Sayfa 5 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Serwer'ın gidişatını nasıl buluyorsunuz? Char satışları neden bu kadar fazla?

Darshan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Darshan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

@AYUKA bu konuyu kişisel problemeri tartışma haline getirenlere bir uyarıda bulunman gerekiyor. Diğer bir husus 1 haftadır serverda oynuyorum fakat çok cansız her açıdan gerek ticaret gerek oyun içi etkinlikler vb.. şeyler. Ama server düzelebilir sadece 1 2 sihirli dokunuş yapmak yetecektir diye düşünüyorum. Örnek olarak job olayını oyuncular için vazgeçilmez hale getirmek cave ye gidemeyen oyuncularında buradan setlerini dizmesini sağlamak. Proxy olayına kesinlikle çare bulunması gerekiyor oyunu ticarethane modundan çıkarabilmek için. Oyuncuların oyun içinde aktif kalması ancak böyle sağlanır ve server düzelir. Benim görüşlerim bunlar umarım oyunun sahibi altın yumurtlayan tavuğu kesmez...

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Kişisel problemlerinizi ve egolarınızı lütfen başka yerlerde tartışın burası bir fikir alış verişi yapılan konu madem tartışmak istiyorsunuz konu açarsanız o konu altında uslubunuzu aşmadan gunlerce tartısabılırsınız.

derler09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    derler09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    6

Ban Yiyen Charlarıda Açsalar iyi olur

thedarkest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    thedarkest isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    12

Bir tarafınızı da yırtsanız yönetim takmıyor. Haksız mıyım @Asgard @Odin . Bir gün düzeltirseniz geliriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    MiLiTaNN bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı thedarkest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tarafınızı da yırtsanız yönetim takmıyor. Haksız mıyım @Asgard @Odin . Bir gün düzeltirseniz geliriz.

Biz birileri bizi taksin yada yönetim bizi kaale alsın diye açmyoruz bu konulari oyunu oynayan kişiler ile tartışıp sorunları dile getirmeye çalışıyoruz

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    12

Alıntı AYUKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz birileri bizi taksin yada yönetim bizi kaale alsın diye açmyoruz bu konulari oyunu oynayan kişiler ile tartışıp sorunları dile getirmeye çalışıyoruz

Bununla ilgili açtığım bir başlık var fakat önemsenmedi. Ayrıca ben bu başlıklara yorum yaparken yönetim beni kaale alsın ve düzeltsin diye yapıyorum. Çünkü bu oyunu oynamak istiyorum ve kuru sıkı atış istemiyorum. 2 tane küfür edeni banlayıp, bir iki tane şikayete ceza vermek gmlik değildir. Onu sende yapabilirsin bende yaparım. Cave açılalı 3 ay oldu fakat Medusa ve job suit ile ilgili yenilikler henüz gelmedi. 3 ay sürmüş olan durumu açıklamadılar. Bir çok kişi benim gibi düşündüğünden Çarlar satışta . Geleceği var evet server ın fakat bu şekilde bir çok kişinin inancı kayboldu.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı thedarkest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bununla ilgili açtığım bir başlık var fakat önemsenmedi. Ayrıca ben bu başlıklara yorum yaparken yönetim beni kaale alsın ve düzeltsin diye yapıyorum. Çünkü bu oyunu oynamak istiyorum ve kuru sıkı atış istemiyorum. 2 tane küfür edeni banlayıp, bir iki tane şikayete ceza vermek gmlik değildir. Onu sende yapabilirsin bende yaparım. Cave açılalı 3 ay oldu fakat Medusa ve job suit ile ilgili yenilikler henüz gelmedi. 3 ay sürmüş olan durumu açıklamadılar. Bir çok kişi benim gibi düşündüğünden Çarlar satışta . Geleceği var evet server ın fakat bu şekilde bir çok kişinin inancı kayboldu.

Haklısın sonuna kadar destekliyorum yönetimin en büyük hatası olan bu vaad edilen yeniliklerin geç gelmesi herkes bu konuda hem fikir olabilir yönetimin bence bu durumdan daha büyük bir hatası var
    Yapacakları yeniliklerde çok geç ve zaman belirtmeden yapılıyor geç olmasi belki bizim için sıkıntı yaratmıyor lakin diğer yeni oyuncular bu durumu bizim gibi olumlu görmüyor en kolayı olan bırakma yönüne geçiliyor dilerimki diğer serwerlarin akibetine uğramadan yapılacak olanlar yapılır hemde bir an once tek istediğimiz bu.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    12

Alıntı AYUKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın sonuna kadar destekliyorum yönetimin en büyük hatası olan bu vaad edilen yeniliklerin geç gelmesi herkes bu konuda hem fikir olabilir yönetimin bence bu durumdan daha büyük bir hatası var

Yapacakları yeniliklerde çok geç ve zaman belirtmeden yapılıyor geç olmasi belki bizim için sıkıntı yaratmıyor lakin diğer yeni oyuncular bu durumu bizim gibi olumlu görmüyor en kolayı olan bırakma yönüne geçiliyor dilerimki diğer serwerlarin akibetine uğramadan yapılacak olanlar yapılır hemde bir an once tek istediğimiz bu.

Ne zaman ki biz böyle bu tarz başlıklar altında tartışmadan gm kendi açtığı bir başlıkla fikir alışverişi sağlarsa bütün oyuncuların gönlünü almaya başlayacaktır. Çünkü şu an bizler sadece aktif kullanıcı oluyoruz. Yine yönetimden en ufak bir açıklama veya yorum bu başlıklar altında yer almıyor. Tabiki de açar açmaz hadi cevapla bunu demiyoruz. Fakat azami veya asgari her hangi bir süre belli değil. Kafasına göre takılıyor. Başka şekilde de anlatılabilir bu tavır. Ben böyle anlatmayı seçtim

barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    barbarapalvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    199
    Beğenme 
    1008
    Beğenilme 
    1181

Alıntı efeaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serverda piyasa canliyken cari pahali satayim sonra ucuzdan bulurum ayağına yatiyor kimisi zevk icin degil ticaret icin oynayan adam cok 😂

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    aynı kafa dengim adam helal olsun

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı barbarapalvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı kafa dengim adam helal olsun
    Aynı Gençliğim

Sayfa 5 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş