Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:DeadArmy Guild masterlik seçimleri. 1 Oydan ne olur deme.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı tarantula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    afk olursun tabi oyunda 2 sustuk kendını kral sanmıssın kirli donlarını oraya serınce afkcnm olur ne guzel kendı kendıne atıp tutuyordun karısan yoktu herkes de ınanıyordu dimi
    ulan ahmet kardeş iftira dediğin hanedan ts yi kullanman ? kullanmadın mı samet sizinle konusmaya hanedan ts'e gelmedi mi ? cihangir size vermedi mi ?

Seni ben şikayet ettim diyerekten zarf atıp iyice çıldırttım , sonra yapmadığımı söyledim bunlar mı iftira ? olum sus işim gücüm var senin gibi boş gezen birisi değilim , gel ofisimde bi ara çay ısmarlayayım sana bu saatten sonra ya erkek gibi karşıma çıkarsın , ya akşam ts'e gelir konuşursun yada KARI gibi susarsın. Cevap vermym diyorum ama her dediğim de altına cevap vermeyi zorunlu gördüğüm salakça şeyler yazıyorsun. Giden 1 tane ezik charın onda da en kıymetli +8 sun glavie ? bunlar mı zoruna gitti Job rank da sahtekarlık yapan terbiyesiz seni. İhtiyacın varsa gel bot charlarımdan birini vereyim sana. Emin ol banlanan charından daha sağlam.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

tarantula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    tarantula isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    1

bizde senin gibi düşünüyorduk ralli cevap vermeyelm dedik sende susmadın o charda kapatılmasını ıstedıgım ıcın öyle yaptım sen merak etma bizi bilende bilir tanıyanda tanır sen tanımasanda olur bizim Allahdan başka korumuzda yok merak etme sen bu saatten sonrada inş reklam yapmayı bırakırsın efendi olursun

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

bizde senin gibi düşünüyorduk ralli cevap vermeyelm dedik sende susmadın o charda kapatılmasını ıstedıgım ıcın öyle yaptım sen merak etma bizi bilende bilir tanıyanda tanır sen tanımasanda olur bizim Allahdan başka korumuzda yok merak etme sen bu saatten sonrada inş reklam yapmayı bırakırsın efendi olursun
    Tabi canım tabi ya valla öyle bak inanıyorum ben sana. Charının kapatılmasını isteyen adam kendini şikayet eder veya arkadaşlarına ettirir sahte rank diye ama sen ne yaptın ?
    sahte rank'ı deli gibi kastın kastında kastınn. Baktın ki yönetim farketti '' charı ben kapatmak istedim zaten '' dersin böyle Birde char açmışsın onu kasıyorsun şuan ? Oyunu bırakıp charını kapatmak isteyen biri tekrar oyunda ??? kardeş asena senin gibi kıvıramıyor , yılbaşında şirket partime gelir misin ?

İŞTE BU ŞİMDİ GERÇEKDEN SON POST Şimdi sen burada milletin gözünü boyamaya , kendini doğru tanıtmaya çalış ama söyleyeyim iş işten geçti
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    1

DAHA ÖNCEDE YAPSAYIM EMİN OL YONETICILER FARKEDERDİ 1 KERELIK DURUMDU BU VE BÖYLE BİR GEREKCESİ VAR YILBASINDA BEN PARTİLERE GİTMİYORUM İSTERSEN SEN GEL BURAYA YIL BASINDA OCAKDA KURAN DİNLE BELKİ KENDİNE GELİRSİN BİZ TÖVBE ETTİK SENDE EDERSİN

NESCAFEEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NESCAFEEE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    79
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    284

DAHA ÖNCEDE YAPSAYIM EMİN OL YONETICILER FARKEDERDİ 1 KERELIK DURUMDU BU VE BÖYLE BİR GEREKCESİ VAR YILBASINDA BEN PARTİLERE GİTMİYORUM İSTERSEN SEN GEL BURAYA YIL BASINDA OCAKDA KURAN DİNLE BELKİ KENDİNE GELİRSİN BİZ TÖVBE ETTİK SENDE EDERSİN
    Kurandan bahseden adam oyunda Kul hakkına giriyor işte Türkiye böyle bir yer arkadaşlar her hocayı İmam sanmayın derler ya o da bu
    SweetMuschy bunu beğendi.
    ▂▃▅▆▇██______[C*]_____██▇▆▅▃▂▂
    █▀▀█┼█▀█▀█┼█▀▀█┼█▀█▀█┼█┼┼█┼█▀▀█┼┼█┼┼█
    █▀▀█┼┼┼█┼┼┼█▀▀█┼┼┼█┼┼┼█┼┼█┼█▀▀▀█┼█▀█
    █┼┼█┼┼▄█▄┼┼█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█▄▄█┼█┼┼┼█┼█┼┼█

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
    ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ NESCAFEE ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    13
    Beğenilme 
    1

BİZ KIMSENIN HAKKINA FALAN GİRMEYİZ SEN MERAK ETMA 3Ü1 ARADA YARGISIZ İNFAZ COKTA İYİ BİRŞEY DEĞİLDİR

Kyoshi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyoshi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    54

Abra yı bırakalı çok şey değişmiş limet 900 lere düşmüş roc set gelmiş ki bütün sun için yapılan masraflar çöpe gitmiş baya hüsran olmuş sw

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş