Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:Abra son durum...

sycher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sycher isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    93
    Beğenilme 
    40

Alıntı AYUKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gorusurumuu belirttim sennde oyle haddini asmana gerek yok Yerini bilsen yeter algilama sorunum falan yok merak etme Ama sen o Gozlerini Acarsan gorursun biseyleri..
    1-)Görüş belirtmek öyle olmaz o bahsettiğin had çerçevesindede görüşünü belirtebilirsin.
    2-)Nerde duracağımı senden öğrenecek değilim kendine gel.
    3-)Benim gözlerim gayet açık bu yüzden aynı platformda barındığım insanlarla fikir alışverişi yapıyorum.
    4-)Bu baya zoruna gidicek senin gibi kuru kuru biat edip paspas çekmiyorum Bsroda oynayıpda gelip Asronun forumuna zıplamıyorum.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    93
    Beğenilme 
    40

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes herşey 4-4'lük olsun ister , 4-3 olunca kötülemeye başlar Kimse zevk almak peşinde değil , nasıl ticaret yaparım derdinde

Edıt : Job için aylık rank gelecek ve ilk 3'e job suit verilecek dendi. Job en iyi bu şekilde hareketlendirilir (Gold rate arttırılırsa , piyasa da artacak. Değişen birşey olmadığı gibi gold değeri iyice bitecek.) ancak gelmedi. Ne zaman geleceği hakkında da bilgi verilmedi.
    Kesinlikle öyle kişiler şuan oyunu tamamen ticarete dökmüş durumda ticari rekabetin artmasıda durumundada zevk için olan rekabete göre daha fazla kalp kırılıp daha fazla küfür ediliyor.Trade konusundada dediğin gibi canlandırmak adına birşeyler değiştirilebilir gold rate arttırılması dışında.
    SweetMuschy bunu beğendi.

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı sycher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-)Görüş belirtmek öyle olmaz o bahsettiğin had çerçevesindede görüşünü belirtebilirsin.
    2-)Nerde duracağımı senden öğrenecek değilim kendine gel.
    3-)Benim gözlerim gayet açık bu yüzden aynı platformda barındığım insanlarla fikir alışverişi yapıyorum.
    4-)Bu baya zoruna gidicek senin gibi kuru kuru biat edip paspas çekmiyorum Bsroda oynayıpda gelip Asronun forumuna zıplamıyorum.
    Ne kadar Cahilsin Keske Gercekleri Gorsen Pmat bakalim AYUKA online mi Degilmi Yada asgarda Sor Bakalim Baksin Loglara Sw Nin Ilk gununden beri Burdayim ben csrodada Oynuyorum bilgin dahilinde Olmayan konulara Bu Sekilde Yorum yaptigin surece Gozlerinin acik oldugundan had Ve Edepten Bahsetme Ziraa Goruyorumki Suanda Sadece Iftira atiyorsun Ki Seni Hayatimdada Tanimadim Nasil Bu Kadar Fikir Sahibi Oluyorsunuz Hemen su Bilginiz Olmayan Konularda Yorum Yapmaktan Ne zaman Vazgececeksiniz. Allah Hidayet Versin Senin Gibilere Diyecek Baska Birsey Yok Sana..

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    93
    Beğenilme 
    40

Ne kadar Cahilsin Keske Gercekleri Gorsen Pmat bakalim AYUKA online mi Degilmi Yada asgarda Sor Bakalim Baksin Loglara Sw Nin Ilk gununden beri Burdayim ben csrodada Oynuyorum bilgin dahilinde Olmayan konulara Bu Sekilde Yorum yaptigin surece Gozlerinin acik oldugundan had Ve Edepten Bahsetme Ziraa Goruyorumki Suanda Sadece Iftira atiyorsun Ki Seni Hayatimdada Tanimadim Nasil Bu Kadar Fikir Sahibi Oluyorsunuz Hemen su Bilginiz Olmayan Konularda Yorum Yapmaktan Ne zaman Vazgececeksiniz. Allah Hidayet Versin Senin Gibilere Diyecek Baska Birsey Yok Sana..
    Her bota atan swde oynuyor olsaydı başka sw sahipleride şuan aSro da oynuyor olurdu merak etme. İş zora gelincede her seferinde Allahı Dini karıştırıyorsun o hidayete en çok ihtiyaç duranlardan birisin. Gözlerimi daha fazla açık tutup seni görmeye katlanamayacağım o bahsettiğin ötede kudurabilirsin.
    Konu sycher tarafından (11.Mayıs.2017 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Her bota atan swde oynuyor olsaydı başka sw sahipleride şuan aSro da oynuyor olurdu merak etme. İş zoran gelincede her seferinde Allahı dini karıştırıyorsun o hidayete en çok ihtiyaç duranlardan birisin. Gözlerimi daha fazla açık tutup seni görmeye katlanamayacağım o bahsettiğin ötede kudurabilirsin.
    He unutmadan hadden Edepten bahsetmissin Ben Kelimenin sonunda Gulucuk Koyustum tabi nasil bir Kinle Baktiysan gorememissin zora falan gelmedim senin Gibi hakaret edecegimi dua ederim iyi Olman Icin Ama goruyorumki Hidayet Anlamni Bile beddua Olarak Algiliyorsun Allah Yardimcin Olsun Egolarindan kurtuldugun Zaman Tekrar Konusuruz He Unutmadan Benim Oynayis Seklimide Kararlastirmissin Tebrikler Ister Bota Atarim Ister Stala bu Kadar Zoruna Gidecegini Dusunmemistim

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    93
    Beğenilme 
    40

He unutmadan hadden Edepten bahsetmissin Ben Kelimenin sonunda Gulucuk Koyustum tabi nasil bir Kinle Baktiysan gorememissin zora falan gelmedim senin Gibi hakaret edecegimi dua ederim iyi Olman Icin Ama goruyorumki Hidayet Anlamni Bile beddua Olarak Algiliyorsun Allah Yardimcin Olsun Egolarindan kurtuldugun Zaman Tekrar Konusuruz
    O gülücüğün gittiği adresi çok iyi biliyorumm ben sen merak etme hatta çoğu kişi biliyor Ha ayrıca egolu bir insan olsam yazdıklarını umursayıp cevap verme gereksinimi duymam çünkü şu durumda bile kale alınacak birisi değilsin aslındada insan yokluğundan kontenjan kapıyorsun kendini iyi bak FAKO dayı.

Edit:Yapmayı en çok sevdiğin şey olan boş muhabbetler açıp forum kasma alışkanlığına bu başlık altında daha fazla izin vermiycem git saçma sapan haberler felan paylaş forumda belki öyle kasarsın balon üye.
    Cengo bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

O gülücüğün gittiği adresi çok iyi biliyorumm ben sen merak etme hatta çoğu kişi biliyor Ha ayrıca egolu bir insan olsam yazdıklarını umursayıp cevap verme gereksinimi duymam çünkü şu durumda bile kale alınacak birisi değilsin aslındada insan yokluğundan kontenjan kapıyorsun kendini iyi bak FAKO dayı.
    Egolu bir insan Olmasan bu kadar zoruna gitmezdi dediklerim Kendine iyi Bak Bay ego

MvPMiNToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MvPMiNToN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    34
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    89

Ortalama 30'un Üzerinde Sw Gezdik.Abra da Emegının Karsılıgı Oldugu Icın Bura Daha Mantıklı Geldi.Ve Ekip Olarak Burada Sonuna Kadar Kalmaya Karar Verdık.Gercekten Bu Konu Güzel Yerinde Acılmıs.Diger Sw ler Abranın Elıne Su Dokemez.Yenı Acılan Bircok Sw ye Gitti Cogu Kişi.Gittikleri Sw 4 Bin Kısılıkmış vs vs.Bakıyoruz Ve Soruyoruz Nasıl Anladın Saglam Güzel Sw Oldugunu Diyoruz.Cevap:1 Oncekı Sw si Cok Guzeldı.EE Neden Kapadı Diyoruz.Oyuncu Kalmamış Cevabını Aldık.Ne Zaman Kapandı Peki ? Cevap:1 Bucuk Ay Once . Bizim İnsanlarımız Gercekten Saf.3-5 Belli Kısı Var.Server Acıyorlar Sırf Kaymak Yiyip Kapatıyorlar.Yani Buna (Keriz Avı) Veya Keriz.avi de Diyebilirsiniz.Emegının Karsılıgını Alıcaksan Abra Cok Ideal Bi Server.Alısmıslar Free Silk'e Vs Herseye.O Oyuna Bide Para Yatırıyor.Genelleme Degilde %60 lık Kısım.Cogu Zaten Yolunda Ticaret İçin Gidiyor.Sonuc:SERVER SAHİBİ KERİZ AVINA CIKMIS AVINI BEKLIYOR.1 ELİ OYUNDA 1 ELİ SERVERIN FİŞİNDE KAYMAGI YİYİNCE CEKICEK FİŞİ.2 YARDIMCILARI YANİ TİCARET İÇİN HALİ HAZIRDA BEKLEYEN FC MEZARCISPOR KULÜBÜ.ABRA Gibi Server Yok Yok Yok.3-5 Küfürbaz Haricinde Onlarıda Kabullendik Artık Oyun Gercekten Cok Güzel.Begenmeyen Gidebilir ^^
    Cengo bunu beğendi.

Jozak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Jozak isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    28
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    19

O 4000 kişilik olarak söylenen server tamamen dümen. Serverdaki kişi sayısını abartılı şekilde oraya yalan yanlış girerek oyuncu topluyorlar. Millette bunlara inanıyor.
    Beyin önemli.
    COPYRIGHT © Jozak 2016

Kyoshi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyoshi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    54

abra nın cok player kaybetmesinde
    1 eventlere önem verilmeli (pwp eventi gibi) oyunu canlı tutmak için
    2 rank kasan adamların sorunlarını dikkate almaları lazım malesef pek ilgilenilmiyor cevap bile alamaya bilirsin
    3 kervanın canlandırmaları lazım bunun için ne gibi çalışmalar yapılır onu yönetim bilir
    özellikle bu saydığım maddelerden çok player gittiğini düşünüyorum bu konularda tedbir alınmassa abranını sonu csro olur sw acık kalır ama 10 20 player kendı kendıne takılır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş