Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Serwer'ın gidişatını nasıl buluyorsunuz? Char satışları neden bu kadar fazla?

EmreBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EmreBey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    18
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    13

Etkinlikler artar yada job'a ağırlık verilirse hareketlenebilir

SEYYIDONBASI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SEYYIDONBASI isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    62
    Beğenme 
    48
    Beğenilme 
    226

oyunu bu hale getiren oyun yönetimi değil revo guildidir. her gördüğü küçük guildle kendini birleştirip cave gelince oyunu caveye çekmek yerine ap bile kasmayıp ks atmaya oynayan bi guildin olduğu serverda ne bekliyosunuz. job cave sağlıklı kullanılsa millet uykusuz işe gider ama oyun oynardı. kolaya kaçıp kaçıp her hafta oyunun gidişatı diye başlık açmayın kardeşim
    Transistor bunu beğendi.

TheCycLone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheCycLone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    519
    Beğenilme 
    559

Alıntı SEYYIDONBASI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunu bu hale getiren oyun yönetimi değil revo guildidir. her gördüğü küçük guildle kendini birleştirip cave gelince oyunu caveye çekmek yerine ap bile kasmayıp ks atmaya oynayan bi guildin olduğu serverda ne bekliyosunuz. job cave sağlıklı kullanılsa millet uykusuz işe gider ama oyun oynardı. kolaya kaçıp kaçıp her hafta oyunun gidişatı diye başlık açmayın kardeşim
    Sen bu platformda israfsın kına yak kına birşey elde edemeyen beyinsiz bu konuya bile zıplayıp saçma sapan yorumlar yapıyorsun ne kadar gereksiz bir zihniyetsin 7/24 küfür edip oyunun tadını kaçıran kim acaba çok merak ediyorum sana tekrar söylüyorum ciddi anlamda bir tedaviye ihtiyacın var.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    519
    Beğenilme 
    559

Alıntı AYUKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @cyrs1 @amigo TheCycLone sizlerinde yorumlarını bekliyorum kardeşlerim buyurun sizlerde şikayetlerinizi dile getirin..
    Kardeşim ne kadar yazsak ölçsek biçsek bu saate kadar umursanmadık yönetim bildiğini okudu bu saatten sonrada bunu yapsın zaten bir isteğim yok benim

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    62
    Beğenme 
    48
    Beğenilme 
    226

Alıntı TheCycLone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen bu platformda israfsın kına yak kına birşey elde edemeyen beyinsiz bu konuya bile zıplayıp saçma sapan yorumlar yapıyorsun ne kadar gereksiz bir zihniyetsin 7/24 küfür edip oyunun tadını kaçıran kim acaba çok merak ediyorum sana tekrar söylüyorum ciddi anlamda bir tedaviye ihtiyacın var.
    yaptığım yoruma cevap vereme israfsın gereksizsin diye saldır. aciz olmak bunu gerektirir. oyuna başladığın ekibinden 5 kişi kalmadı yanında kendi öz kardeşin bıraktı gitti. millet senden ayrıldı annene küfrediyor. en kalabalık guilde mastersın ap kasamayıp yeri geliyor 2 uniğide thieflere kestiriyosun. bu nedir biliyomusun oyun bilmemektir. bilmiyosan öğrenebilirsin ama senin o ezik mentaliten boyundan yüksek egon ile oyunu bu hale getirdiniz. şimdi ne oldu? samara çıkamıyosunuz dayak yiyosunuz. pvp eventine giriyosunuz dayak yiyosunuz. kaleye dayak yemekten gidemiyosunuz. cavede yeri geliyor thiefler ap veriyor unique e giremiyosunuz. bence sen git bi tedavi ol. tedaviden korkuyosanda git bi doktora sor akıl sağlığım yerinde mi yoksa hayal dünyasında mı yaşıyorum de.
    Transistor bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    62
    Beğenme 
    48
    Beğenilme 
    226

Kardeşim ne kadar yazsak ölçsek biçsek bu saate kadar umursanmadık yönetim bildiğini okudu bu saatten sonrada bunu yapsın zaten bir isteğim yok benim
    yazmayı ölçmeyi biçmeyi bırakta bu platforma başlama sebebin olan oyun oynamaya bak. oyun oynamayı bırakıp yönetime müdahale etmeye çalışmasan emin ol umursanırdın. hem oyununu oynamıyosun hem şikayet ediyosun.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    519
    Beğenilme 
    559

yazmayı ölçmeyi biçmeyi bırakta bu platforma başlama sebebin olan oyun oynamaya bak. oyun oynamayı bırakıp yönetime müdahale etmeye çalışmasan emin ol umursanırdın. hem oyununu oynamıyosun hem şikayet ediyosun.
    Senin olmayan beynini var ya harbiden gereksizsin ..

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    62
    Beğenme 
    48
    Beğenilme 
    226

Senin olmayan beynini var ya harbiden gereksizsin ..
    senle her türlü platforumda zeka, iq ve bilimum teste girer sana avans veririm. cahilsin ve bunun farkında değilsin ama kafana vura vura neyin ne olduğunu sana göstercem.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    519
    Beğenilme 
    559

yaptığım yoruma cevap vereme israfsın gereksizsin diye saldır. aciz olmak bunu gerektirir. oyuna başladığın ekibinden 5 kişi kalmadı yanında kendi öz kardeşin bıraktı gitti. millet senden ayrıldı annene küfrediyor. en kalabalık guilde mastersın ap kasamayıp yeri geliyor 2 uniğide thieflere kestiriyosun. bu nedir biliyomusun oyun bilmemektir. bilmiyosan öğrenebilirsin ama senin o ezik mentaliten boyundan yüksek egon ile oyunu bu hale getirdiniz. şimdi ne oldu? samara çıkamıyosunuz dayak yiyosunuz. pvp eventine giriyosunuz dayak yiyosunuz. kaleye dayak yemekten gidemiyosunuz. cavede yeri geliyor thiefler ap veriyor unique e giremiyosunuz. bence sen git bi tedavi ol. tedaviden korkuyosanda git bi doktora sor akıl sağlığım yerinde mi yoksa hayal dünyasında mı yaşıyorum de.
    Kardeşi bıraktı gitti diyor ya olum senin sorunun ne nasıl bir değişiksin sen ? Millet benden ayrılmış yok 5 kişi kalmamış böyle bir serverda kimin ekibinden kalmışta player ? Biz adamlıkla çevremizde ki insanları topladık senin gibi yalanarak ya da itlik puştluk yaparak değil. Cave de ap kasan şu an biziz herkes gitsin yapsın 2 job 2 job girilmez diye bir kural yok.Oyun bilmemek derken 12 senedir masterlık yapan bir kişiye söylüyorsun bunu gerçekten boşsun.Samara çıkamayan biz miyiz ? Kim dayak atıyor mesela ? Guildi olmayan herkese yalanan kim ? Pvp event mi Zerk event mi ? Thiefler ap verebilir bu normal doğal ne güzel rekabet sağlanıyor işte. Bana tedavi ol diyorsun da ben seninle muhattap olmuyorum nedense sürekli olarak oyundan şahsıma ve guildime karşı ağzını gelen küfürleri sayıyorsun çekememezlik zaten üst düzeyde hergün ettiğin küfürler sayesinde millet küfür görmekten server bırakıyor bizi suçlayan zihniyet biz oyunda rekabeti sağlayan tek guildiz bunu bildiğin halde itlik yapmaya devam et sadece yerinde sayarsın.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    33
    Beğenme 
    519
    Beğenilme 
    559

senle her türlü platforumda zeka, iq ve bilimum teste girer sana avans veririm. cahilsin ve bunun farkında değilsin ama kafana vura vura neyin ne olduğunu sana göstercem.
    En son bunu kim diyordu sende iyi biliyorsun şu an burada değil sende tek başına kaldın yazık sana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş