cukcuk31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cukcuk31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    1

Standart REDUCE Hakkında

Merhabalar,
    Bu itemler de reduce olunca itemlerden ne kaybediliyor eksik ne oluyor durability hariç hani reduceli item kullanınca aaa bu reduceli düşük atak var bunda mı oluyor. Birisi bir açıklamada öneride bulunabilir mi acaba. REDUCE nedir? REDUCE li itemler vebalımıdır? Bilgi verebilirmisiniz acaba. Saygılarımla. İyi oyunlar.

pe4ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pe4ce isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    23
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    58

İtem itemdir üstadım sana kalmış benim gözümde sadece durability. Veba dersen şehir efsanesi.
    aSro : xPeperPepe & unLovabLe_

Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir. . .

Bir ölür bin diriliriz..!!11!!!

cukcuk31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cukcuk31 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    1

Alıntı pe4ce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtem itemdir üstadım sana kalmış benim gözümde sadece durability. Veba dersen şehir efsanesi.

Dediklerine sonuna kadar katılıyorum ama milletteki bu reduce sorunu nedir anlamıyorum

İmanpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    İmanpower isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    21
    Beğenme 
    301
    Beğenilme 
    400

Alıntı cukcuk31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediklerine sonuna kadar katılıyorum ama milletteki bu reduce sorunu nedir anlamıyorum
    reduce 80 cap gibi sw ler 86 olması durumunda uzunca reapir almadıgında lord a int char la tek dalmak (ezik olman şartıyla) sıkıntı cıkarabilir. aksi takdir de reduce 110 cap 100 cap de repair uzun sure almasanda yarı yolda bırakmaz

pe4ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pe4ce isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    23
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    58

Alıntı cukcuk31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ''he'' de geç yoluna bak şaka maka bi yana %84*99 redu silahta alınmaz simdi
    aSro : xPeperPepe & unLovabLe_

Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir. . .

Bir ölür bin diriliriz..!!11!!!

İmanpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    İmanpower isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    21
    Beğenme 
    301
    Beğenilme 
    400

Alıntı pe4ce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ''he'' de geç yoluna bak şaka maka bi yana %84*99 redu silahta alınmaz simdi
    110 cap de 99 reduceli fight itemi %30 indirimle sat bakim elinde kalıyormu

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

İtemine bağlı bence aynı itemden kaçtane satan var ? Reduce yi indirim almak için kullanan insanlar olsada, ben daha çok görüntü kirliliği sayıp almadıklarından yanayım. Benim için farketmez diyen bisürü insan var ama birisi sendeki iteme talipse ve reducesi var diyosa biraz indirim koparmaya çalışıyor demektir.

euphony - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    euphony isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    43
    Beğenme 
    31
    Beğenilme 
    129

Reduce un durabilty düşüklüğü haricinde hiç bir farklılığı yok. Yani dmgi etkilemiyor 100 cap abra için örnek vermek gerekirse. Bluesu basılmış 90 sun spear reducesiz 260-270 durabilty. %82 reduceli silahın durabiltysi 150. ( 150 durabilty de slotta 3-4 saat kalabilirsin. Herhangi bir uniquede jobda savaşta bir sıkıntı çıkmaz. ) Aaa bu silah reduceli kalsın diyen kıl insanlara item satmamak daha hayırlı bir durum zaten.

MaNSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MaNSoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    77
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    130

1- İmmortal stone +5 ten sonra itemin kaybolmamasını sağlar. 60 silktir ve silk itemdir. immortal basılı bir item +5 ten sonra (Steady basılı değilse) reduce alabilir. Bunun immortalla alakası yoktur.

2- Steady stone yerden düşer ve item drop oranına göre çok sayıda düşebilir. Örneğin asilkroadda 10 adet steady stone (en son bildiğim) 5-6 m e alınabiliyordu (1 silk 20 m di)
    steady stone basılı itemin immortalı yoksa kaybolabilir. Steady stone, itemin kırılmamasını (Reduce almamasını) sağlar. kaybolmasıyla bi alakası yoktur. İmmortalı yoksa bir item steady basılıyken kaybolabilir ama asla steady bitmeden kırılamaz.

3- reduce yemiş bi silah sadece durability hasarı alır. Durability hasarı yüksek oranda değilse 3-4 saat unique kesecek kadar dayanabilir bir boyuttaysa reduce almasının hiç bir sakıncası yoktur. (Eğer 8-9 saat boyunca repair yaptırma şansınız yoksa, repair hammer denilen alet bütün sete repair çeker ve kendisi oldukça ucuzdur)
    Eğer çok aşırı yüksek oranda durability yemişse (her 5 dakikada bir repair istiyorsa) o silahın kaybolmuş ilahtan pek bir farkı yoktur. uniq , kale savaşı ve kervan gibi aktivitelerde insanın canını hayli sıkar. npc satılmalıdır.

Not: Reduce- Azaltmak/ Steady- istikrarlı/ immortal- ölümsüz/ repair hammer- yenileme çekici/ Unique- Eşsiz/item- madde/drop- düşürmek/ durability -dayanıklılık/Npc (Non-Player Character) - Oyuncu olmayan karakter

4- Steady stone fiyatları consigmentin en ucuz stone fiyatlarına sahiptir. İteme iki tane steady stone basmak hem aşırı masrafsız, hemde aşırı kolay bi iştir. Buna rağmen sen itemi kırmayı göze alabiliyosan, hele hele de kırıyosan, o item aşırı yüksek bir durability alıp kırılmıştan farksız hale de gelebilir. Dikkat edilmesi lazımdır efenim.
    Konu MaNSoN tarafından (07.Mayıs.2017 Saat 02:46 ) değiştirilmiştir.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    382
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    2698

@Asgard @Odin reduce silmek için silk item olsun reducenın ne işe yaradıgını bilmeyen grüh piyasayı düşürüyor yazık günah itemlere
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş