Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234
Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:İtem calma

tarantula69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    tarantula69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    20

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim iyi olmuş ban attırmışsın bari adamada yaramamış o itemler.

Ama burdaki konudada banlanan charlar açılsın diye görüş belirtmişsin. Seni dolandıran şahısda açılsın mı ?

http://www.jollygame.net/forum/221-a...-hakkinda.html
    eyvallah kardeş.. birincisi ben sahte jobdan 100-200m para kazanmak ıcın sahte jop yapmadım benım neden sahter jop yaptıgımı guıdımdekı playlerler ılır baska kımseye de acıklamak zoruna degıldım- ama burdak tekrar soylım charı sıldırmek ıcın bu yolu sectım daha sonrasında playerlerımın baskısı sonucunda oyuna gerı basladım ban acılsın dıyorum neden dıyorum 28 ekımden berı verılen emek var orda tabııkı benım ıstegımle oldu ama anlık bır sinir esnasında oldu 2. konuya gelırsek jollygame'nin bir maddesi var banlanan charlar'ın acılması ıcın en az ay gecmesı lazım yanı o işi yapan arkadasın acılma ıhtımalı yoktur vede bana karsı kurnazlık yapmaya calısmıstır ama ssleri aldıgımı ve onunda charı banlancagını bılerek neden böyle bırseye kalkıstı anlamıs degılım rank mı kasmaya calısıyor ??

SweetMuschy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SweetMuschy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

Alıntı tarantula69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sw de hiç bir icraat yapamayınca babasının cebınden aldıgı paralar ile char alan ve gırdıgı guıdlerden kovulan en sonunda blackheavean'e kapak olann selim yavsagu senın bu oyunda hıc bır ıcraatın yoktur karı gıbı kelıme oyunu yapmaktan baska bırsey bılmıyorsun bırı sana sovunce de hemen burdakı moderoterlerş etıketlıyorsun aklı sıra mıllete ban attırıyorsun senı herkes tanıyor yalama kopek global ve forum kasarı oldugunu bılıyor ılk once char yapmayı oyun oynamayı ögren yavrucuk
    ulan kaypak , ulan hadsiz ŞEREFSİZ. ADAMSAN doğruları konuşursun Kim ulan beni guilddden kovan ? Bugüne kadar 2 guild de bulundum. Birisi riseagain , o da senin ezik guildinle birleşme kararı aldı 1 hafta sonra KENDİ isteğimle çıktım , mertle çıktık. BlackHeaven'e girdim son günüme kadar. Kendini bir bokmuş gibi göstermek için ilkokul çocukları gibi yalan konuşma. Az delikanlı olmaya çalış . He bu arada baba parası demişsin. Senin gibi baba parası yiyecek yaşda değilim Merak edersen birgün banka hesap ss'lerimi atabilirim.
    Konu SweetMuschy tarafından (22.Haziran.2017 Saat 08:34 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

halen kendini ıspatlamaya calısıyor amına kodugum kopegi amına kodumun yalaması yüzssüz gibi halen burda konusuyor
    noldu lan doğrular zoruna gitti küfüre dönmüşsün he ? Kaybol lan plussuz , plus alabilmek için sahte rank kasıp hakkımıza giren HADSİZ KÖPEK Senin TS'n yok lan. Blackheaven TS'i kullanıyodun da İPTİRİ ben çektim sana. Sonra bir anda kendini revo - hanedan kucağında buldun Birde ayak yapıyo '' charımı silmek için yaptım yiaaa '' askdhashds ulan ertesi gün farklı charla oyuna başladın ayak yapma burda Seni tanıyan tanıyor , tanımayanlara kendini düzgün göstermeye çalışıyosun da , değilsin. Hadsiz köpeğin birisin knk kabullen silk lazımsa söyle çekinmeden. Ne gerek var milletin hakkına girip sahtekarlık yapmaya alüminyum

halen kendini ıspatlamaya calısıyor amına kodugum kopegi amına kodumun yalaması yüzssüz gibi halen burda konusuyor
    @Ragnarok
    Konu SweetMuschy tarafından (22.Haziran.2017 Saat 08:34 ) değiştirilmiştir.
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    127
    Beğenme 
    570
    Beğenilme 
    736

amına kodumun işsizi iişin güücün yok burda gelmiş sabah yorum yapıyor mıllete siktir git char yapmayı ögren bız senın gıbı 3-5 kurus ıcın mılletın hakkını yemeyız amına kodumun kertenkelesi agla da yonetıcılere senı yıne haklı sansınlar bana forumdan ban atsınlar
    şşşşt , hadi bakim sus
    aSilkroad
    ( )BlackHeaven( )
    Rayli & SweetMuschy

muradov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    muradov isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    13
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    40

ulan karaktersiz kopek sen kımsın benım adamlımıgı sorgulucaksın sw de kımler kımlerle beraber oldu lıons ' kale de unıonuna degılde sırf thıef cavede beraber olalım dıye kehrıbara yardım ettı onların yaptıgı normalde bızımkısı mı anormal pezevnk
    ağla köpek ahmet ağla emek hırsızı ahmet ağlaaa

Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    316
    Beğenme 
    647
    Beğenilme 
    1509

Konu amacından epey sapmış , kapatıldı. Konu içindeki kural dışı davranışlarla ilgileniliyor.
    Forum Kullanımı - Forum Kuralları - JollyGame Etkinlikleri

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Buradan bildirebilirsiniz.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş