Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:ASİLKROAD hakkında...

MaNSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MaNSoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    77
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    130

Standart ASİLKROAD hakkında...

Arkadaşlar moon itemlerin moon silahların bi gram değeri kalmadı. silk fiyatları aldı başını gitti ve sun itemler hariç diğer itemlerin yüzüne bakan bile yok diyebilirim. bunun sizde farkındasınızdır zaten. Ayrıca bi ara sun silahlar 25k silk ile satılıyordu şimdi komple sun silahlı - setli dresli çarlar 300-400 tl ye düştü.

Buranında csro gibi olmasını istemiyorum. @Asgard @Odin bu insanları oyunda tutacak bir şeyler yapın. verdiğimiz emek zaman para boşa gitmesin.. Orjinal silkroaddan daha orjinal ve daha sıkıcı bir private server deneyimi yaşıyoruz.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı MaNSoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar moon itemlerin moon silahların bi gram değeri kalmadı. silk fiyatları aldı başını gitti ve sun itemler hariç diğer itemlerin yüzüne bakan bile yok diyebilirim. bunun sizde farkındasınızdır zaten. Ayrıca bi ara sun silahlar 25k silk ile satılıyordu şimdi komple sun silahlı - setli dresli çarlar 300-400 tl ye düştü.

Buranında csro gibi olmasını istemiyorum. @Asgard @Odin bu insanları oyunda tutacak bir şeyler yapın. verdiğimiz emek zaman para boşa gitmesin.. Orjinal silkroaddan daha orjinal ve daha sıkıcı bir private server deneyimi yaşıyoruz.
    bu tarz güvenilir server'ların başlangıç zamanlarında en değerli item o an ne ise piyasa olarak max seviyede olması çok normal. 25k silk dediğin piyasa zamanı 2016 kasım - aralık ayı arasında. Şuanda 4-5k'a alabiliyorsun. Çok normal sebebi drop olması ve yavaş yavaş oyunun genelinde bulunması ve başkasından daha erken satabilmek için satıcılar kendi kendilerine fiyat düşmesi. Bunun önüne yönetim geçemez. Geçse nasıl geçer , getirecekleri caveye Sun üstü bir item eklerler o itemlerde ilk zamanlarda yüksek piyasa olacak sonra oda düşecek. Yani düşmeyecek birşey yok
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

_LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _LiFe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    121

Bsilkroad fight silahların düşmüyor ama fight staf
    Clean 35t

_LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _LiFe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    121

Sadece fight Staflı çar nova seti olsun 1500tl

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı _LiFe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece fight Staflı çar nova seti olsun 1500tl
    kaç senelik bsro oyuncususun ?
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Konular 
    77
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    130

asro da herkesin sun iteme yönelmesinin sebebi bence çok satıcının olması. bsro da sanmıyorum ki globallerde fight+12 staff- fight +12 2h satılsın da alıcı bulunmasın. asilkroadda alıcı bulunmama şansı çok yüksek.

mico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mico isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    21
    Beğenme 
    51
    Beğenilme 
    88

Herkes kendi fiyatını belirliyor adama neden pahalı yada ucuz satıyorsun dediğin zaman serbest piyasa deyip argo kullanmaya başlıyor o yüzden çok değişeceğini sanmıyorum job cawe sun üstü bi item konulursa çoğu kişi bende dahil oyunu bırakmayı seçecek
    mico__1903
    İmperiaL

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    87
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    608

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tarz güvenilir server'ların başlangıç zamanlarında en değerli item o an ne ise piyasa olarak max seviyede olması çok normal. 25k silk dediğin piyasa zamanı 2016 kasım - aralık ayı arasında. Şuanda 4-5k'a alabiliyorsun. Çok normal sebebi drop olması ve yavaş yavaş oyunun genelinde bulunması ve başkasından daha erken satabilmek için satıcılar kendi kendilerine fiyat düşmesi. Bunun önüne yönetim geçemez. Geçse nasıl geçer , getirecekleri caveye Sun üstü bir item eklerler o itemlerde ilk zamanlarda yüksek piyasa olacak sonra oda düşecek. Yani düşmeyecek birşey yok
    Sun itemin üstünde bir item gelirse bu oyunda hic kimse kalmaz adamlar zamaninda sun icin magic popu rehin aldilar dunyanin parasini yatirdilar @Asgard
    n0hero bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı weewerenoob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sun itemin üstünde bir item gelirse bu oyunda hic kimse kalmaz adamlar zamaninda sun icin magic popu rehin aldilar dunyanin parasini yatirdilar @Asgard
    getirsinler demiyorum zaten nasıl başlandıysa öyle devam edilmeli herkes planlamalarını , harcamalarını ona göre yaptı. Ben sadece piyasanın ne olursa olsun illaki bir şekilde düşeceğini anlattım
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Konular 
    77
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    130

Oyunda ticaret yok beyler. ben elixir wep 3m den toplu aldığım zaman bi kaç kişi piyasayı coşartıp 4-4.5 m e çıkardılar. sonra pro alıyım dedim 3 e -3.5 a çıkardılar. satıcılarda buna kanıp direk fiyat yükseltti piyasada 3m den elixir satan kalmadı. peki ne oldu? ben + basmayı bıraktım elixir bulamadığım için. diğer piyasa seviciler de ortadan kayboldu. şimdi global atılıyor 3m den sınırsız satılır diye ama alan olduğunu sanmıyorum. yani gönül rahatlığıyla artık gidip npc ye elixirlerinizi satabilirsiniz.

şimdi de yine silk piyasasını sevici arkadaşlar silk fiyatlarınıı coşarttı ve herkes bi akıma tutuldu. bunun örneğini daha öncede yaşadık. 1 den bulunmayan immo stone 900 den toplu satılır oldu. bakalım bu sefer kaça düşecek...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş