınız LOC olarak.

Dip Not : cAMD buglu dress kullandığı için sınırsız ban yedikten sonra yeni aldığı char ile Enfeksiyon a gireyim garment set vs garment set yapalım dedikten sonra ki konuşma kısmı ve cAMD vitesi R ye takması. Ee tabi bug olmayınca kendine güvenide azalıyor insanın değil mi çiyacım http://i.hizliresim.com/nRljq1.jpg

Oha

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Captif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Captif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    288
    Beğenilme 
    150

NewOrderi tanımayan arkadaşlar için söylüyorum , Lions & Blackheaven union'undan ATILMIŞ bir uniondur. Daha doğrusu aSro tarihindeki bütün unionların herbirinden ATILMIŞ bir guilddir. aSro tarihlerinde herhangi bir kale başarısı olmayıp , lions & bh unionundayken , uniondan aldığı güç ile sağa sola atar yapan '' new order dalak ...... '' terimini kendilerine uyduran bir guilddir. Şuanda silkroad'da guildi guild yapan yeri kendilerince MEDUSA olarak belirlemiş olup , job + fw + gw'de hiç bir başarıları yoktur GW tekliflerine cevap veremezler malesef. Sonucunu bilirler çünki. İyi forumlar
    WTB BOT ÇARI

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Captif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    WTB BOT ÇARI
    knk oyundan yazsana teamdan bağlandım pc'e seni bekliyorum
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

_AllStar56_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _AllStar56_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    15
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    81

Aykut biz burdayiz ayicim hic biyere gitmioruz daha uzun vadili kapisiriz merak etme ama senin zamanin kisitli her swdeki gibi büyük swlerde genel af cikar. Ciktigi gibi bb öedek deriz

DIPNOT: kacio dedigin guilde gw atma götün varmi?
    SweetMuschy bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    288
    Beğenilme 
    150

yok knka şimdilik birşey yapamazlar server'da ya 1 gün yada 3-5 gün BAN yedi arkadaşlar. Terbiye seviyelerini biliyorsun şuanda newÖRDEK guildinin yarısı chat ban yarısı da uzaklaştırmalı BAN TS'de olmasa adamlar aralarında muhabbet edemeyecek
    Sabrımızı son zerresine kadar sınayıp sizin istediğiniz şekilde sizinle konusulunca hemen ss alıp buralarda ağlamaya başlayıp vak vak yapıyorsunuz. Chat ban veya karakterimize ban atıldığında ise dalga geçme çabalarına giriyorsunuz vs. Şimdi krdş beni burada etiketleme amacın ne? Hayır yok işte çarın kabul et bunu senin yapabildiğni hiçbir şey yok. Ne işe yarıyosun ki sen xtanbul3x midir nedir asıl çarın gibi olan bot çarınla samar önünde ittir yapabilmekten başka ? moon garm set sun bow WTB BOT ÇARI

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı Captif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabrımızı son zerresine kadar sınayıp sizin istediğiniz şekilde sizinle konusulunca hemen ss alıp buralarda ağlamaya başlayıp vak vak yapıyorsunuz. Chat ban veya karakterimize ban atıldığında ise dalga geçme çabalarına giriyorsunuz vs. Şimdi krdş beni burada etiketleme amacın ne? Hayır yok işte çarın kabul et bunu senin yapabildiğni hiçbir şey yok. Ne işe yarıyosun ki sen xtanbul3x midir nedir asıl çarın gibi olan bot çarınla samar önünde ittir yapabilmekten başka ? moon garm set sun bow WTB BOT ÇARI
    yok knk yanlışın var vak vak yapan biz değiliz , sizsiniz. Yani doğanızda bu normal birşey. Evet bot charıyım Raylideki seti zamanında satıp sadece unq amaçlı int bow'a döndüm.Moon set de gayet yeterli unique'ler için Unqlerde guildini ve seni TS'de ağlattım biliyosun ama sen değil wişperde olabilir tam hatırlamıyorum. Şu son 1 aydır da bot - FW harici fazla takılmıyorum
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    288
    Beğenilme 
    150

yok knk yanlışın var vak vak yapan biz değiliz , sizsiniz. Yani doğanızda bu normal birşey. Evet bot charıyım Raylideki seti zamanında satıp sadece unq amaçlı int bow'a döndüm. Unqlerde guildini ve seni TS'de ağlattım biliyosun ama sen değil wişperde olabilir tam hatırlamıyorum. Şu son 1 aydır da bot - FW harici fazla takılmıyorum
    ProjectX midir nediro guilde gitsene sen senin hakkın orası Medusa nedir bilmem ben anlamam da öyle yok ağladı yok bana çektiler diyecek insanda değilim ben merak etme.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş