Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:artistlik yapan gençler Giriş Gelişme Sonuç olarak verilmiştir

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı SEYYIDONBASI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağla ağla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aglamiyorum ya kufur et oyundaki gibi Herkez gorsun yada delikanli ol adamligin konussun.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı AYUKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha forumdan neler neler Gecti bak hepsi yok Oldu Bu arkadasimizin Ozguveni fazla Agir basmiski Hic suretini Gormeyi birak sesini duymadigi insanlar Hakkinda Atip tutuyor birisinin Bunu güdmesi gerek
    Olayı başlatan sensin harun millet seni kullanarak konu açtırıyo şimdi de burda gelmiş alakan olmayan konuda adama laf atıyosun
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

SEYYIDONBASI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SEYYIDONBASI isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    62
    Beğenme 
    48
    Beğenilme 
    226

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olayı başlatan sensin harun millet seni kullanarak konu açtırıyo şimdi de burda gelmiş alakan olmayan konuda adama laf atıyosun

Havlıyor knk bu kadar önemseme onu değil onun sahibini alıcam ben konunun içine ayak takımıyla muhattap olma

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı SweetMuschy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni kimse kullanmiyor kardesim bu Sigir butun revo diyince Taktim Buna soyledim Bizimkilere resmini bulmuslar bende attim Kimse Cocuk degil Resmi Bana Gonderen Kiside Cocukluk Arkadasim. Bi laf soylerken Lafi 2-3kere dusunerek Soyleyin Bu Sigirin Bu yaptigi ilk Kufur Degil Sen korudugun adamin neler Soyledigini gorupmu Konusuyorsun yoksa sirf Yakinin Diyemi Orasini Bilmem Ama butun revo Dedigi Gunden Beri bu Sigira taktim O bi Gercek

İlker(Fckr) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    İlker(Fckr) isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    88
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    278

Beni kimse kullanmiyor kardesim bu Sigir butun revo diyince Taktim Buna soyledim Bizimkilere resmini bulmuslar bende attim Kimse Cocuk degil Resmi Bana Gonderen Kiside Cocukluk Arkadasim. Bi laf soylerken Lafi 2-3kere dusunerek Soyleyin Bu Sigirin Bu yaptigi ilk Kufur Degil Sen korudugun adamin neler Soyledigini gorupmu Konusuyorsun yoksa sirf Yakinin Diyemi Orasini Bilmem Ama butun revo Dedigi Gunden Beri bu Sigira taktim O bi Gercek
    olm sen nasıl bi insansın la 2gün önce islami bilgiler paylaşıp burda hafızlık ayağına yatıyon bugünde milletle kavga edip sığır felan söylüyon olm sen ne çeşit sen ne bilim la sen nasıl insansın yıllardır bu forumdayım 1gün şurda doğru düzgün muhabbet edişini görmedim aliminyüm

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı İlker(Fckr) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olm sen nasıl bi insansın la 2gün önce islami bilgiler paylaşıp burda hafızlık ayağına yatıyon bugünde milletle kavga edip sığır felan söylüyon olm sen ne çeşit sen ne bilim la sen nasıl insansın yıllardır bu forumdayım 1gün şurda doğru düzgün muhabbet edişini görmedim aliminyüm
    Ben hafizlik yapacak kadar Bilgili Degilim Kimseye onu yap Bunu Yapta Demedim Bu Sigirin Ettigi kufurler Boyunu Astigi Icin Haddini Bildiriyrum Olaya Mudahil Olmadan Once konu Hakkinda Bilgi Sahibi Ol Varos Agizlarla Gelip burda Semt Abisi Modeline Girmene Gerek Yok seninde Ne Oldugunu Biliyoruz Haddin Olmayan Konulara Burnunu Sokmamani Abin Ogretmedimi Sana Kufurbaz Haydo..

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    88
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    278

Aşağıya yazdm.
    Konu İlker(Fckr) tarafından (26.Mayıs.2017 Saat 17:05 ) değiştirilmiştir.

Enfeksiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Enfeksiyon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    148
    Beğenilme 
    138

Ben hafizlik yapacak kadar Bilgili Degilim Kimseye onu yap Bunu Yapta Demedim Bu Sigirin Ettigi kufurler Boyunu Astigi Icin Haddini Bildiriyrum Olaya Mudahil Olmadan Once konu Hakkinda Bilgi Sahibi Ol Varos Agizlarla Gelip burda Semt Abisi Modeline Girmene Gerek Yok seninde Ne Oldugunu Biliyoruz Haddin Olmayan Konulara Burnunu Sokmamani Abin Ogretmedimi Sana Kufurbaz Haydo..
    Sen de haddin olmayan konulara burnunu sokma harun. Konunun senle alakası yok zıplamışsın. Sataşmaman gereken kişilere salça olma. Her konuya atlayıp baltalama biraz yerinde dur ustune vazife olmayan şeylere karışma ki konunun senle bi ilgisi yok
    SweetMuschy bunu beğendi.

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Standart artistlik yapan TheAvangers guildi Giriş Gelişme Sonuç olarak verilmiştir

Kardeş muhabbetimiz var susayım diyorum da sen hergün ne mutlu lionsofcihad lıyım diye lions konusuna yorum atmıyomuydun ? Ne oldu da şimdi lionsun baş düşmanı revoyu korumaya başladın ? Hayır korumaya çalışacak o kadar kişi varken sana mı kaldı ? Adama sövüyolar ki karşılık olarak revoya sövüyor(bende sövüyorum ) sen çiya kankanı fln korusana olm ne işin var burda ??

aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    88
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    278

Olm vallahi sağlıklı düşünemiyon ha iyice kafayi yemişin 1.Ben küfürbaz haydo olsaydım şuan malum işlerde seni ve bireyleri hallediyor olurdum.
    2.Her sana eleştiri yapıldığında abime laf söylemeni anlamıyorum,seni telefonumuzdaki gereksiz İphone bul uygulaması kadar gereksiz gördüğümüz halde sen yinede kendini gösterme çabasına geliyorsun.
    3.İnsanlar seninle anlaşamıyor çünkü cahilsin , ve cahil kalıcaksın.

Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş