Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:Yönetim

krmtskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    krmtskn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart Yönetim

Bundan 1-2hafta önce dediğimiz şeyler şuan oluyor oyunda ip limit3 olmasına rağmen 800online var ve bunların çoğu karakterini satan insanlar biz sorunları söylerken bizi kaale almadınız aksine saçma sebeplerden bizleri banlayıp/cezalandırdınız şuan ceza çeken biz değil sizsiniz 1ay önce 2ip ile 1.400-1.500 online oyuncusu olan serveri bu hale nasıl getirdiniz bence bi düşünün.

Kyoshi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyoshi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    54

Alıntı krmtskn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan 1-2hafta önce dediğimiz şeyler şuan oluyor oyunda ip limit3 olmasına rağmen 800online var ve bunların çoğu karakterini satan insanlar biz sorunları söylerken bizi kaale almadınız aksine saçma sebeplerden bizleri banlayıp/cezalandırdınız şuan ceza çeken biz değil sizsiniz 1ay önce 2ip ile 1.400-1.500 online oyuncusu olan serveri bu hale nasıl getirdiniz bence bi düşünün.
    bende ilgisizlikten bırakmıstım 2 3 ay önce o zaman 2500 2700 online vardı bugun bakayım dedım çok şaşırdım sw bitmiş

Endynem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Endynem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    3

Bende yeni başlamıştım 2 ay olmadı daha, yeni 100 oldum sun item için kasmaya başladım ama sanırım sv'nin ömrünün sonuna doğru geliniyor malesef. En şaşırdığım da böyle bir gidişataki serverda char satanların 2500-3000 lerden alıcı araması.. Bana çok tuhaf geliyor. İnşallah eski zamanlarına okulların kapanmasıyla birlikte geri döner, tek umudum o şuanda..

Kyoshi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyoshi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    54

Alıntı Endynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yeni başlamıştım 2 ay olmadı daha, yeni 100 oldum sun item için kasmaya başladım ama sanırım sv'nin ömrünün sonuna doğru geliniyor malesef. En şaşırdığım da böyle bir gidişataki serverda char satanların 2500-3000 lerden alıcı araması.. Bana çok tuhaf geliyor. İnşallah eski zamanlarına okulların kapanmasıyla birlikte geri döner, tek umudum o şuanda..
    ben ilk c sro da oynuyordum bir ara c sro full cekiyordu 1 takı 250 tl degerınde sılk ıstıyorlardı sonra sw çöküşe girdi sw bir daha da düzelmedi simdi 10 char sokabılıyorsun dıye bılıyorum ama sw de 250 online var yani 25 30 kişi önemli olan zamanında tedbir almak sw canlı tutacak aylık pwp eventlerı gıbı etkınlıkler yapmak ve özellikle rank kasan adamları dıkkate almak abra da bu durumdan dolayı çöküşe girdi okulların kapanması cok bir şey degiştircegını dusunmuyorum (şahsi fikrim bu yönde )

oOoBUYUCUoOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    oOoBUYUCUoOo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    206
    Beğenilme 
    81

sabah bir problem olmuştu server ile ilgili. o yüzden şu an fazla kişi yokmuş gibi görünüyor serverda. korkmayın beyler, server bitmez. daha yeni yeni başlıyor. insanlar item bulacak alchemy yapacak, rekabet artacak. ip limitin 3 olması olumlu etkiler bence serveri. bakın şu an kaç kişi online b serverinde. ip limit 10. bir de proxy falan kullanan da var orada. ama server hala canlı, hala aktif. oyunun kimyasıyla ne kadar az oynarlar ise o kadar uzun ömürlü olur server

krmtskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    krmtskn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı oOoBUYUCUoOo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabah bir problem olmuştu server ile ilgili. o yüzden şu an fazla kişi yokmuş gibi görünüyor serverda. korkmayın beyler, server bitmez. daha yeni yeni başlıyor. insanlar item bulacak alchemy yapacak, rekabet artacak. ip limitin 3 olması olumlu etkiler bence serveri. bakın şu an kaç kişi online b serverinde. ip limit 10. bir de proxy falan kullanan da var orada. ama server hala canlı, hala aktif. oyunun kimyasıyla ne kadar az oynarlar ise o kadar uzun ömürlü olur server
    kardeşim sw bitmez eyvallah tamamda ben gidip bot çarlarımla oynayacaksam hiçbir anlamı yok.

oOoBUYUCUoOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    oOoBUYUCUoOo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    206
    Beğenilme 
    81

@krmtskn kardeş bot atmadan itemi nereden bulacaksın? ben oyun başladı başlayalı bot atıyorum. sun setimi dizmeden oynamak gelmyior içimden. lol gibi bir oyun degil ki bu, günde 1 saat oynayım, arada bir girip bakayım diyesin.

Yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Yamtar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    17
    Beğenme 
    208
    Beğenilme 
    149

Oyuna dün update geldi, bu sabahta sunucu hatası oluştu. Eğer bayadır oyuna bakmadıysanız bunları göz önünde bulundurun diye söylüyorum. Malum oyunada bota atıp 2 haftada bir bakanlar var. Şu an biraz boş olması normal.
    Stand your ground and fight!

NESCAFEEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NESCAFEEE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    79
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    284

Hocam oyun Bottan ibaret değildir amaçınız sun düşürüp para kazanmak keyif için oynamıyorsunuz sadece para kazanalım gözüyle oynuyorsunuz buda sizi kötü etkiliyor nerde 2005 Sro ruhu?
    ▂▃▅▆▇██______[C*]_____██▇▆▅▃▂▂
    █▀▀█┼█▀█▀█┼█▀▀█┼█▀█▀█┼█┼┼█┼█▀▀█┼┼█┼┼█
    █▀▀█┼┼┼█┼┼┼█▀▀█┼┼┼█┼┼┼█┼┼█┼█▀▀▀█┼█▀█
    █┼┼█┼┼▄█▄┼┼█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█▄▄█┼█┼┼┼█┼█┼┼█

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
    ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ NESCAFEE ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı NESCAFEEE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam oyun Bottan ibaret değildir amaçınız sun düşürüp para kazanmak keyif için oynamıyorsunuz sadece para kazanalım gözüyle oynuyorsunuz buda sizi kötü etkiliyor nerde 2005 Sro ruhu?
    Senin dediginde lafmi adamlar zaten 2000 li 5 yasinda sromu gormus
    bymusti12, amigo, NESCAFEEE ve 1 kişi bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş